Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 2019

Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 2019
23.09.2019

Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 23

Yazlık köy "Vyazemsky Gardens": açıklama, özellikler, konum ve yorumlar

Daha önce kendi ülke evine sahipsenizSadece hayallerde mümkün oldu, ancak bugün herhangi bir özel sorun olmayacak. Dahası, bu süre zarfında bu gayrimenkul elit kabul edildi. Aynı zamanda, özellikle başkenti metropolün sakinleri için şehir dışına çıkmak iyidir. İnsanlar sürekli stres altında olan devasa bir şehirde yaşamaktan bıkmışlardır. Doğaya çekilir, nehre ve ormana daha yakındır. Ve banliyölerdeki evler uzun süredir "zenginler için" kategorisinden mevcut segmente taşındı. Ve hepsine, ekonomi sınıfının yazlık köylerinin inşa edilmeye başlanması sayesinde. İkincisi, "Zemaktiv" şirketinden KP "Vyazemsky Bahçeleri" ni kapsamaktadır.Vyazemsky Bahçeleri

Geliştirici hakkında

Şirket 1999 yılından beri piyasada faaliyet göstermektedir. Faaliyetinin ana türü, inşa ettiği dag ve yazlık yerleşim yerlerinde arsa ve evlerin satışıdır. "Zemaktiv", ekonomi sınıfının segmentinde çalışıyor ve bu da geliştiriciye oldukça makul fiyatlar koyma fırsatı veriyor. Şirket iki yönde faaliyet gösteriyor - Simferopol ve Novorizhskoe otoyolları boyunca yer alan araziler geliştiriyor. Yazlık köy "Vyazemsky Bahçeleri" Simferopol yönünde, Moskova'ya 63 kilometre mesafede yer almaktadır. "Zemaktiv" banliyö emlak piyasasında çok özel bir üne sahiptir, saygılı, güvenilir bir geliştirici olarak kabul edilir.

Simferopol karayolu hakkında

Hala yaklaşık beş yıl önce Simferopol yönüelit olarak kabul edildi. Prensip olarak, hala en prestijli banliyö emlak piyasası biridir. Ancak, daha önceki yerleşim Buradaki tek çok çok zengin insanlar olabilir ev almak için sadece bir prim inşa edildi. Ne değişti? Sadece Muskovitlerin öncelikleri. Bugüne kadar, onlar için 60 kilometrelik bir mesafe sermayeden böyle bir mesafede bir ev satın reddederek için bir sebep olarak kabul edilmez. Bu da, geliştiriciler, banliyölerde daha düşük maliyetli arazi keşfetmek yerleşimler inşa ve tüm gelenlere hesaplı evler ve arsalar için bunları sağlamak için izin verir. Bildiğiniz gibi Sonuçta, Moskova çevresinde koyarken il arazi oldukça uygun fiyatlı, tam anlamıyla çok yüksek maliyete neden olmaz.yerleşim Vyazemsky Bahçeleri

Köy hakkında

Zaten köy evi "Vyazemsky Bahçeleri"Bahsedilen Simferopol karayolu üzerinde yer almaktadır. Özellikle - Serpukhov bölgesinde. 2012 yılında ilk arsa ve arsa satışı başladı. Toplam 127 site. Bugüne kadar, tahsislerin yaklaşık% 60'ı satıldı. 2013 yılında, inşaatın ikinci aşaması, 2014 yılında üçüncü sırada tamamlandı. "Vyazemsky Bahçeleri" yazlık köyünde, arsalar, hem bir inşaat sözleşmesi hem de onsuz, hem de müstakil evler ile tahsisatlarla satışa sunulmaktadır. Köy bir ormanla çevrilidir ve yakınında Lopasnya ve Nara nehirleri akar. Tüm parseller kamu hizmeti ile donatılmıştır, bu yüzden burada sadece yaz aylarında değil, tüm yıl boyunca burada yaşamak mümkündür.

Banliyö potansiyel alıcıGayrimenkul önemli bir konuyla ilgileniyor, hatta bir tanesi bile hayati. Bu bölgenin ekolojisi, altyapısı ve ulaşım bağlantıları. Bu anlaşılabilir bir durumdur, çünkü bir yazlık topluluğundaki bir evin her sahibi, kentle temaslarını kaybetmek istemez (birçoğu burada kalmış), uygun bir çevrede yaşamak ve ana sosyal ve ticari altyapı nesnelerine erişime sahip olmak istemektedir. Kısaca kısaca anlatırız.Vyazemsky Bahçeleri Yazlık Köy

ekoloji

Serpukhov bölgesi bir bütün olarak fena değilekolojik durum. Burada özellikle büyük sanayi kuruluşları yoktur, ancak birçok orman ve doğal rezervuar vardır. Ayrıca, kendi topraklarında Prioksko teraslı rezerv bulunur. Vyazemsky Bahçeleri'nin köyüne gelince, doğayla olan birliğin tadını çıkarabilirsiniz, bunun için geliştiriciye saygı göstermek zorundasınız. Geliştirici, "Bahçeler" topraklarında bir su birikintisi inşa etti, Nara'nın kıyısını topladı, bunun sonucu olarak oldukça iyi bir plaj var, bir kireç caddesi indi. Buna ek olarak, köyün yakınlarında bir orman var, bazı bölgeler bu arada ormana erişebiliyor.

