Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları 2019

Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları 2019 Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

Astroloji, her burcun kendine özgü albenisini açıklıyor

Hiç neden bazı burçlara sahip kişilere daha fazla çekim duyduğunuzu merak ettiniz mi? Ya da neden bazı insanlar daha seksi görünüyor, veya bazı insanlar size daha fazla ilgi duyuyor? Astroloji, her zodyak burcu kadınının baştan çıkarıcı özelliklerini açıklıyor!

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Mars gezegeni tarafından yönetilen koç burcu, bir Amazon’un kalbine sahiptir – ve bu dayanılmayacak kadar tahrik edicidir!Çabuk sinirlenen ama eğlenceli, kendi işinizi görebilen bağımsız bir insansınız, ve bu birilerinin sizin kalbinizi kazanmasını zor kılıyor.Tıpkı koç ünlüler ReeseWitherspoon ve Kate Hudson gibi, etrafınıza stil ve ışıltı saçıyorsunuz. Sizinle ilgilenenler, size (üstü açılabilir arabanızda) üstsüz, ya da bir tenis oyununda kazanırken görmek için can atıyor. Bu rekabetçi tavrınız onarı baştan çıkarıyor – buluşmaya çıktığınız kişi ile bilek güreşi yapmayı ya da yastık savaşına girmeyi deneyin, ve tutkularının bir anda alev gibi parlamasını izleyin!

Sizde taze ve genç bir hava var, ve bu,parlak renkler ve rahat stillerde kıyafetler ile birleşerek, çok hafif bir erkek fatmahavası katarak size vurguluyor. Oldukça flörtözsünüz, ve keskin diliniz en iyilerini bile kelimelerden oluşan dikenli tellerle çevirebilir. Bu özelliklerle, hazır kahkahalarınız ve çocukça hevesiniz ile, sevdiğiniz kişiyi kalbinde genç hissettirirsiniz. Dağa ya da çöle spontane bir sürpriz tatil ile onlara sürpriz yapın – yıldızlar altında kamp yapmak ya da fırtınaları kovalamak seks hayatınızı tam gaza çekecektir!

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa kadını en muhteşem Toprak anneleridir. Duygusal Venüs’ün doğa ile bağlantılı yanı tarafından yönetilirken, vücudunuzun kendinden gelen çekimi ile uyum halindesinizdir. BullsKirstenDunst ve CateBlanchett gibi, seksiliğiniz, güç ve zayıflıklarınızın tatlı karışımından oluşuyor—ki pek çok kişi bunu çekici buluyor – ama siz bunu takip etmek için çok da agresif davranmıyorsunuz. Duygusal dokunuşunuz ve ilgili kalbiniz en çekici özelliğiniz yanında ikincil kalıyor – ateşli sesiniz. Doğru zamanda doğru bir kelimenin gücünü biliyorsunuz.

İçinizde kırsala yatkın bir kadın var. Yaratıcı yetenekleriniz hakkında kendinize güveniyorsunuz, ki bunlar ev yemeği yapmaktan, ödül alan bir gül yetiştirmeye kadar değişiyor. Kendine güveniniz potansiyel eşleriniz için tahrik edici, tıpkı zaman zaman olan inatçılığınız gibi. Sevgilinizin elini tutarak yüzünüzde o bilen gülümseme ile onu yatak odasına götürdüğünüzde, buna karşı koyamazlar. Ve bir tabak istiridye ya da sıcak soslu sundea paylaşmak sizi gerçekten havaya sokuyor!

İkizler (21 Mayıs- 20Haziran)

Şen şakrak, değişken ve biraz da maymun iştahlı ikizler kadını aşıklarını sürekli tahmin halinde bırakırlar – ve böylece daima ilgileri çekilmiş olur. Merilyn Monroe ve Angelina Jolie gibi muhteşem kadınlar ikizler burcunun altında doğmuşlardır. Merkür tarafından yönetilen bu burcun kıvrak zekası baştan çıkarıcıdır. Sizden gelen sinsi bir kelime oyunu, başkasından gelecek açık bir davetten daha etkili olacaktır. Işıltılı ve bilgili, ona zihinsel bir meydan okuma sunacaksınız – her cazip adayın sahip olması gereken özelliklerden biri. Her ne kadar karanlık ruh hallerine bürünseniz de, çok uzun sürmezler. Hatta optimizminiz efsanevi. WarrenBeatty’nin İkizler burcu olan karısı AnnetteBening için söylediği gibi, “Mutluluğa dair bir yeteneği var.”

