Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleriÖzel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri

22.05.2019

Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri 94

Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri

Evin özerk drenaj sistemi;ortak bir merkezi drenaj sistemine bağlantı olasılığı yoksa, banliyö yapımının ana unsurları. En yaygın tasarım bir fosseptik olarak adlandırılabilir. Duvarları genellikle taş veya tuğla ile döşenir ve taban çimentolanır. Çukurda bir kapak kalmış ve bunun üzerinden temizlenmelidir.

özel bir evde foseptik cihazıFoseptik tankının özerk kanalizasyon yeterlidirKarmaşık bir tasarım ve çok sayıdaki cennet havuzundan farklı. Her şeyden önce, onu temizlemek için bir drenaj sistemi düzenlemelisiniz. Yapımı için, evden yeterince geniş bir mesafede (yaklaşık 20 metre) kuyuyu kazmak gerekir. Drenajın su alım seviyesinin altında düzenlenmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Özel bir evdeki bir foseptik cihazının cihazı yapılırsonbahar ve yaz, ne zaman yeraltısının yüksekliği maksimum değerdir. Bu, drenaj sisteminin düzgün bir şekilde yerleştirilmesi için yapılır. Kazı hazırlanırken vakfın yüksekliğini, örtü tabakasını ve yerleşimcinin büyüklüğünü hesaba katmak gerekir. Çukurun duvarlarına bir kanalizasyon arıtma tesisi eklemek için kablolar veya metal şeritler kullanılır.

özerk kanalizasyon foseptik tankıÖzel bir evdeki bir foseptik cihazının cihazı,Çukurun derinliği 6 metreden az olmamalı organizasyon. Çukurun hacmi, kurulacak modül sayısına bağlıdır. Buna ek olarak temel çukurunun alt kısmı kalın bir kum katıyla kaplanmalı ve sıkıştırılmalıdır. Bundan önce, en altına bir drenaj borusu takılır. Çimento ve kumla doldurulmuş ve sıkıştırılmış foseptik deposunun üzerine betonarme döşeme döşenmiştir.

Özel bir evdeki bir foseptik cihazının cihazı,ayrıca, yeryüzünün seviyesinin üzerinde olması gereken bir kapağın kurulması. Bu durumda eriyen su girmez. Kışın, septik örtüyü ısı yalıtımı ile örtmek daha iyidir.

Çöktürme tankından gazların ve gazların boşaltılması içinhavalandırma boruları kullanılır. Kanalizasyonun tıkalı olmadığından emin olmak için özen gösterilmelidir. Bunu yapmak için, boruların kanalizasyona boşaltma yönünde belirli bir eğimi olmalıdır ve dik eğmeler veya dönüş olmamalıdır.

evdeki özerk kanalizasyonÖzel bir evdeki bir foseptik cihazının cihazı yapılırböylece yapı az miktarda yabancı maddeden temizlenebilir. Buna ek olarak, çökelti kasede sıkışan tüm maddelerin çürümesinden sonra oluşan tortu tarım amaçlı kullanılabilir. Yani, fosseptik tüpünün içeriğinin tam saflaştırılması toprakta gerçekleşir.

Tasarım birkaç odaya sahip olabilir. Ve büyük sayıları tortunun eşit dağılımını sağlayacaktır. Septik tanklar farklı malzemelerden yapılabilir. Bunların en yaygın olanı beton halkadır.

Septik tankın içeriği tamamen 2aydır. Atıksu arıtımının yüksek derecede olmasını sağlamak için, içeriğin 10 gün boyunca durmasına izin verilmesi gerekmektedir. Sonuç: Septik cihazın birçok avantajı vardır, bu nedenle merkezi kanalizasyon yokluğunda inşaatı zorunludur.

Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleriÖzel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri

Related news

 • Seyahat: Kazan arası Cheboksary arası
 • Kıymalı Pırasa Yemeği Tarifi
 • İp Tv Nedir Nasıl Çalışır
 • Milli Savunma Bakanı Akar: Menbiçte bir aşama daha geçildi, sabırla bu ilişkiyi sürdürüyoruz
 • Origami kapris ve diğer origami el sanatları

 • Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri 69

  Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri


  Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri 1

  Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri 96

  Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri 7

  Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri 25

  Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri 18

  Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri 94

  Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri 20

  Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri 90

  Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri 79

  Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri 50

  Özel bir evdeki foseptik tankının cihazı: sürecin özellikleri 24