ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 2019

ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 2019
17.07.2019

ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 32

ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu

Adı Hubert Zivanshimoda ve kozmetik alanında özel markalar, güzellik dünyasının büyük dehasıydı. Onun arkasında bıraktığı tüm rakipsiz aktris Audrey Hepburn için romantik bir sevgi rüzgarı ile hayran kaldı. Diğer moda markalarından farklı olarak, büyük bir couturier ve giysi üreticisi, kraliçesinin imajını uygulamak için başka fikirlere ihtiyaç duyduğuna karar verdiğinde, Givanshi tuvalet suyu bu kader toplantının meyvesidir.

Viviani tuvalet suyu birleştirir, görünüyordualdehit ve gül ve yasemin güzel kokuları ile dikkat çekmeyen notalar içeren, acı olmayan aromalı kokular olurdu. Audrey Hepburn bu parfüm tarafından çok şaşırmıştı ki, uzun zamandır bu kokunun tek sahibi olmuş ve diğer ünlü rakipleri arasında kıskançlık hissi yaratmıştır. Ve sadece Moda Evi'nin eşsiz tasarımcısı ve sahibi, tüm yaşamı boyunca onu yüz yüze geldikten sonra, sonunda Givanshi tuvalet suyunun markasının genel bir gerçekleşme için daha geniş bir baskıda üretileceğine karar verdi.

Givanshi - tuvalet suyu, kalitesiEn yüksek kalifikasyon uzmanları sürekli çalışıyor. 1970'teki tüccarlar, 1970 yılında en çok satılan markanın Givenchy III'e dönüştüğünü, bunun kokusunun cıvıl cıvıl cıvıl cıvıltıların, çiçeklerle yumuşatılmasının bir parçası haline geldiğini belirtmiştir. Bu parfüm, o zamanlar iş yoluna çıkan ve erkekleri sınırsız faaliyetleriyle fetheden birçok iş kadını için ideal oldu.

Erkekler böyle bir bayana izin veremezdi.kısa süre sonra insanlığın güçlü yarısı için ZHivanshi yarattı - sandal ağacı ve siyah frenk üzümü nüansları da dahil olmak üzere, tuvalet iğnesi Xeryus, Vetyver ve Insense, çam iğnelerinin keskin kokusuyla birleşti. Menekşe ve karanfil çiçeklerinin baharatlı aromaları olmadan olmaz. Bu besteler alışılmadıklıklarıyla şaşırır, farklı gözlerle bu türden bir aura sahip olan kadınları cezbeder ve heyecanlandırır.

Yeni kokular Zyvanshi büyülemeye devam ediyorBunların geçmesi imkansız olan muhteşem kokular bileşimi. Ve bunların çoğu yine tüm dünyanın bildiği ve saygı duyduğu güzelliklere adanmıştır.

ZHivanshi 2011'den bahsedersek, bugün en çokAşağıdaki markalar Givenchy, Kesinlikle Givenchy Ange ou Demon Tendre, Eau Demoiselle, Givenchy Le Bouquet Absolu, Güzel Prism, My givenchy rüya, Very Irresistible Soleil D ile taleple bağlantılı :. Dans olarak kabul edilir "çünkü bu okuduktan sonra, her satırın dikkatine bir kısmını ödeyerek ete makale, kesinlikle romantizm ve şövalyelik güzelliği ile temasa geçmek isteyecektir.

Givenchy ile Eau de toilette Dans yakalarbir elma aroması, narenciye meyvelerinin hafif bir kokusu, yasemin ve ylang-ylang'ın çiçek nüansları ile birleştirilmiştir. Pembe rengin bu cazibesi, ruhsal dansın ritminde hareket etmenizi sağlar. Kesinlikle Givenchy - zarif güzellikleri için. Elma, tutku meyvesini ve miskini birleştiren tatlı meyve ve çiçek kompozisyonlarını kimler. Ange ou Demon Tendre - su şeklini tekrarlayan bir şişe içinde mandalina, portakal çiçeği, gül ağacı ve paçuli bir tren. Eau Demoiselle, kendi içlerinde lütfu ifade edebilen ve altın şampanya tonunda kraliyet ayağını vurgulayabilen aristokratlar için yaratıldı. Givenchy Le Bouquet Absolu - yabani çilek ve Japon ardıç aroması ile birlikte çiçek balı, neroli ve bergamotun yankılarıyla yeniden yaratılan duyguların girdapı. Lovely Prism, sahipliğini bir duygusallık aurasıyla ve hayatın tüm armağanlarının tadını çıkarma çağrısı ile kuşatır. Sıçan rüyamda, mandalina, vadi ormanı zammı, misk ve sandal ağacı kokularını birleştirerek ve eşsizliğin etkisini yaratan doğal ihtişamın özüdür. Çok Dayanılmaz Soleil D "ete" odunsu notaların eklenmesi, fantastik uyanışı ve kontrol edilemeyen tutku uyandırması ile gül, frangipani, anasonun sıradışı bir kombinasyonudur.

ZHivanshi 2011, özel bir markadır.Birbirinden ayrılmaz bir şekilde, birbirinden ayrı kıyafetler giyerek, haute couture'dan giyim eşyalarına dökülmüş ve aynı parfüm hattına bırakılmıştır. Bu büyüye dokunarak, başka bir şey düşünmüyorsun.

Kendinizi bu cazibe dünyasına bırakın.

ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 2019

ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 2019

Related news

 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Streç Film İle Kilo Kaybı
 • Fırında tavuk ve peynir ile doldurulmuş mantar - fotoğraf ile tarifi
 • Erkeklerin Sıkça Söyledikleri 6 Yalan
 • Yulaf Kepeği Diyeti Nasıl Yapılır Tıklayınız

 • ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 19

  ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu


  ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 67

  ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 10

  ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 23

  ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 44

  ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 41

  ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 70

  ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 15

  ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 42

  ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 12

  ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 71

  ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 9

  ZHivanshi - büyülü dönüşüm yeteneğine sahip tuvalet suyu 37