Sınır tanımayan merakınız en seksi özelliklerinizden. Kelime ya da kart oyunları oynarken, yolculukta ya da şehrin başka yerlerini keşfederken en muhteşem halinizdesiniz. İlgilendiğiniz tüm bu aktivitelerle birlikte, asla sıkıcı değilsiniz. İnsanlar spontan fikir bulmanıza ya da eğer planlar suya düşerse, hızlıca yeni plan yapmanıza bayılıyorlar. Partnerinize yapacağınız şehvetli bir gece yarısı araması onu aksiyona hazır hale getirecektir. En seksi vücut parçanızı – dudaklarınızı – nemli ve öpülmeye hazır tutun, ve onları yeterince kullandığınızdan emin olun.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç kadının çekimi sinsidir ve derinden hissedilir. Bir miktar gizem ve esnekliğin karışımından oluşan bu çekim, diğerlerini baştan çıkarır. Duygusal, hayalperest ve çabukça canı yanan siz, tıpkı AnjelicaHuston ya da utangaç Liv Tyler gibi, bu yumuşak yanınızı tıpkı gerçek bir yengeç gibi kabuğunuzun altına saklarsınız. Partneriniz bu kalın kabuğu delmenin meydan okumasından hoşlanır ve alttaki heyecan verici kadının sadece onlara onların olduğunu bilmeyi severler.

Ay tarafından yönetilen size, parıltılı renkler en çok yakışır. En seksi haliniz geceleri ortaya çıkar, bu yüzden dolunay altında, plajda yapacağınız bir gezinti, kesinlikle sevgilinizi nefessiz bırakacaktır. Ve, seks olarak, bir kere güvende ve sevildiğinizi hissettiğinizi zaman oldukça cevap verir bir hale gelirsiniz. Bol verimliliğiniz bir başka tahrik edici yanınızdır – doğal bir annesinizdir. Göğüsleriniz – küçük ve yumuşak, ya da büyük ve görkemli – bu özel çekiciliğinizin bir parçasıdır. Onları tatmin etmeniz, sevgilinizi yedinci cennete çıkarır.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan kadını hakkında çekingen bir şey yoktur. Renklisiniz (hatta söylemeye cesaret edebilirsek), küstahsınız. Egzotik şeyler ve metal renkler giymeyi seviyorsunuz, ve çoğunlukla Zodyak sembolünüz olan aslan gibi, saçlarınızı adeta bir yeleye benzeyen bukleler halinde kullanıyorsunuz. Adaylarınız bu gösterişli heyecanınız karşısında sıraya diziliyorlar. Tıpkı aslan olan Jennifer Lopez ve Angela Bassett gibi, muhteşem figürünüz onları size çekiyor ancak harika mizah anlayışınız onların kalmasını sağlıyor. Klasik bir güzelliğiniz olmasa da, dışa dönük yapınız ve eğlenceye olan içgüdünüz sayesinde romantik ilgiden asla mahrum kalmayacaksınız.

Güneş tarafından yönetilen sizin hayattaki rolünüz parlamak. Spot ışığı altında dururken ya da yaratıcı yeteneklerinizi sergilerken en çekici halinizdesiniz. Partneriniz karşınızda ilk başta dehşete kapılmış olabilir ancak eninde sonunda ünlü olduğunuz büyük ılık kalbinizin alıcılarından olacaktırlar. Yürekli ve atletik, hedeflerinizin peşinden koşarken bile feminen almayı başarıyorsunuz. Favori top oyunu takımınız için tezahürat yaparken ya da geceleri dans ederken, oldukça ateşlisiniz. Her ne kadar aşığınız bunu inkar etmese de, bu huyunuzu oldukça heyecan verici buluyordur. Bir miktar teşhirci olabilirsiniz, ancak bu özelliğiniz, sevdiğiniz tarafından kapalı kapılar ardında hayranlık bulacaktır.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak kadınları klas sahibi ve kendi hallerinde olurlar, bu da müstakbel adayları deli eder. Kendinize oldukça fazla özen gösterirsiniz, ve bu belli olur. Sağlıklı yaşam seçimleriniz aşığınızı baştan çıkarır… en kararlı hamburger yiyici bile sizin büyünüz altındayken bahçede ot yolan ve organik havuç suyu içen birine dönüşecektir. Ancak, en büyük çekiciliğiniz parlak zekanızdan zekanız efsanevidir) ve bağımsızlığınızdan gelmektedir. İşinizi seversiniz ve hangi işi yaparsanız yapın mükemmel olması için çaba harcarsınız. Zihinsek Merkür tarafından yönetilen siz için sağ duyu cezbedicidir. Sevdiğiniz, kriz anında sakin kalacağınızı ve problemleri çabucak çözeceğinizi bilir, ve bu da çekiciliğinizi arttırır.

