Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınırYavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır

23.05.2019

Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır 77

Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır?

Leylaklardan yağın nasıl çıkarılacağı sorusuyla ilgilenenler için herhangi bir çaba veya işkence olmaksızın istenen sonucu elde etmek için çok sayıda basit ve etkili yol vardır.

Güzel bir rakam, yağlı yatakların veya minimum yağ miktarının yokluğu anlamına gelir. Hızlı kilo kaybı lyas elde etmek için, çeşitli egzersizler yapılmalıdır.

lyashek yağ nasıl kaldırılır

İlk önce dumbell almalısın. Ama biz kızlar olduğumuzdan ve başka bir çift ayakkabıya fazladan para harcamamızdan daha keyifli olduğundan, yarım litrelik bir şişe aldık ve suyla doldurduk.

Alıştırma # 1

Ayaklarınızı omuzlarınızı birbirinden ayırın ve oturun. Bu pozisyonda dizleriniz ve ayaklarınız zıt yönlere bakmalı ve pelvis geri çevrilmelidir. Bacaklar arasında dambıl. Şimdi üst tarafa al, kalk ve geri koy. Bu görevi 15 kez tekrarlayın. Sonra da halterinizi (ve bizim durumumuzda - şişeyi) yere koyun ve bu egzersizi 10 kez daha yapın.

Bu, liyalardan yağ çıkarmanın yollarını arayanlar için en etkili egzersizlerden biridir. Ancak, farklı kasları kullanmanız gerekiyor, bu yüzden daha fazla çalışıyoruz.

Alıştırma 2

"Dambıl" da iki elinizi de almanız gerekecek veayaklarınızı omuz genişliğinden ayırın. Bir bacağı dokunduğunuzda eğin, böylece doksan derecelik bir açı oluşur ve ayak ileriye bakar. Aynı zamanda, sırtın her zaman düz kaldığından emin oluruz. İkinci ayağı yan tarafa doğru indirin, böylece yükün uyluğun içine gittiğini hissedersiniz. Başlangıç ​​pozisyonunda durun. Böyle bir egzersiz 12 kez tekrarlanmalı, sonra ayağınızı değiştirip 12 kez daha çalışın. Bu alıştırma sayesinde, hepimizin ihtiyacı olan basın kaslarını da çalışmaktayız, ki bu oldukça önemlidir.

hızlı kilo kaybı lilyum

Egzersiz 3

Aşağıdaki alıştırmadan önce,Sırtına uzan, dinlen. Şimdi ters çevir ve devam et. Bir bacağını ileriye ve ikinci virajı da dizden çekin ve yere koyun. Dambıllı elin çektiğiniz bacağın ucuna takılması gerekir ve gerilmenin mümkün olduğu kadar yükseğe kaldırılması gerekir. Her bir bacak için bu egzersizi 10 kez tekrarlayın. Yükü arttırmak hoş karşılanır. Bu alıştırma birkaç gün içinde leylaklardan yağın nasıl çıkarılacağını anlatıyor.

buzağılardan yağ nasıl alınır

Egzersiz 4

Durum aynı kalıyor - senin tarafında yatıyorsun. Burada sadece uzatılmış bacağınızı olabildiğince çok kaldırmanız gerekiyor. Bundan sonra, bacaklarınızı değiştirmeye değer. Bu görevi her iki tarafta en az 15 kez yapmak tavsiye edilir.

Eğer nasıl bir soruyla ilgileniyorsanızYağları buzağılardan ayırın, bir egzersiz yapmak için mümkün olduğunca sık ihtiyacınız var - zeminden yükseltmeye kadar yükselmek için. Böylece ellere yük atmak mümkündür (özel halter).

Bu sayede size birkaç tane sunduklyashek gelen yağ kaldırmak için nasıl seçenekler. Buna paralel olarak, diyetinizi gözden geçirmeli ve un ürünleri, soda suyu ve yüksek kalorili gıdalardan vazgeçmelisiniz. İstediğiniz sonuca ulaşmak için güç ve enerji diliyoruz!

Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınırYavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır

Related news

 • Bir bardakta kaç gram un bulunur
 • Örgü ve Triko Elbise ile Kış Kombinleri 2019
 • İrmikli Lokum Yapılışı Videosu
 • Galatasaraydan İtalyan işi harekat
 • Tığ İşi Örgü Boyunluk Modeli Nasıl Yapılır

 • Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır 1

  Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır


  Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır 54

  Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır 96

  Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır 84

  Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır 99

  Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır 17

  Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır 93

  Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır 34

  Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır 84

  Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır 16

  Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır 80

  Yavaşça ve acı çekmeden liyalardan yağ nasıl alınır 86