Yetişkin sürücülerin dünyasını fetheden bebek arabası BMWYetişkin sürücülerin dünyasını fetheden bebek arabası BMW


Yetişkin sürücülerin dünyasını fetheden bebek arabası BMW 78 03.02.2019, 22:07

Yetişkin sürücülerin dünyasını fetheden bebek arabası BMW!

Bebek arabaları ayrılmaz bir parçasıdırEbeveynlerin hayatı. Sonuçta, bir çocuğunuz varsa, sadece bir bebek arabasına ihtiyacınız var. Bu senin bebeğin için bir tür ulaşım. Ancak, çocuğunuzu rahat bir tekerlekli sandalyede taşımadan önce, tüm önemli faktörleri göz önünde bulundurarak önce doğru bir şekilde seçmelisiniz. Günümüz satış piyasasında, farklı model, marka ve formlardaki tekerlekli sandalyeler çok çeşitlidir. Ama sunulan tüm modellerden iki tane ayırın: bebek arabası ve yürüyüş. Doğru tipte bebek arabası nasıl seçilir?

bebek arabası bmw

Her şey, kimin için ihtiyacın olduğuna bağlı. Sorunun kendisi aptal ama oldukça ağır. Eğer yeni doğan bir bebek için bir bebek arabası gerekirse Sonuçta, seçiminiz otomatik taşıma-beşiği düşecek, ancak uzun yaşındaki çocuk için bir tekerlekli sandalye gerekirse, muhtemelen bu yaşta çocukların oturmayı tercih beri, eğlence seçeneği unutup olmamalı beşiğe uzanma. Gezginci beşiği, tekerlekler üzerindeki minyatür bir hareketli kızaktır. Küçük bir çağda bebeğin çok yürüyen beşikler icat edildi, onu açık havada ziyade apartmanda dinlenmek için daha iyi tabii, üzerine neredeyse her zaman uyur, ama. Bu modeller genellikle yumuşak yastıklama ile donatılmıştır ve "salon" içinde hoş bir malzeme ile süslenmiştir. Yürüme seçeneklerinin önemli ölçüde yumuşatılmış bir yastıklaması yoktur, çünkü daha önceden oturmayı bilen büyük çocuklar için sağlanır.

bebek arabası arabası bmw

Tabii ki, mağazalar sadece temsil edilirFarklı modellerin ve üreticilerin inanılmaz sayıda tekerlekli sandalye, ancak son zamanlarda birkaç dünyayı - "şımartıcılar ve ıvır zıvırlar" ın yanı sıra "yarış arabaları ve süper arabaları" karıştırdı. Ne olabilir ki? Otomotiv dünyasının en popüler markalarından biri olan yeni bir bebek arabasının piyasaya sürülmesinden başka bir şey değil - BMW.

BMW'nin bebek arabası nedir?

Bu araç bir örneğidirotomotiv endüstrisindeki en iyi Alman geliştiricilerin yaratıcı mühendislik düşüncesinin sıradan tekerlekli sandalyesi. Muhtemelen Schumacher, çocukken böyle bir tekerlekli sandalyeyi hayal ederdi. "Bebek arabası arabası BMW" - bu yaratmayı ilk kez gördüğünde çağırdı. Bu sadece mükemmelliğin zirvesi. Bu örneğe daha yakından bakalım.

Bir bebek arabası BMW, sizinBebek her koşulda rahat hissettim. klima, ışıklar, motor, düşük dirençli lastikler, aerodinamik gövde, iç tasarım ve renk düzeni, alaşımlı jantlar, her sürücü ve süspansiyon birkaç benzersiz aerodinamik teknoloji ve çatıyı kapatmak: siz ve çocuğunuz çan ve ıslık sonraki seti satışa sunulacak küçük şeylerin satın aldıktan sonra. Bir BMW şeklinde bir bebek arabası kesinlikle tüm arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı şaşırtacak.

bmw şeklinde bebek arabası

Kapalı çatı, çocuğunuzuünlü bir yıldız iseniz güneş veya rahatsız edici böceklerin yanı sıra paparazzi kameralarının yanıp söner. Çocuğunuza kapalı (bu kelimeden korkmuyorum) bir arabada sıcak değildi, bebeğinizin en temiz havayı ve bebek arabasının sapının dışını kontrol etmesini sağlamak için özel filtreli bir klima var. Karanlıkta, yolu yerleşik bataryadan çalışan farlarla aydınlatabilirsiniz. BMW tekerlekli sandalye, hem ebeveynlerin yardımıyla hem de uzaktan kumandayla (kontrol panelinde) çalıştırılabilir. Ayrıca mevcut ve araç için ekipman seçimi olacak. BMW tekerlekli sandalye, çeşitli modellerde mevcut olacaktır - dört tekerlekten çekiş ve arka sürüş tekerlekleri, isteklerinize bağlı olarak.

Yetişkin sürücülerin dünyasını fetheden bebek arabası BMWYetişkin sürücülerin dünyasını fetheden bebek arabası BMW

Related news

 • 15 En İyi 2017 Bobbi Brown Rujları
 • Savaşçı 11.Bölüm izle
 • Ortopedik şilteli Osmanlı - rahat bir ev için konforlu mobilyalar

 • Yetişkin sürücülerin dünyasını fetheden bebek arabası BMW 51

  Yetişkin sürücülerin dünyasını fetheden bebek arabası BMW


  Yetişkin sürücülerin dünyasını fetheden bebek arabası BMW 86

  Yetişkin sürücülerin dünyasını fetheden bebek arabası BMW 100

  Yetişkin sürücülerin dünyasını fetheden bebek arabası BMW 74

  Yetişkin sürücülerin dünyasını fetheden bebek arabası BMW 22

  Yetişkin sürücülerin dünyasını fetheden bebek arabası BMW 18

  Yetişkin sürücülerin dünyasını fetheden bebek arabası BMW 38