Zil nedir 2019

Zil nedir 2019 Zil nedir

"Zil" nedir?

Modern balıkçılık mağazaları daha çokModern bilim ve teknolojinin başarılarının bir sergisi: ultra hafif, süper mukavemetli malzemeler ve halatlar, hazır yemler ve yemler için inanılmaz bir seçim, her zevke ve yakalama için balıkçılık hatları. Bu arada, babalarımız ve büyük babalarımız bu "pahalı oyuncak" lar olmadan iyi bir performans gösterdiler ve bir yüzük yakalamak gibi basit ama çok etkili yollar kullandılar. Bizim makalemizde tartışılacak olan onun hakkında.

halka üzerinde alıcı

"Bir yüzüğü yakalamak" ne anlama geliyor?

Bu eski yöntemin icat edildiğine inanılmaktadır.Genel olarak, doğal olan alt Volga. Halka üzerindeki balıkları yakaladıktan sonra sadece güçlü ve akıcı akışlı yerlerde ve sadece tekneden alınabilir. Bunu yakalamak mekanizması eğirme veya yem üzerinde alıcı farksız olmasına rağmen bu yöntem, sportmenlik dışı ve kapasiteyi yakalamak ve bu nedenle, Rusya'nın bazı bölgelerinde yasaklanmıştır kabul edilir. Ancak, Rus mevzuatı bu yazının konusu değildir ve bu nedenle balık avına döneceğiz. aşağıdaki gibi Böylece, halka üzerinde alıcı bir: yem bir sayıda (bileşim daha sonra geri döner) ve kalın bir olta altına düşürülür olan ince bir göz (besleyici) içine yerleştirilmiş bir ağır yük. Hattın sonu teknenin yan tarafına sıkılır. Daha sonra kanca ile bir yarık ve tasma ile bir halka içinde çizgi platinin bağlandığı geleneksel kısa çubuk, alınan. Kancalar yemle dikilir. Daha sonra, hat üzerindeki yarık halka platini geçirilmiştir bir besleme oluğu bağlanmış ve alt gönderildiği. Halka besleyici üzerinde durur ve bir tasma kanca başıboş ayarlanır ve yol boyunca, ızgara yem yıkanır. Balık ise, halka üzerinde yakalamak benzersiz bir katı yakalamak sağlar.

ringde balık tutma

Üretim mücadele

Özel bir mağazada bir yüzük al,büyük olasılıkla, mümkün olmayacaktır, ancak bunu kendiniz yapmak kolaydır. Bunu yapmak için, uygun herhangi bir formda (zeminde bile sıkılabilir), ucundan 3-5 santimetrelik bir halka dökülür. Ortaya çıkan kütüğü taşlardan ve çapaklardan zımparalayarak, içinde küçük bir delik açmanız gerekir. İçinde, kancaları olan tasma kayışlarının bağlandığı bir sarım halkası olan bir olta olacaktır. 45 derecelik bir açıda tek bir yerde metal demir testeresi için bir delik açılır. Bu arada, halka besleyici ile hatta konulmalıdır.

yem

Besleyicide sadece uykuya dalmak için kullanılırinci veya darı lapası. Ama daha önce, daha fazla balık vardı diyorlar, bu yüzden şimdi bileşime mısır, maydanoz, biraz tahıl veya kesme solucan eklemek daha iyi olacaktır. Esas olan, yemde büyük parçacıkların bulunması ve besleyici hücrelerin büyüklüğünün, yemin biraz yıkanmasına izin vermesidir. Bu kural, örneğin bir halkada çipura yakalanması planlandığında zorunludur.

bir halka mücadele çip yakalamak

olta takımı

Son derece basitler. Bu çubuk, 20 metreye kadar bir çizgi ve 0,5 mm'lik bir çapa sahip sıradan bir bobinle donatılan 70 cm'den uzun değildir. Balık tutma tasmaları için biraz tiner alabilirsin. Kanca mesafesi arasında, bir kural olarak, bir yarım metre seçin.

Sonuç

Sonuç olarak, birkaç ipucu. Balık avlama yeri mümkün olduğunca derin seçilmelidir. Böylece tekne veya gölgesi görülemez. Sebzeli bir yem ise, yemin bir hayvan kullanması iyidir, bu yüzden bir değişiklik için.

Zil nedir 2019

Zil nedir 2019

Related news

 • Uyku getiren besinler yiyecekler uyku sorunları uykusuzluk
 • Zihniyet ve zihniyet nedir
 • Diş Etinde Uyuşma
 • Kendi ellerinle bir maymunun maskelemek. Çocuklarla yaratırız
 • Şampuan Kutusundan Canavar Figürlü Kalemlik Yapımı

 • Zil nedir

  Zil nedir


  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir

  Zil nedir