Başaklar genelde diva olarak düşünülmezler ancak SophiaLoren ve RequelWelch bu burçta doğmuşlardır. Fit ve temiz olmanız çekiminizi attırıyor.  Pek çok Başak burcunda, düzenli yoga ya da spor uygulamaları sayesinde pürüzsüz ve sıkı vücut vardır. Aşığınıza partnerli yoğa ya da dans dersleri almaya ikna etmek, tutku ateşlerini yakmak için iyi bir seçimdir.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi kadınlarının soğuk dış kabuğu, tutkulu bir ruhu içlerinde barındırır – ve müstakbel aşıkları bu tarafsız görünümü atlatarak sizi açığa çıkarmaktan büyük bir zevk duyarlar. Terazi burcu olan BrigitteBardor ve GwynethPaltrow gibi, çoğunlukla göz kamaştırıcı ve istediğiniz etkiyi vermek için kadınsal çekiminizi kullanmayı bilirsiniz. Diğerlerinin daha çekici hissetmesini sağlarsınız, ve içgüdüsel olarak aşığınızı nasıl baştan çıkaracağınızı bilirsiniz, mesela, yatakta ipek sabahlıklar ya da – ve başka hiçbir şey olmadan -- altın topuklu silettolargiyerek .

Venüs tarafından yönetilen siz, kadın olmayı bir sanat haline getiriyorsunuz. Sahip olduklarınızı vurgulamak için giyinmek konusunda yeteneklisiniz, ve etrafınızı güzelleştirmek için kokulu mumlar ya da köpüklü çeşmeler gibi aksesuarları kullanmayı iyi biliyorsunuz. Ama aynı zamanda aşığınızın sizinle dalaşmayı hoşlandığı keskin bir zekanız var. En çekici kısmınız gözleriniz; çoğunlukla büyük ve ışık dolu. Birini kendinize çekmek için tek yapmanız gereken şey, uzun kirpiklerinizi kırpmanız ve doğayı kendi haline bırakmanız.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Yoğun, içten içe yanan ve gizemli Akrep kadını için tanım seksapeldir. Gizemli görüntünü diğerlerini merakta bırakır “Ne saklıyor?” Ve, arkadaşım, potansiyel aşıklarınız bu sorunun cevabını bulmak için takıntılı hale geleceklerdir! Değişim gezegeni Pluton tarafından yönetilen siz, partnerliği bambaşka bir boyuta ve derinliğe çıkarıyorsunuz. Her seferinde kendinizi yeniden yaratıyorsunuz, böylece her şeyi yeni ve taze tutuyorsunuz. Ve cazgır tarafınız sizinle oyun oynanmaması gerektiğini gösteriyor (ilişki havuzunun büyük bir kısmı için çok büyük bir tahrik edici unsur).

Yumuşak dış görünüşünüz ve içsel sertliğiniz tam bir dinamit karışımı., ve varlığın çoğunlukla karanlık tarafını çekiyorsunuz, bu da sizin gibi akrep olan JodieFoster’ın neden doğa üstü ve psikolojik olarak dürten rolleri aldığını açıklıyor. Eğer genel görüşten uzaksa, bu sizin için doğal ortamdır. Biraz korkutucu olsa da aynı zamanda seksi bir şekilde eşinizin düşüncelerini bilebilir, onları psikanaliz edebilirsiniz. Tehlikeli yanınızı paraşütle atlayarak ya da motosiklet yarışları ile besleyin – bu enerjinizi yükseltecektir!

Yay ( 22 Kasım – 21 Aralık)

Cesur ve eğlence seven yay kadını dışa dönük bir “Hadi gidelim!” tavrındadır. Bu, adayların onu kovalamasını sağlar – hatta bazen eğer gerekli ise dünya etrafında! Optimist Jüpiter tarafından yönetilen siz, daima gülmeye ya da komik bir hikâyeye hazırsınızdır. Sürekli olarak değiştiğiniz ve geliştiğiniz için, sevgiliniz ne bekleyeceğini bilemez. Yay burcu olan MarisaTomei  veBette Midler gibi, siz de kendi zihninizi biliyorsunuz ve oldukça güçlü fikirleriniz var, bu da partneriniz ile gireceğiniz ateşli tartışmalarla onları heyecanlı kılıyor.

En seksi haliniz doğada ortaya çıkar, yakınlaşmadan önce sevgilinizi ata binmeye ya da okçuluk antrenmanına götürün. Hareket halinde olmayı sevdiğiniz için tren yolculuğu ya da bot gezisi de aksiyonu yüksek tutmada yardımcı olabilir. En iyisi ise yabancı bir ülkeyi beraber gezmek ya da yüksek zihninizi stimüle edecek bir konuyu beraber incelemektir – saatler boyu keşfettiğiniz yeni şeyleri tartışarak ayakta kalırsınız. Sizinle birlikte gelecek daima parlak – ve bu en büyük cezbedici şey.

