Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 2019

Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 2019

Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 28 21.02.2019, 21:15

Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı?

Genellikle uzun zamandır beklenen doğumun hazırlık içinGelecekte anne-babalar için bir mucize yeterli ve dokuz ay değildir. Sonuçta, bir çocuğun doğumu için, ona bakacak bir çok özellik hazırlamak gerekir. Bununla birlikte, birçok nokta uzun yıllar tartışmalıdır. Bu sorulardan biri: “Bebeği meme ucuna öğretmek gerekli midir?” Faydalı fonksiyonları var mı? Ve hala ihtiyacınız varsa, o zaman yeni doğan bebekler için ideal kukla nasıl seçilir?

İçindeki emme refleksinin tartışılmaz olduğuyenidoğan ana biridir. Emziren annenin göğsü bebeği yatıştırır. Ancak, bu her zaman bebeği tatmin edemez ve anne her zaman uygun değildir. Örneğin, çocuğun kötü sağlık veya diş erüpsiyonundan dolayı kaprisli olması durumunda. Bu durumlarda yenidoğanlar için mankenler kurtarmaya gelir.

Meme kullanımının muhalifleri bunu tartışmaktadırEmzirmeyi olumsuz etkiler. Bir emziği emen bir çocuğun emzirmeyi reddedebileceğine inanırlar ki bu da istenmeyen bir durumdur. Ancak, kural olarak, böyle bir problem nadiren bir kukla kullanmanın bir sonucudur. Meme ucuna alışkın olmayan çocuklarda da ortaya çıkabilir.

Kesinlikle herkesin kabul ettiği tek şey buBüyümüş bir çocuğun emziği emmesi gerçeği zor olduğu gerçeği. Fakat bu, çoğu ebeveynin geleneği terk etmesini zorlamaz. Emziği kullanmaya karar verirseniz, birkaç kuralları hatırlayın.

Yeni doğanlar için emzikler

Her şeyden önce, gereklilik olmaksızın gerekli değildiryenidoğanlar için aptallar kullanın. Bebeğiniz iyi hissediyorsa, sağlıklı ve dolu - bu çocuğun ona bir şey atfetmesi. Bununla birlikte, çocuk dişleri patlatmaya ve diş etlerini kaşımaya başladığı zamanlar vardır, o çok yaramaz. Bu durumda, bebeğinizi yatıştırıcı bir emzik kullanabilirsiniz.

Isırık ile ilgili sorunları önlemek için, ortopedik bir emzik seçmek daha iyidir.

tüm bebekler için

Gerekli olan bir tane daha nüans varher anı hatırla. Asla emziği yalamayın! Sizinle bir şişe su taşımak daha iyidir, böylece gerekirse, yıkayın. Çocuğun stomatit ya da diğer hastalıkları "kazanmadığı", daha çok bebeğe vermeden önce kaynar su ile bir emziği dökmesidir. Su taşımak istemeyenler için, üreticiler iyi bir alternatif sunuyor - bir klipsli nipeller.

Çocuğa bir mankene alıştırmak veya almamak - her ebeveyn ayrı ayrı karar verir. Bu "asistanı" kullanmaya karar vermiş olanlar için soru acil: "Yenidoğan için bir kukla nasıl seçilir?".

Çocuklar için her şeyin seçildiğine inanmak bir hatadır.Ebeveynler. Çoğunlukla seçim çocuğun kendisi tarafından yapılır. Yani emzik ile olur. Babam ve annem ne kadar zor olursa olsun, en pahalı ve en iyi kukla seçerken, çocuğun onayını alamaz. Bu nedenle, farklı şekillerde birkaç mankenin aynı anda satın alınması daha uygundur - uzun ("damla"), düzleştirilmiş ve yuvarlak.

Yenidoğan için bir kukla nasıl seçilir?

Güvenlik ve rahatlık için, bu malzeme dayanıklı ve alerjiye neden olmadığı için, yeni doğan bebekler için silikon mankenleri seçmek daha iyidir.

Ayrıca, bir işaretlemenin olması gereken, dikkat edilmesi gereken, seçim yapmak daha kolay olacak etikete dikkat edin.

Sağlıklı ol!

Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 2019

Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 2019

Related news

 • A Vitamininin Faydaları ve Görevleri
 • Laz Vampir Tirakula
 • Metin Albayrak: Mario Gomeze Barcelona ve Dortmunddan Teklifler Var
 • Suda Doğum Hakkında Merak Edilenler
 • Google Science Fair 2016 Sonuçları

 • Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 74

  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı


  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 38

  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 92

  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 81

  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 13

  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 63

  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 100

  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 75

  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 67

  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 93

  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 36

  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 58

  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 56

  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 62

  Yenidoğanlar için emziricilere ihtiyacım var mı 50