Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti 2019

Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti 2019

Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti 62 03.02.2019, 12:43

Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti

Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti

Yaza fit girmek adına ortaya çıkan birçok diyet yöntemine ekstra bir yöntem daha eklendiFULTON diyeti. Bu diyet şuana kadar gördüğümüz ve bildiğimiz bütün diyet tiplerinden çok farklı. Ünlüler dünyasında gözde olmaya başlayan bu diyeti ortaya atan kişi ise Venice A. Fulton.  Şuana kadar bildiğimiz her şeyi unutturacak olan “Six Weeks To OMG”  adlı kitabında bahsediyor bu diyetten. Altı hafta kadar kısa bir süre içinde 6- 7 kilo verdirebilen ve bütün kadınların hayali olan düz bir karına sahip olmayı hedefliyor.  Hadi birde birlikte inceleyim bu kitabı.

Fulton Diyeti Nasıl Yapılır?

Kahvaltıyı unutun. Herkesin önemle vurguladığı kahvaltı aslında bu kadar da önemli değilmiş. Uyku esnasında vücudun biyokimyası çok yavaş çalışır. Uyandığımız ilk anlarda enerjimizi arttırmaya yönelik beyin bize açlık sinyalleri gönderir ve bir şeyler yeme ihtiyacı duyarız. Oysaki bunu pozitif bir duruma çevirip zayıflamak için kullanabiliriz diyor kitapta. Önceden var olan depolanmış yağları yakarak enerjiye çevirip hem zayıflar hem de güne enerjik başlayabilir.

Duşa girmek zayıflamak için güzel bir yöntemmiş. Soğuk bir duş vücudun Metabolik olarak hızlı çalışmasına sebep olur. Sabahları 15-20 dk. girdiğimiz duş vücudumuza bir şok etkisi yaratıyor. Hem cildiniz diri kalıyor hem de yağlar yakılarak ısıya dönüşüyor.  Püf noktasını ise daha sonra sıcak suyun altına girmemek olarak gösteriyor Venice A. Fulton. Fakat kalp rahatsızlığı ve diyabeti olan hastalar bunu yapmamalı.

Ve kahve duştan sonra güzel bir fincan sütsüz ve şekersiz kahve içmeliymişiz. Kahvenin içinde bulunan kafein yağ yakımını arttırıcı özelliğe sahiptir. Metabolizmayı çalıştırmaya başladığımıza göre artık güzel bir kahve ile de hızlanmasına destek olabiliriz.

Her diyette olduğu gibi bu diyette de hareket önemli. Kahvenin ardına çıkacağınız yarım saatlik bir yürüyüş evde yapılabilecek bir kaç egzersiz ile hızımıza hız katabiliriz.

Fulton Diyetinde Neler Yemeliyiz?

Peki, ne yemeliyiz? Günde 3 öğünden fazla yemememiz gerektiğini söylüyorfulton diyetibize.  Az yemek beynin hala aç olduğunun sinyallerini göndermesine sebep oluyor. Bu yüzden dolu dolu 3 öğün tüketmeliyiz tabiî ki ara öğünler yok. Bol bol sebze tüketebildiğimiz gibi sadece üç tane meyve tüketmeliyiz. Yediklerimizin yarısı protein içerikli olduğu gibi 120 gramdan fazla da karbonhidrat tüketmeliyiz. Her diyette olduğu gibi balık yine karşımızda haftada bir kaç kere omega3den zengin somon balığı da tüketmeyi unutmamalıyız.


Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti 2019

Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti 2019

Related news

 • KOLAY SÜSLÜ FİYONK KURDELE TOKA YAPIMI
 • Play-off rövanş maçlarının hakemleri belli oldu
 • V Yakalı Kemerli Yeşil Örgü Elbise
 • Etiket: Doğru sütyen seçimi

 • Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti 17

  Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti


  Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti 40

  Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti 64

  Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti 12

  Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti 1

  Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti 3

  Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti 19

  Yeni Zayıflama Yöntemi: Fulton Diyeti 1