Oğlak (  22 Aralık – 19 Ocak )

Diğerlerinin oğlak kadını hakkında buldukları, anlamlandırılamayan bir hava vardır. Sevgiliniz bilge havanız ve aşağı gören mizah anlayışınız karşısında dehşete kapılacaktır. Oğlak olan Mary J. Blige veKirstieAlleygibi, kendinizi geliştirmiş bir kadınsınızdır. Hayat okuluna yabancı değilsinizdir ve yolda birkaç şey kapmışsınızdır. Kendi ustalığınıza doğru yoldasınızdır – partnerinizi de bu yolda teşvik ederek. İş yapıcı Satürn tarafından kontrol edilen siz, dünyada nasıl yürümeniz gerektiğinizi bilirsiniz, böylece diğerleri yarı yolda kalacağınızdan korkmazlar – her ne kadar tek başınayken bazen dağılsanız da!

Topraklığınız oldukça seksi bir özellik. Karşılıklı masaj yapmak ya da birlikte spora gitmek, yakınlaşmadan önce olan büyük gerginliği atacak iyi bir yöntemdir. Aşığınız bir kere koruma mekanizmalarınızı geçip güveninizi kazandığında, kendiniz olarak ne kadar rahat olduğunuz karşısında şaşkınlığa kapılacaktır. Ve yaş ile kuruyup giden kadınların aksine, yaşlandıkça iyileşirsiniz – hatta en tatlı ve en tatmin edici yıllarınız çoğunlukla yaşamınızın ikinci kısmındadır.

Kova ( 20 Ocak – 18 Şubat)

Parlak ve özgün kova kadını, bizlerden ışık yılları uzaklıktadır – ve ona ayak uydurma meydan okuması partnerleri için tahrik edicidir. Parlak zekanız ve yenilikçi fikirleriniz, etrafınızda olmayı keyifli hale getiriyor ve daima yeni şeyleri denemeye hazır oluyorsunuz. Partneriniz, daha önce hiçbir kadının gitmediği yerlere gitmenize bayılıyor – toplantı ya da yatak odasında. Uranüs tarafından yönetilen bu burç, özgürlük ve eşitliği temsil eder, yaşa ve yaşat havasında olması ile muhteşem bir arkadaştır, ferahlatıcıdır. Sizin için aynısını yaptığı sürece, sevdiğinizin olmak istediği gibi olmasına izin verirsiniz.

Kova olan Jennifer Aniston ve Paris Hilton gibi, teksinizdir. Bazıları uyumsuz olduğunuzu düşünür – ancak aşığınız onlardan daha iyi bilir. Trend açan davranışlarınıza ve kurnaz aklınıza değer verirler – hatta giydiğiniz alışıla gelmedik kıyafetlerinize bile. İlk başta onları astrolojist ofisine ya da İnsanlık için Habitat iş partisine zorla götürmeniz gerekebilir, ama çok geçmeden kendinizi ve çevrenizi değiştirmeye olan tutkunuza kapılacaklardır. Orijinalliğiniz sizin cezbedici özelliğiniz.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

“Kadife eldivendeki demir yumruk,” muhtemelen Balık burcu kadını için yazılmıştır. Görünen kırılganlığınız ve hayalperest yaklaşımınız, sevgilinizi, onlara ihtiyacınız olduğunu düşündürerek kendinize çeker. Sizin ne kadar güçlü olduğunuzu keşfettiklerinde şoka uğrarlar – hatta çoğunlukla onlar sizi kurtaracağına siz onları kurtarırsınız. Balık burcu yıldızları DrewBarrymore veHollyHuntergibi, zayıflık ve cesaret kazanan karışımdır – ve tabi ki olayların akışıyla hareket edebilmeniz, partnerinizin gözünde bir artıdır.

Mistik Neptün tarafından yönetilen sizde, başka bir gezegenden geliyormuşsunuzcasına bir hava vardır ve pisişiktakminleriniz çoğunlukta nokta atışıdır – ki bu genellikle potansiyel aşığınızı korkutur. Ama bir kere sevgi dolu nezaketinizi ve şehvet dolu romantik çekiciliğinizi gördüler mi, istediğinizi yapabilirsiniz. Oldukça yeteneklisinizdir, müzik, dans ya da görsel sanatlar olsun, konu bunlar olduunda sevdiğiniz sizi öne çıkarmayı sever. İşleri dengelemek için onları kendi dünyanıza çekin. Yüzme, dans, ya da beraber film izlemek, sanat galerileri ya da müzelere gitmek gibi, ve çok geçmeden aynı ritimle dans ediyor olacaksınız.

