Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlarYemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar

23.05.2019

Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 43

Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar

Bugün birçok kadın mutfakta mutfaktabüyük zevk. Şimdi, evrensel seramik tencere onların emrinde. Onunla farklı yemekler hazırlanabilir. Her şey paslanmaz çelikten yapılmıştır ve bu narin yemekler elde etmek için en gerekli koşuldur. Sadece olumlu olan incelemeler "Delimano", yemekler hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamak için izin verir dikkat etmek önemlidir. Burada hem geleneksel pişirme yöntemlerini hem de baskı altında ve gerçekten gerekli olduğu anda uygulayabilirsiniz. Bu yemeklerde, yiyecekler daha lezzetli ve daha çekici olacak. Ama en önemlisi - geleneksel şekilde hazırlanmış olandan çok daha kullanışlı.

Eşsiz yemekler

sofra delimano yorumları

Bu mutfak eşyaları seti çok işlevli. Her zamanki şekilde ve basınç altında yemek pişirebilir, sökülebilir, kızardırabilir, makarna yapabilir, et, tofu veya balık yapabilir, birkaç şey pişirebilir, çikolatalı sır veya başka bir sos yapabilir, bir vakumda yiyebilir.

Düdüklü tencerenin sırrı nedir?

Suyun kaynamaya başladığı bir sır değil100 ° C'de Ancak, bu sıcaklığı sabit tutmak için, ısı kaynağı sürekli açık tutulmalıdır. Ama istisna Delimano'nun yemekleri. Tanıklıklar, bu tür bir düdüklü tencerede, içeride kalan buharın tavada basıncı yüksek hale getirdiğini göstermektedir. Bu, hermetik kapağın kullanıldığından dolayı elde edilir. Ve sıcaklık 120 ° C'yi bile geçebilir!

En önemli şey sağlıktır!

seramik tencere

Uzun süreli termal sonucuGıdaların işlenmesi çok miktarda esansiyel vitamin kaybeder. Renksiz ve solgunlaşır. Ama tava "Delimano" sadece sorunla başa çıkıyor. İçindeki yiyecekler oksijensiz bir buharda çok temiz ve hızlı bir şekilde pişirilir. Şimdi sadece zaman kazanmak için değil, aynı zamanda çok önemli mineralleri, besinleri ve vitaminleri kurtarmak için mükemmel bir fırsat var. Bu nedenle, et proteininde bulunan vital amino asitlerin yaklaşık% 95'ini, B1 vitamininin yaklaşık% 77'sini ve A vitamininin yaklaşık% 82'sini korumak mümkündür. Bu cam ile tabakların hazırlanması, sebzelerin renginin ve orijinal tadının korunmasına yardımcı olur.

Zamandan tasarruf edin

Seramik sofra "Delimano"% 70 tasarruf sağlarboş zaman. Şimdi, et çorbası, gulaş, yahni, fasulye ya da patates pişirmeye çalışırken saatler harcamayın. Sadece birkaç dakika içinde hazır olacaklar. Gulaş için 65 dakika, sebze güveç - 35 dakika sürecek ve patates için sadece 13 dakika sürecek. Bu tasarruf, özellikle aç aile üyeleri işten eve geldiğinde ve akşam yemeği için bir masada toplandığında, paha biçilemez.

tava

Finansal faydalar

Bir dizi "Delimano Tempo Presto" sağlarKarmaşık tabakların hazırlanmasında bile enerji tasarrufu sağlar. Basit olarak çok daha az zaman alır. Bir hizmetin ne boyutta olacağı önemli değil. Herhangi bir harcama kesinlikle aynıdır. Bu marka, sahip olduğu değeri tam olarak haklı çıkarır. Kendi hayal gücünüzü sınırlamayın. Esas olan, yiyecek miktarını ve bazı ürünlerin sahip olduğu özellikleri hesaba katmaktır. Düdüklü tencere "Delimano" deneyler için mükemmel bir fırsat sunuyor. Bu tip yemekler ile sadece pişirme işleminin tadını çıkarabilirsiniz.

Bulaşıkları avantajları

Bu ticari markanın tamamıyedi konu. Hepsi paslanmaz çelikten yapılmış ve yüksek kaliteye sahiptir. Farklı bir özellik rahatlıktır. Tüm parçalar 24 cm çapındadır Güvenlik önemli bir bileşen olarak kabul edilir. Kapakta, basıncı düzenleyen özel bir vana bulunmaktadır. Eşsiz bir sistem, sadece bir parmağınızla tava açmanıza izin verir. Bu yemek farklı tipte plakalarda kullanılabilir. Çok dayanıklı, temizlenmesi kolay ve mükemmel ısı iletkenliğine sahiptir. Garanti süresi 3 yıldır. Set içerir:

 • tabanda termal bir kapsülü olan 7 litrelik bir tava;
 • buharlı sepet;
 • Yiyecekleri yoğurmak için bir kase;
 • makarnanın hazırlanması için bir kase;
 • olağan şekilde pişirmek için geleneksel çelik kapak;
 • Basıncı düzenleyebilen eşsiz bir valfı olan hermetik kapak.

