Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliğiÜzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği

27.05.2019

Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği 4

Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği

Erken bahar bahçıvanların başlangıcı ile başlarmevsimsel çalışma. Bitkilerin bakımı sabır ve belirli bilgi ve becerileri gerektirir. Her evcil hayvanın özel bir yaklaşıma ihtiyacı vardır. Uzak geçmişten bize gelen muhteşem bitki istisna değildir. Ve eski zamanlarda olduğu gibi, büyük popülerliği kaybetmez. Bugüne kadar hayatta kalan asma, hala floranın en popüler temsilcilerinden biridir.

Tanım ve tarih

Üzümler zengin bir tarihe sahip bir bitkidir. İlk sözü M.Ö. 6. binyıla kadar uzanmaktadır. Bilim adamları, eski Mısır'da ortaya çıkmış olan bu bitkinin, sınırları bilmemekte, bir yolculuğa çıktıklarını belirtmektedir. Floranın eski bir temsilcisi, dünya çapında uygulamasını bulmayı başardı. Sonbaharda yetişen sulu meyvelerden hoşlanan muhteşem asma tarlaları dünyanın herhangi bir yerinde bulunabilir.

Modern üzüm çeşitlerinin özellikleri

Libya Üzümleri

Modern asma atası gibi değildir. Yıllar boyunca bir kişi kendi dönüşümüne katıldı. Islah bu ilginç ve minnettar ilişkide bir başarı elde etti. Bugüne kadar, bu inanılmaz kültürün 8000 binden fazla çeşidi vardır.

Her seçim materyali farklıözellikleri. Büyüyen sofralık çeşitlerin taze formda tüketilmesi için. Kural olarak, oldukça çekici bir görünüm, hoş bir tadı ve aroması var. Üzüm şarabı, konyak, meyve suları - bu teknik sınıflarda dayalı tam bir liste değildir.

Erken üzümün temel özellikleri

Çeşitler olgunlaşma açısından ayrılabilir. Çok erken, erken, orta, geç, erken ayırın. İkincisi bitki yetiştirmede oldukça popülerdir.

Üzüm Libya farklı bir bitkidirHasatın erken olgunlaşması yüz on yüz on gün. Modern melez, şarap üreticileri arasında hızla popülerlik kazanmıştır. Bu gerçek, bu bitkinin mükemmel özelliklerini açıklıyor.Mezuniyet Libya açıklaması

Melezin başlıca avantajları büyüktürEtli meyveler, meyvelerin yüksek verimi, dostane meyveler, çok erken olgunluk ve don ve hastalıklara karşı mükemmel direnç. Bu özellikler Arcadia ve Flamingo gibi iki çeşidi geçtikten sonra elde edilmiştir. Libya'nın üzümleri herhangi bir koleksiyonun dekorasyonuna dönüşebilir. Çeşitli açıklamalar bu beyanı doğrulamaktadır.

Yeni modern çeşitliliği ne memnun edecek

Hasatın erken ve uyumlu olgunlaşmasına ek olarak,Bu melezin bir dizi başka avantajı vardır. Muhteşem masa çeşitlerinin meyveleri oldukça geniştir. Her meyvenin içindeki küçük kemikler üçten fazla değildir. Ağır demet konik bir şekle sahiptir ve otuz beş santimetre uzunluğa ulaşabilir. Tartılırken, böyle bir mucize kilogram ağırlığıyla sizi şaşırtacaktır.Libya tanımının üzümleri

Libya'nın üzüm çeşidi mükemmeltadı nitelikleri. Tam olgunlaşmadan biraz konik olan büyük meyveler pembe renktedir. Ondan on beş gram ağırlığındadırlar. Sulu bir posa ile ince bir mucize çok hoş bir muscat tadı vardır. Meyveler, düşük asitlik indeksi ile oldukça tatlıdır.

Uzun bir süre hasat sonrası Libya üzümlerilezzet özelliklerini korur ve ayrıca mükemmel beslenme endekslerine sahiptir. Bu özellikler raf ömrünü ve toplanan meyvelerin kullanımını önemli ölçüde artırır.

Libya'nın üzümleri hangi özelliklere sahiptir?

Bitkinin açıklaması açıklama olmadan eksik olacaksarmaşıklar kendilerini. Bu melezin çalıları yayılıyor ve dallanıyor. Yıllık çekimlerde açık kahverengi renk var. Yıllar içinde daha karanlık bir gölge alırlar. Donmaya dayanıklı nitelikler, bir işareti eksi yirmi bir santigrat derece olacak şekilde donları taşımaya izin verir. Bu özellik, bu melezin ekimini büyük ölçüde basitleştirir. Genç fidanlar üç yıl içinde dikimden sonra meyve vermeye başlar.Libya değerlendirmeleri

Bitki sadece bir düşüşü mükemmel bir şekilde tolere etmezsıcaklık, aynı zamanda birçok hastalığa dayanıklıdır. Sadece sürgünler ve yapraklar değil, aynı zamanda çok ağır salkımlar, dedikodunun yaşadığı pek çok rahatsızlığa hayran kalmaz.

Mükemmel özelliklere sahip bir tesis, mükemmel geri dönüşüyle ​​sadece uygun bakımdan memnun olacaktır.

Bitki dikimi ve bakımı

Libya üzümleri iyi aydınlatılmış olarak dikiliralanları. Toprağın verimliliğini hesaba katmak gerekir. Hafif tınlı toprağa tercih edilir. Doğru arsa seçimi ile genç fideler iyi karşılanır ve hızla gelişir. Bu durumda, çalıların doğru oluşumu, gövdelerin zamanında budaması hakkında unutulmamalıdır. Üzüm Libya iyi dona dayanıklı niteliklere sahiptir. Bu özelliklere sahip bitkiler ilkbaharda erken kesilmelidir. Örgülerin zarar görmesini önlemek için iyi bilenmiş bir alet kullanılmalıdır.

Asma doğru gelişimi için,gübreleme yapmak için mevsim. Fide dikmeden önce bölgeye organik ve mineral gübreler uygulanır. Ayrıca tüm sezon boyunca çeşitli baharatlar geçirin. Kurak havada, ılımlı sulama yapılır.Üzüm çeşitliliği Livia

Hastalıklara karşı dayanıklıdırLibya. Bu tesis hakkında geri bildirim mükemmel teknik özellikler ile doğrulanmıştır. Ancak buna rağmen, önleyici tedbirler gereksiz olacaktır. Asma ve demetleri etkileyen ana hastalıklara karşı korumak için mantar ilaçları kullanın.

Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliğiÜzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği

Related news

 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Kendi elinizle bir balkonda pencere eşiği nasıl yapılır
 • Tantuni Tarifi Videosu
 • Tahinli Kuplar
 • Liken tedavisine başlamadan önce bilmeniz gerekenler

 • Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği 95

  Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği


  Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği 71

  Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği 8

  Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği 31

  Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği 91

  Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği 4

  Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği 57

  Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği 6

  Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği 58

  Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği 87

  Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği 56

  Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği 8

  Üzüm Libya - modern erken olgunlaşma çeşitliliği 76