Benzer İçerikler

Yorumlar

2

Astroloji, her burcun kendine özgü albenisini açıklıyor

Hiç neden bazı burçlara sahip kişilere daha fazla çekim duyduğunuzu merak ettiniz mi? Ya da neden bazı insanlar daha seksi görünüyor, veya bazı insanlar size daha fazla ilgi duyuyor? Astroloji, her zodyak burcu kadınının baştan çıkarıcı özelliklerini açıklıyor!

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Mars gezegeni tarafından yönetilen koç burcu, bir Amazon’un kalbine sahiptir – ve bu dayanılmayacak kadar tahrik edicidir!Çabuk sinirlenen ama eğlenceli, kendi işinizi görebilen bağımsız bir insansınız, ve bu birilerinin sizin kalbinizi kazanmasını zor kılıyor.Tıpkı koç ünlüler ReeseWitherspoon ve Kate Hudson gibi, etrafınıza stil ve ışıltı saçıyorsunuz. Sizinle ilgilenenler, size (üstü açılabilir arabanızda) üstsüz, ya da bir tenis oyununda kazanırken görmek için can atıyor. Bu rekabetçi tavrınız onarı baştan çıkarıyor – buluşmaya çıktığınız kişi ile bilek güreşi yapmayı ya da yastık savaşına girmeyi deneyin, ve tutkularının bir anda alev gibi parlamasını izleyin!

Sizde taze ve genç bir hava var, ve bu,parlak renkler ve rahat stillerde kıyafetler ile birleşerek, çok hafif bir erkek fatmahavası katarak size vurguluyor. Oldukça flörtözsünüz, ve keskin diliniz en iyilerini bile kelimelerden oluşan dikenli tellerle çevirebilir. Bu özelliklerle, hazır kahkahalarınız ve çocukça hevesiniz ile, sevdiğiniz kişiyi kalbinde genç hissettirirsiniz. Dağa ya da çöle spontane bir sürpriz tatil ile onlara sürpriz yapın – yıldızlar altında kamp yapmak ya da fırtınaları kovalamak seks hayatınızı tam gaza çekecektir!

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa kadını en muhteşem Toprak anneleridir. Duygusal Venüs’ün doğa ile bağlantılı yanı tarafından yönetilirken, vücudunuzun kendinden gelen çekimi ile uyum halindesinizdir. BullsKirstenDunst ve CateBlanchett gibi, seksiliğiniz, güç ve zayıflıklarınızın tatlı karışımından oluşuyor—ki pek çok kişi bunu çekici buluyor – ama siz bunu takip etmek için çok da agresif davranmıyorsunuz. Duygusal dokunuşunuz ve ilgili kalbiniz en çekici özelliğiniz yanında ikincil kalıyor – ateşli sesiniz. Doğru zamanda doğru bir kelimenin gücünü biliyorsunuz.

İçinizde kırsala yatkın bir kadın var. Yaratıcı yetenekleriniz hakkında kendinize güveniyorsunuz, ki bunlar ev yemeği yapmaktan, ödül alan bir gül yetiştirmeye kadar değişiyor. Kendine güveniniz potansiyel eşleriniz için tahrik edici, tıpkı zaman zaman olan inatçılığınız gibi. Sevgilinizin elini tutarak yüzünüzde o bilen gülümseme ile onu yatak odasına götürdüğünüzde, buna karşı koyamazlar. Ve bir tabak istiridye ya da sıcak soslu sundea paylaşmak sizi gerçekten havaya sokuyor!

İkizler (21 Mayıs- 20Haziran)

Şen şakrak, değişken ve biraz da maymun iştahlı ikizler kadını aşıklarını sürekli tahmin halinde bırakırlar – ve böylece daima ilgileri çekilmiş olur. Merilyn Monroe ve Angelina Jolie gibi muhteşem kadınlar ikizler burcunun altında doğmuşlardır. Merkür tarafından yönetilen bu burcun kıvrak zekası baştan çıkarıcıdır. Sizden gelen sinsi bir kelime oyunu, başkasından gelecek açık bir davetten daha etkili olacaktır. Işıltılı ve bilgili, ona zihinsel bir meydan okuma sunacaksınız – her cazip adayın sahip olması gereken özelliklerden biri. Her ne kadar karanlık ruh hallerine bürünseniz de, çok uzun sürmezler. Hatta optimizminiz efsanevi. WarrenBeatty’nin İkizler burcu olan karısı AnnetteBening için söylediği gibi, “Mutluluğa dair bir yeteneği var.”

