Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 2019

Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 2019
21.09.2019

Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 70

Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler

Uzun zamandır beklenen sezonun başlangıcından önce,sıcak ve nazik, gardırop güncellemeniz gerekir. Ve yaz sezonunda yalnız dolabında bu yaz elbiselerini uzun sürebilirsin. Şüphesiz onlar ilkbahar-yaz mevsiminin trendlerinden biri olmaya devam ediyor. Uçan, havadar ve akan kumaşlar sizi karşı konulmaz kılacaktır.

Uzun giyimli figür

Uzun yazlık elbiselerHer şeyden önce yaz uzun kıyafetleri gerekirUzun boy ve ince kızları seç. Elbette onlar için en karlı model budur. Bu kıyafet, tüm ince formlarını vurguluyor. Fakat düşük moda kadınlara da böyle stilleri reddetmeleri gerekli değildir. Sadece bir elbise seçerken, iyi seçilmiş bir bel ile modellere tercih vermek daha iyi. Sıkı bir uyum seçmek arzu edilir. Uzun yazlık elbiseler giymek sadece topuklu ayakkabı ile yapılır. Topuk yükseldikçe, sahibi daha incelikli ve muhteşem görünüyor. Muhteşem formların sahibiyseniz, gardıropunuzda uzun bir elbise yenilemez. Doğru eşleştirilirse, ustaca birkaç kilo daha gizler. Yemyeşil bayanlar için stil akıyor olmalı, ancak bol olmamalı. En kârlı model - sıkı bir üst ve alevli etek ile. Decollete bölgesini vurgulamak doğru olacaktır. Böylece, açık kesikli modelleri (örneğin, v şekilli) güvenle seçebilirsiniz. Kıyafetinizin rengine dikkat edin. Figürü daha incelikli hale getirmek için dikey eklemeli düz renkler veya elbiseler seçin.

Seçim ilkeleri

Yaz Uzun ElbiseleriYazlık elbiseleri seçme, uzun veya kısa,doku bileşimine dikkat etmek gereklidir. Bu sezon sıcak, bu nedenle doğal ve nefes alabilen kumaşları seçin. İpek, keten, pamuk - bu kıyafetler içinde rahat ve rahat olursunuz. Daha ucuz kumaşlardan ve sentetiklerden gelen elbiseler aşırı ısıya maruz kalmamalıdır.

2013 Sezonu

Yaz elbiseleri uzunBu sezon, uzun yazlık elbiseler yine aynıDünyanın son yerini değil podyumu işgal edin. Ancak 2013'ün genel moda trendlerine uydular. Renk aralığında, en alakalı sarı (veya kanarya), turuncu ve zengin mavi. Bu renklerde, başkalarını fark etmenize yardımcı olamazsınız. Zarif pastel renkler sizi tatlı ve romantik bir insan yapar. Yaz mevsimindeki "kral" beyaz değildi ilk kez. Bu rengin uzun yazlık elbiseleri bir yıldan uzun süreyle alakalı olacak. Bu kıyafetin asıl kuralı renk saflığıdır. Elbiseniz biraz gri ise, güvenle ondan kurtulabilirsiniz. Ama uzun kıyafetler giymek için ne gerek var? Cevap belirsiz. Her şey elbisenin ve hayal gücünün amacına bağlı. Ancak 2013'te en uygun yöntem stillerin karışımıdır. Bu nedenle, uçan şifon elbisesi mükemmel bir deri ceketi veya bir erkek ceketi ile uyuşmaktadır. Aksesuar seçerken, büyük bilezikler ve parlak saç süslemeleri tercih edin. Bir akşam resmi oluşturursanız, kadife elbise çok gerçek olur. İçinde dayanılmaz olacaksın.

bulgular

Mükemmel uzun yazlık elbiseniz zorunluduren önemlisi - aramak ve denemek. Seçerken ana noktaları hatırlayın: bel vurgulayın, şekil ve moda trendlerine uygun olarak renk seçin, doğal kumaş tercih edin, bir takım elbise toplayın, aksesuarları tamamlayın.

Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 2019

Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 2019

Related news

 • Bir çocuk kaç ay kalır ve nerede uyur
 • Dengeleme dişleri için destekler ve kapiler
 • Mobil bölünmüş sistem: avantajları ve dezavantajları
 • Rusyada imalat sanayi
 • Gizemli dövmeler

 • Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 72

  Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler


  Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 1

  Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 26

  Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 64

  Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 75

  Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 23

  Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 64

  Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 97

  Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 77

  Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 80

  Yaz gardırop Solisti - uzun yazlık elbiseler 65