Ulaşım iletişimi

Simferopol karayolu düşünülse demodern otoyol, çok yoğun. Ancak, tüm Moskova Bölgesi yolları gibi. Yine de, "Vyazemsky Gardens" köyünün sakinleri, sadece sabah ve akşam rahatsızlık yaşayacaklardır. Öğleden sonra yarım saat içinde Moskova'ya gidebilirsin, bu da büyükşehir standartlarına göre değil. Alternatif seçenekler de var. Bu Kaluga ve Varşova rotaları. Mesafe biraz artacaktır, fakat zamanla, otobanların daha az meşgul olması nedeniyle, pratik olarak kayıp olmayacaktır.Vyazemsky gardens yorum

"Vyazemsky Bahçeleri" den beş kilometre uzaklıkta bulunan Sharapovo köyünde bir tren istasyonu var, Kuzminki köyünde (2 km) bir otobüs durağı var.

altyapı

En yakın mağaza köyde"Sosnivka Park", "Bahçe" 10 km kadar gerekli bir süpermarket "Metro", n satın alınabilir olduğunu. Proletarskii (3 km) ve 20 dakikadır doğrudan Serpukhov. Proletarsky'de okullar, okullar, hastaneler, eczaneler vb. Sosyal altyapının tüm gerekli tesisleri vardır. Buna ek olarak, bu bölgede birçok tarihi ve mimari cazibe merkezi var, bu yüzden gerisini kaçırmak zorunda değilsiniz.

Yazlık köy "Vyazemsky Gardens" yorumları hakkında mevcut bilgiler ile kanıtlandığı gibi, tüm sakinleri durumun altyapısının nispeten iyi olduğuna inanıyor.

Geliştirici ne sunuyor?

Satılık 7,9431.75 yüz parça. Bugüne kadar, otomatlardan herhangi birini 935,389 ila 5,047,631 ruble arasında satın alabilirsiniz. Fiyat, arazinin kendisine ek olarak, bağlı haberleşmelerin kullanılabilirliği ve belgelerin eskime ve işlenmesini içerir. Bu sözleşmeler olmayan sözde parseller. Böyle bir tahsisin sahibi olan ev sahibi, evi kendi başına inşa edebilir veya ek bir ücret karşılığında, tabii ki, proje ve uzman hizmetlerini sağlayan bir şirketten yardım isteyebilir.Vyazemsky Gardens yazlık yerleşim yorumlar

Zaten bir arsa satın almak için bir fırsat varev tarafından dikilen İkincisi, ahşap veya iskelet veya gazlı beton bloklardan olabilir. Yapının inşa edildiği malzemeden, değeri değişir. İkincisi ortalama olarak iki ila beş (ve üzeri) milyonlarca ruble arasında değişir.

İç düzenlemeler

Bugüne kadar, hemen hemen tüm çalışmalarçevre düzenlemesi tamamlandı. Yapılması planlanan tek şey bir mağaza açmak. "Vyazemsky Gardens" - yaşamak için tamamen hazır bir yazlık köyü. Çocuk ve spor alanları, donanımlı bisiklet yolları, rekreasyon alanları ve hatta kendi restoranı vardır. Bölgeye giriş bir kontrol noktası ile donatılmıştır, çevre boyunca bir çit kurulur, video gözetleme kameraları kurulur. Bir misafir otoparkı var.kp Vyazemsky Bahçeleri

KP "Vyazemsky Gardens" hakkında insanlar ne diyor

Yazlık köydeki yazlıkların değerlendirmeleri,ilke, fena değil. Herkes pek Moskova ek olarak, nispeten yakın olduğunu söylemek, yerini sever, sürekli burada yaşayan kişiler ev sahipleri, zaten altyapı tesislerini Serpukhov kullanmaya alışkın. Bazıları bunun gibi bile olsa, yiyecek, mal ve hizmet fiyatları sermayeden çok daha düşük. Herkes, yolların durumu ve bölgedeki iyileşmeyi acımasızca önemseyen yönetim şirketini övüyor. KP "Vyazemskys Bahçeleri" Birçok sakinleri bir tatil tatil için değil, aynı zamanda yaşam için sadece harika bir yer olarak görüyorum. İletişimin faydaları iyi kurulmuş ve düzgün bir şekilde çalışmaktadır.

Yapılmış olanın kalitesi ile ilgili bir olumsuzluk varEvlerin sahipleri, bazen sahiplerinin içinde bir kusur bulurlar. Ancak, geliştirici hızla her şeyi düzeltir. Yani, prensip olarak, bu seçenek oldukça iyidir. KP "Vyazemsky Bahçeleri" yerleşim yerleri Simferopol karayolunun sıralamasında 16. sırada yer almasıyla da kanıtlanmıştır.

Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 2019

Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 2019

Related news

 • Seçim problemi: L, M, X veya XL büyüklüğü
 • New York, San Francisco ve Philadelphia Pentagona dava açtı
 • Oruç tutanlar tüp bebek tedavisi yaptırabilir mi
 • Son dakika BM Raportörü, Kaşıkçı soruşturması için Türkiyeye geliyor
 • Kadınların hayalindeki erkeğin 40 özelliği

 • Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 12

  Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar


  Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 61

  Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 16

  Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 4

  Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 39

  Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 57

  Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 96

  Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 40

  Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 9

  Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 49

  Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 33

  Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 5

  Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar 35