Sınır tanımayan merakınız en seksi özelliklerinizden. Kelime ya da kart oyunları oynarken, yolculukta ya da şehrin başka yerlerini keşfederken en muhteşem halinizdesiniz. İlgilendiğiniz tüm bu aktivitelerle birlikte, asla sıkıcı değilsiniz. İnsanlar spontan fikir bulmanıza ya da eğer planlar suya düşerse, hızlıca yeni plan yapmanıza bayılıyorlar. Partnerinize yapacağınız şehvetli bir gece yarısı araması onu aksiyona hazır hale getirecektir. En seksi vücut parçanızı – dudaklarınızı – nemli ve öpülmeye hazır tutun, ve onları yeterince kullandığınızdan emin olun.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç kadının çekimi sinsidir ve derinden hissedilir. Bir miktar gizem ve esnekliğin karışımından oluşan bu çekim, diğerlerini baştan çıkarır. Duygusal, hayalperest ve çabukça canı yanan siz, tıpkı AnjelicaHuston ya da utangaç Liv Tyler gibi, bu yumuşak yanınızı tıpkı gerçek bir yengeç gibi kabuğunuzun altına saklarsınız. Partneriniz bu kalın kabuğu delmenin meydan okumasından hoşlanır ve alttaki heyecan verici kadının sadece onlara onların olduğunu bilmeyi severler.

Ay tarafından yönetilen size, parıltılı renkler en çok yakışır. En seksi haliniz geceleri ortaya çıkar, bu yüzden dolunay altında, plajda yapacağınız bir gezinti, kesinlikle sevgilinizi nefessiz bırakacaktır. Ve, seks olarak, bir kere güvende ve sevildiğinizi hissettiğinizi zaman oldukça cevap verir bir hale gelirsiniz. Bol verimliliğiniz bir başka tahrik edici yanınızdır – doğal bir annesinizdir. Göğüsleriniz – küçük ve yumuşak, ya da büyük ve görkemli – bu özel çekiciliğinizin bir parçasıdır. Onları tatmin etmeniz, sevgilinizi yedinci cennete çıkarır.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan kadını hakkında çekingen bir şey yoktur. Renklisiniz (hatta söylemeye cesaret edebilirsek), küstahsınız. Egzotik şeyler ve metal renkler giymeyi seviyorsunuz, ve çoğunlukla Zodyak sembolünüz olan aslan gibi, saçlarınızı adeta bir yeleye benzeyen bukleler halinde kullanıyorsunuz. Adaylarınız bu gösterişli heyecanınız karşısında sıraya diziliyorlar. Tıpkı aslan olan Jennifer Lopez ve Angela Bassett gibi, muhteşem figürünüz onları size çekiyor ancak harika mizah anlayışınız onların kalmasını sağlıyor. Klasik bir güzelliğiniz olmasa da, dışa dönük yapınız ve eğlenceye olan içgüdünüz sayesinde romantik ilgiden asla mahrum kalmayacaksınız.

Güneş tarafından yönetilen sizin hayattaki rolünüz parlamak. Spot ışığı altında dururken ya da yaratıcı yeteneklerinizi sergilerken en çekici halinizdesiniz. Partneriniz karşınızda ilk başta dehşete kapılmış olabilir ancak eninde sonunda ünlü olduğunuz büyük ılık kalbinizin alıcılarından olacaktırlar. Yürekli ve atletik, hedeflerinizin peşinden koşarken bile feminen almayı başarıyorsunuz. Favori top oyunu takımınız için tezahürat yaparken ya da geceleri dans ederken, oldukça ateşlisiniz. Her ne kadar aşığınız bunu inkar etmese de, bu huyunuzu oldukça heyecan verici buluyordur. Bir miktar teşhirci olabilirsiniz, ancak bu özelliğiniz, sevdiğiniz tarafından kapalı kapılar ardında hayranlık bulacaktır.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak kadınları klas sahibi ve kendi hallerinde olurlar, bu da müstakbel adayları deli eder. Kendinize oldukça fazla özen gösterirsiniz, ve bu belli olur. Sağlıklı yaşam seçimleriniz aşığınızı baştan çıkarır… en kararlı hamburger yiyici bile sizin büyünüz altındayken bahçede ot yolan ve organik havuç suyu içen birine dönüşecektir. Ancak, en büyük çekiciliğiniz parlak zekanızdan zekanız efsanevidir) ve bağımsızlığınızdan gelmektedir. İşinizi seversiniz ve hangi işi yaparsanız yapın mükemmel olması için çaba harcarsınız. Zihinsek Merkür tarafından yönetilen siz için sağ duyu cezbedicidir. Sevdiğiniz, kriz anında sakin kalacağınızı ve problemleri çabucak çözeceğinizi bilir, ve bu da çekiciliğinizi arttırır.