İtalyan yemekleri delimano yorumlarKadınlar için gerçek sevinç yemeklerdir"Delimano". Birçok mutlu sahibinin geri bildirimleri, aynı zamanda oldukça dayanıklı ve aynı zamanda kullanımı güvenli olduğunu göstermektedir. En iyi malzemelerden ve yüksek standartlara uygun olarak üretilmiştir. Ürünler su ve buhardan korkmaz. Meyve asitleri, zayıf organik ve inorganik asitlerin yanı sıra gıda oksitleyiciler için de kullanılabilirler.

düdüklü tencere

Tencere özellikleri

Seramik sofra "Delimano" yapılırşık ve çekici bir tasarım. Tavalar çok güçlü ve hafiftir. Onlar bile bulaşık makinesinde yıkanabilir, bakmak kolay yeterli idi. pişirme geleneksel şekilde uygun tava, ancak özel bir örtücü ile bunları kapatın, eğer baskı altında yemek pişirmek mümkündür. Bunu yapmak için herhangi bir özel uyarlamaya veya beceriye gerek yoktur. Sonuçta, kapak eldeki görevle başa çıkacak bir sistemle donatılmıştır. İtalyan yemekleri "Delimano" mükemmel ısı iletken özelliklere sahiptir ve enerji tutan çok güçlü bir tabanı vardır. Kullanım kolaylığı açısından olası minimum ve maksimum kabı doldurmak için nasıl göstermek özel ölçüm işaretleri vardır. Tava, plastikten yapılmış oldukça büyük tutamaklara sahiptir. Isınmazlar, bu nedenle plakadan herhangi bir zamanda çıkarılabilir. Ayrıca mükemmel ürünün sıkı ve oldukça modern bir formu vurgulamak kolları.

Hermetik kapak

seramik sofra delimanoOldukça kaliteli bir şey hakkında konuşmakyemekler "Delimano" var, yorumlar. Mermiler, kapağın kullanımı kolay olduğundan dolayı mutlular. Sadece bir dokunuş - ve açık veya kapalı olacak. Kullanımı kolay olması için tutamak inşa edildi. Kapağı sıkıca kapatmak için fazla çaba sarf etmeyin, sadece düğmeye basın. Tek elle herhangi bir pozisyonda sabitlenebilir veya çıkarılabilir. Bir şey daha kolay olabilir mi? Ayrıca bu ürün tam güvenlik ile karakterizedir. Basıncı düzenleyen özel bir valf ile donatılmıştır. Bir yay üzerine monte edilir ve belirli bir anda gereken sıcaklığı gözlemleyebilir. Tava içindeki basınç normalden daha yüksekse, fazla buhar kolayca buradan gelir. Tavada basınç gelişirse, özel bir mekanizma kapağı kilitler. Önemli ölçüde düşük olana kadar açılmayacaktır. Bu sırada özel bir basınç göstergesi kırmızı yanar. Seviyesi çok yükseldiğinde, emniyet valfi otomatik olarak buhar salabilir. Ek bir güvenlik özelliği, kapağın içine yerleştirilmiş penceredir. Çok yüksek basınçta, halka camdan dışarı çıkar ve buhar kolayca çıkar.

Buhar sepeti

Seramik sofra olmadan gıda pişirmek sağlarşişman. Gıda faydalı olur. Artık pelmeni, kızarmış tavuk ya da balık, oryantal yemekler gibi yiyecekler yiyebilirsiniz. Hepsi sadece yararlı değil, aynı zamanda oldukça lezzetli olacak. Tüm vitaminleri ve gerekli eser elementleri koruyacaklar. Sıcak buharın sepet içinde kolayca dolaşması nedeniyle yiyecekler çabucak pişirilir. Ayrıca, aynı zamanda yemeklere birkaç çeşit yemek koyabilirsiniz. Bazen bir kapağa bile ihtiyacınız yoktur, bu da baskı altında yemek pişirmenize izin verir.

italyan yemeği

Ve birkaç tane daha olumlu an

İtalyan yemekleri Delimano, hakkında değerlendirmeKadın dergilerinde okunabilir, mükemmel bir sonuç elde etmenizi sağlar. Bu sayede bir pastayı krema haline getirebilir ya da lezzetli bir kek pişirebilirsiniz. Ayrıca bir krem ​​veya aromalı ekmek de yapabilirsiniz. İçinde, farklı yemekler için gerekli olan yiyecekleri bile eritebilirsiniz. Makarna pişirme kabında sadece makarna değil, sebzeleri de pişirebilirsiniz. Yemeklerin duvarlarında bulunan özel deliklerin yardımıyla, suyun sonunda pişirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi mutfak gerçek bir buluyorev kadınları - "Delimano" yemekleri. Ev hanımlarından alınan geri bildirimler gerçekten pratik olduğunu göstermektedir. Mutfak sanatları ustası yardımıyla yeni yemekler bulabilir.

Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlarYemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar

Related news

 • Burcunuza Göre Zayıflama Tüyoları
 • Merve Boluğur 110 bin liralık alacağı için dava açtı
 • Fenerin borcu 84 milyon dolar
 • Bir telefonun nasıl yanıp söndüğü hakkında bir hikaye
 • Muz Kabuğu ile Cilt Lekelerine Son

 • Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 54

  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar


  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 24

  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 97

  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 51

  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 28

  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 12

  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 66

  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 20

  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 39

  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 96

  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 6

  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 45

  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 39

  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 52

  Yemekler Delimano: yorumlar. DELIMANO (İtalyan sofra takımı): yorumlar 23