Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 2019

Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 2019
19.08.2019

Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 8

Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan

Zürih gezisi uzun bir süre hatırlanacak. Bu şehirde dolaşmak için bir plan yapmak çok basit, çünkü manzaralar hemen hemen her caddede. Bazıları özel ilgiyi hak ediyor.

Lindenhof ya da Zürih'in en iyi görünümü

Şehrin manzaraları sadece mimari anıtları değil. Rusça çeviri "kireç avlu" anlamına gelen Lindenhof, aynı zamanda görülmeye değer.Zürih - gözde mekanBu güzel yer merkezdeşehir, bir tepe üzerinde. Limat Nehri'nin muhteşem manzarasını sunmaktadır ve güzel havalarda Alpleri görebilirsiniz. Ayrıca, Grossmunster kuleleri ve Zürih'in diğer güzel binaları da görülebilir. Lindenhof'a ulaşmak için, St. Peter Katedrali'nden istasyon yönüne gitmelisiniz. Schussel-Gasse caddesi doğrudan doğru yere yönlendirilecek. İstasyondan sağa, büyük Rennweg sokağına dönerek tepeye ulaşabilirsiniz. Bir süre sonra tekrar sağa dönmeniz gerekecek, bu sefer Fortunagasse'de ve yakında kendinizi Lindenhof'ta bulacaksınız. Şehrin çevresini görmek istiyorsanız, daha yüksek bir rakıma tırmanmalısınız. Merkez istasyondan yirmi beş dakika içinde ulaşılabilen Utleberg dağı tarafından iyi bir şekilde hizmet verilecektir.

Hafif bir yürüyüş için ideal yerler

Gezmekten kaçınmak istiyorsanızZürih haritada ve sadece bir şey düşünmeden gezintiye çıkmadan en iyisi Zürih rıhtımı. Şehrin ruhunu hissetmenin kolay olduğu çok güzel bir yer burası. Yaz aylarında turistler, müzisyenler ve palyaçolar dolu, kuğular da kendileri için kolayca gelebilecek kadar beceriklidir.Zürih - konumlar, fotoğrafGölde orijinal bir Granit topu var.kimseyi kolayca dönüştürebilir. Bu şehrin en sıradışı manzaralarından biridir. Top içeren formda, su dönerek, dönme sırasında sürtünmeyi yumuşatır. Rahatlamak için en kötü yer Limmat'ın rıhtımı değil. Yakınlarda bir bar var, bir voleybol sahası var, bu sayede sadece turistleri değil, aynı zamanda birçok bölge sakinlerini de ziyaret edebilirsiniz.

Şehir meydanları

Eğer Zürih ile ilgileniyorsanız,Paradeplatz'da görülmeye değer yerler. Ana devlet bankalarının yoğunlaştığı yer burası. Buna ek olarak, meydanda "Confiserie Sprüngli" adı verilen ünlü bir kafe var. Birçok yamaç paraşütü pisti Paradeplatz'da durmaktadır. Bahnhofstrasse alışveriş caddesi çok sayıda butik ve mağazanın yanındadır.Zürih şehir haritasıSalı ve cuma günleri meydanına yürümeye değer.Byurkliplatts. Taze çiçekler veya meyveler alabileceğiniz ve İsviçre lezzetlerini deneyebileceğiniz bir çiftçi pazarı açılmaktadır. Böyle bir günde sessiz ve rahat bir Zürih görüyorsunuz. Hayalleri şaşırtan fotoğraflar, bu meydanları ve sokağı kuşatır. Böylece sebzelere giderken bile İsviçre'nin tarihi mimarisini görebilirsiniz.