Başaklar genelde diva olarak düşünülmezler ancak SophiaLoren ve RequelWelch bu burçta doğmuşlardır. Fit ve temiz olmanız çekiminizi attırıyor.  Pek çok Başak burcunda, düzenli yoga ya da spor uygulamaları sayesinde pürüzsüz ve sıkı vücut vardır. Aşığınıza partnerli yoğa ya da dans dersleri almaya ikna etmek, tutku ateşlerini yakmak için iyi bir seçimdir.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi kadınlarının soğuk dış kabuğu, tutkulu bir ruhu içlerinde barındırır – ve müstakbel aşıkları bu tarafsız görünümü atlatarak sizi açığa çıkarmaktan büyük bir zevk duyarlar. Terazi burcu olan BrigitteBardor ve GwynethPaltrow gibi, çoğunlukla göz kamaştırıcı ve istediğiniz etkiyi vermek için kadınsal çekiminizi kullanmayı bilirsiniz. Diğerlerinin daha çekici hissetmesini sağlarsınız, ve içgüdüsel olarak aşığınızı nasıl baştan çıkaracağınızı bilirsiniz, mesela, yatakta ipek sabahlıklar ya da – ve başka hiçbir şey olmadan -- altın topuklu silettolargiyerek .

Venüs tarafından yönetilen siz, kadın olmayı bir sanat haline getiriyorsunuz. Sahip olduklarınızı vurgulamak için giyinmek konusunda yeteneklisiniz, ve etrafınızı güzelleştirmek için kokulu mumlar ya da köpüklü çeşmeler gibi aksesuarları kullanmayı iyi biliyorsunuz. Ama aynı zamanda aşığınızın sizinle dalaşmayı hoşlandığı keskin bir zekanız var. En çekici kısmınız gözleriniz; çoğunlukla büyük ve ışık dolu. Birini kendinize çekmek için tek yapmanız gereken şey, uzun kirpiklerinizi kırpmanız ve doğayı kendi haline bırakmanız.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Yoğun, içten içe yanan ve gizemli Akrep kadını için tanım seksapeldir. Gizemli görüntünü diğerlerini merakta bırakır “Ne saklıyor?” Ve, arkadaşım, potansiyel aşıklarınız bu sorunun cevabını bulmak için takıntılı hale geleceklerdir! Değişim gezegeni Pluton tarafından yönetilen siz, partnerliği bambaşka bir boyuta ve derinliğe çıkarıyorsunuz. Her seferinde kendinizi yeniden yaratıyorsunuz, böylece her şeyi yeni ve taze tutuyorsunuz. Ve cazgır tarafınız sizinle oyun oynanmaması gerektiğini gösteriyor (ilişki havuzunun büyük bir kısmı için çok büyük bir tahrik edici unsur).

Yumuşak dış görünüşünüz ve içsel sertliğiniz tam bir dinamit karışımı., ve varlığın çoğunlukla karanlık tarafını çekiyorsunuz, bu da sizin gibi akrep olan JodieFoster’ın neden doğa üstü ve psikolojik olarak dürten rolleri aldığını açıklıyor. Eğer genel görüşten uzaksa, bu sizin için doğal ortamdır. Biraz korkutucu olsa da aynı zamanda seksi bir şekilde eşinizin düşüncelerini bilebilir, onları psikanaliz edebilirsiniz. Tehlikeli yanınızı paraşütle atlayarak ya da motosiklet yarışları ile besleyin – bu enerjinizi yükseltecektir!

Yay ( 22 Kasım – 21 Aralık)

Cesur ve eğlence seven yay kadını dışa dönük bir “Hadi gidelim!” tavrındadır. Bu, adayların onu kovalamasını sağlar – hatta bazen eğer gerekli ise dünya etrafında! Optimist Jüpiter tarafından yönetilen siz, daima gülmeye ya da komik bir hikâyeye hazırsınızdır. Sürekli olarak değiştiğiniz ve geliştiğiniz için, sevgiliniz ne bekleyeceğini bilemez. Yay burcu olan MarisaTomei  veBette Midler gibi, siz de kendi zihninizi biliyorsunuz ve oldukça güçlü fikirleriniz var, bu da partneriniz ile gireceğiniz ateşli tartışmalarla onları heyecanlı kılıyor.

En seksi haliniz doğada ortaya çıkar, yakınlaşmadan önce sevgilinizi ata binmeye ya da okçuluk antrenmanına götürün. Hareket halinde olmayı sevdiğiniz için tren yolculuğu ya da bot gezisi de aksiyonu yüksek tutmada yardımcı olabilir. En iyisi ise yabancı bir ülkeyi beraber gezmek ya da yüksek zihninizi stimüle edecek bir konuyu beraber incelemektir – saatler boyu keşfettiğiniz yeni şeyleri tartışarak ayakta kalırsınız. Sizinle birlikte gelecek daima parlak – ve bu en büyük cezbedici şey.

Oğlak (  22 Aralık – 19 Ocak )

Diğerlerinin oğlak kadını hakkında buldukları, anlamlandırılamayan bir hava vardır. Sevgiliniz bilge havanız ve aşağı gören mizah anlayışınız karşısında dehşete kapılacaktır. Oğlak olan Mary J. Blige veKirstieAlleygibi, kendinizi geliştirmiş bir kadınsınızdır. Hayat okuluna yabancı değilsinizdir ve yolda birkaç şey kapmışsınızdır. Kendi ustalığınıza doğru yoldasınızdır – partnerinizi de bu yolda teşvik ederek. İş yapıcı Satürn tarafından kontrol edilen siz, dünyada nasıl yürümeniz gerektiğinizi bilirsiniz, böylece diğerleri yarı yolda kalacağınızdan korkmazlar – her ne kadar tek başınayken bazen dağılsanız da!

Topraklığınız oldukça seksi bir özellik. Karşılıklı masaj yapmak ya da birlikte spora gitmek, yakınlaşmadan önce olan büyük gerginliği atacak iyi bir yöntemdir. Aşığınız bir kere koruma mekanizmalarınızı geçip güveninizi kazandığında, kendiniz olarak ne kadar rahat olduğunuz karşısında şaşkınlığa kapılacaktır. Ve yaş ile kuruyup giden kadınların aksine, yaşlandıkça iyileşirsiniz – hatta en tatlı ve en tatmin edici yıllarınız çoğunlukla yaşamınızın ikinci kısmındadır.

Kova ( 20 Ocak – 18 Şubat)

Parlak ve özgün kova kadını, bizlerden ışık yılları uzaklıktadır – ve ona ayak uydurma meydan okuması partnerleri için tahrik edicidir. Parlak zekanız ve yenilikçi fikirleriniz, etrafınızda olmayı keyifli hale getiriyor ve daima yeni şeyleri denemeye hazır oluyorsunuz. Partneriniz, daha önce hiçbir kadının gitmediği yerlere gitmenize bayılıyor – toplantı ya da yatak odasında. Uranüs tarafından yönetilen bu burç, özgürlük ve eşitliği temsil eder, yaşa ve yaşat havasında olması ile muhteşem bir arkadaştır, ferahlatıcıdır. Sizin için aynısını yaptığı sürece, sevdiğinizin olmak istediği gibi olmasına izin verirsiniz.

Kova olan Jennifer Aniston ve Paris Hilton gibi, teksinizdir. Bazıları uyumsuz olduğunuzu düşünür – ancak aşığınız onlardan daha iyi bilir. Trend açan davranışlarınıza ve kurnaz aklınıza değer verirler – hatta giydiğiniz alışıla gelmedik kıyafetlerinize bile. İlk başta onları astrolojist ofisine ya da İnsanlık için Habitat iş partisine zorla götürmeniz gerekebilir, ama çok geçmeden kendinizi ve çevrenizi değiştirmeye olan tutkunuza kapılacaklardır. Orijinalliğiniz sizin cezbedici özelliğiniz.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

“Kadife eldivendeki demir yumruk,” muhtemelen Balık burcu kadını için yazılmıştır. Görünen kırılganlığınız ve hayalperest yaklaşımınız, sevgilinizi, onlara ihtiyacınız olduğunu düşündürerek kendinize çeker. Sizin ne kadar güçlü olduğunuzu keşfettiklerinde şoka uğrarlar – hatta çoğunlukla onlar sizi kurtaracağına siz onları kurtarırsınız. Balık burcu yıldızları DrewBarrymore veHollyHuntergibi, zayıflık ve cesaret kazanan karışımdır – ve tabi ki olayların akışıyla hareket edebilmeniz, partnerinizin gözünde bir artıdır.

Mistik Neptün tarafından yönetilen sizde, başka bir gezegenden geliyormuşsunuzcasına bir hava vardır ve pisişiktakminleriniz çoğunlukta nokta atışıdır – ki bu genellikle potansiyel aşığınızı korkutur. Ama bir kere sevgi dolu nezaketinizi ve şehvet dolu romantik çekiciliğinizi gördüler mi, istediğinizi yapabilirsiniz. Oldukça yeteneklisinizdir, müzik, dans ya da görsel sanatlar olsun, konu bunlar olduunda sevdiğiniz sizi öne çıkarmayı sever. İşleri dengelemek için onları kendi dünyanıza çekin. Yüzme, dans, ya da beraber film izlemek, sanat galerileri ya da müzelere gitmek gibi, ve çok geçmeden aynı ritimle dans ediyor olacaksınız.

Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları 2019

Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları 2019

Related news

 • Hint Yağı ile Kaş Serumu Yapımı
 • Evde Midye Tava Tarifi
 • Etiket: çiçekli gelin tacı
 • Ana Kucağı
 • Evde yetiştirilmesi gereken 5 şifalı bitki

 • Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları

  Zodyak Burçlarının Seksi Kadınları