Tarihi merkez

Zürih gözde mekanları, açıklama,Birçok turisti çeken fotoğraflar Eski Kenti içerir. Birçok Avrupa kentinde, birkaç yüzyıl boyunca değişmeyen dar sokakların ve yapıların korunmuş olduğu antik çağlar vardır. Zürih'te on asırdan fazla olan evleri bulabilir ve insanlar hala içinde yaşayabilirler. İlginç bir gerçek de onlarla bağlantılıdır. Napolyon'un gelişinden önce, bölge sakinleri sayılar değil, ev isimleri verdi.Zürih manzaraları: açıklama, fotoğrafFransız işgalciler karmaşıkları hatırlayamadıAlmanca kelimeler ve numaralandırılmış binalar kendi yollarıyla. Bu numaralama bu güne kadar korunmuştur. Oldukça farklı olan Zürih, antik Roma hamamlarından övünebilir.

Şehrin ünlü kiliseleri

Tabii ki, birçok turist görmek istiyor veortaçağ dini yapılar. Bunlardan en ünlüsü üçü: Grossmünster, Aziz Petrus Kilisesi ve Fraumünster. İlkinin inşası onikinci yüzyılda başladı. Grossmunster Protestanlara aittir ve bu dini eğilimin oluşum tarihini çok sıkı bir şekilde birleştirir. Kiliseyi düzeltmek isteyen rahip Ulrich Zwingli buradaydı. Kurduğu ilahiyat fakültesi sonunda Zürih Üniversitesi'nin temeli oldu. Böylece Reform'un merkezi haklı olarak Zürih olarak adlandırılıyor. Bununla ilgili ilgi çekici yerler arasında, farklı dillerde gezileri ziyaret edebileceğiniz ve kentin çevresini görebileceğiniz yükseklikten kulelere tırmanabileceğiniz bir müze de bulunmaktadır.

Crypt ve daha az dikkat değil hak ediyorKilisenin başkenti, Munch'un işlerinin bronz kapıları ve kilise korosu. Fraumunster, bir kadın manastırı olan 853 yılından itibaren tarihine başlıyor ve on üçüncü yüzyılda bile burada paralar basılmıştı. Kilise ziyareti, vitray Marc Chagall'ın uğruna. Son olarak, Zürih'teki en eski tapınağa bakabilirsiniz. Aziz Peter Kilisesi, bin yıldan fazla bir tarihe sahiptir, ancak sadece 1880 yılında içinde çan vardı. Şaşırtıcı bir manzara, yerel saat, Avrupa'nın en büyüğü. 1538'de kuruldu. Son olarak, kilisenin yüksek kulesinden ilk ateşler izlenmiş ve dumanın ilk belirtilerinde pencereden özel bir bayrak ortaya çıkmıştır.Zürih, İsviçre: gözde mekanlarıSinyal, sadece yirminci yüzyılda, telefonların daha uygun bir iletişim yöntemi olduğu ortaya çıktığında iletilmeye başlandı.

Kültürel Zürih

İsviçre, turistik yerler ve ustalarSanatın tüm Avrupa'da bilinir, kültürüyle tam bir çok turist çeker. Örneğin, Zürih Opera Evi en iyilerinden biridir, buna ve Dramatik'e katılmaz. Schiffenbau'da modern performanslar sergilendi. Bu tiyatronun en öncülü dikkat çekiyor - neoklasik tarzda icra ediliyor ve besteci ve yazarların büstleri ile çevrilidir. Ayrıca şehrin sokaklarındaki sıcak mevsimde de çeşitli manzaraları görebilirsiniz. Bu nedenle, cazibe merkezleri en zorlu tadı tatmin edebilen Zürih, mutlaka herkesi memnun edecektir.

Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 2019

Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 2019

Related news

 • Papaverin ilacı. Kullanım Talimatları
 • Günlük lahana: tarif
 • Gelin diyeti 2019
 • Elmanın Cilde Faydaları
 • Kaşıklarla yüz masajı: çatal kaşıkların kurnaz sırları

 • Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 53

  Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan


  Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 7

  Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 91

  Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 12

  Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 9

  Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 60

  Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 20

  Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 10

  Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 85

  Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 76

  Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 50

  Zürih - konumlar. Zürih, İsviçre - gözde mekan 99