Yardımcı ilaç olarak iyot örgüYardımcı ilaç olarak iyot örgü


Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 25 10.02.2019, 17:30

Yardımcı ilaç olarak iyot örgü

İyot mesh mükemmel bir yardımcıdur.Birçok hastalığın tedavisi yöntemi. Ciltteki uygulaması için sadece iyot ve pamuklu çubuktan oluşan alkollü bir solüsyona ihtiyacınız olduğundan, güvenli ve ekonomik bir araçtır. Unutulmamalıdır ki, 5 yaşın altındaki çocuklar için% 2.5'lik bir solüsyon kullanılmalı ve yetişkinler için% 5 iyot kullanılmalıdır.

iyot şebekesiİyot ızgarasının yerel uygulamada ne gibi bir etkisi var?

İyot çözeltisini cilde uygularken,tahriş edici etki, kılcal damarların aktif genişlemesini ve kan alımının iyileşmesini sağlar. Bu durumda iyileşme süreçleri etkinleştirilir. Ayrıca, iyotun, iç organları refleksif olarak etkileyen deri reseptörlerini tahriş ettiğinden, iyotun yenilgilerinde terapötik etkisini açıklayabileceğini de belirtmek gerekir.

iyot alerjisiEskiden, iyot çok aktif bir şekilde kullanıldı.modern tıp bir antiseptik olarak çoğu durumda aracı ifade eder. Yani, bugüne kadar, iyot morluklar ve sıyrıklar için kullanılması önerilir. Ama topikal uygulama enflamasyon çeşitli akışını kolaylaştırmak yapabiliyor tarafından o olduğunu unutmayın, bu yüzden etkili bir eklemlerde anjin, nevralji, akıntılı ateş, hem de solunum yolu enfeksiyonları, siyatik ve ağrıda kullanılabilir.
İyodüs örgü intramüsküler enjeksiyon alanına uygulandığında olumlu bir terapötik etki gözlenir ve bu da kalçanın dokularında contaların görülmesine neden olur.

Bazı insanların,iyota karşı bir alerji geliştirin, bu yüzden cilde uygulamadan önce hassasiyeti test etmeniz gerekir. Bunu yapmak için boynunuza veya göğsünüze küçük bir şerit çizin. 15 dakika sonra kaşınma, yanma, rahatsızlık veya diğer hoş olmayan hisler ortaya çıkarsa, bu, hastanın iyot için artmış bir hassasiyete sahip olmadığını ve tedaviye başlayabildiğini gösterir.

Unutulmamalıdır ki iyot ızgarası formunda uygulanıryatay ve dikey şeritler, bunların arasındaki mesafe yaklaşık 1 cm olmalıdır. İyodun sürekli uygulanması cilt yanmasına neden olabilir. Buna ek olarak, iyod örgü günde en fazla iki defa uygulanabilir.

mavi iyot uygulamasıBunu kullanarak, aynı zamandaiyot vücudu. Bu yüzden, eğer mesh uygulandıktan sonra üç saat içinde kaybolursa, bir endokrinologa danışmalısınız, çünkü bu elementin yetersiz beslenmesi tiroid bezinin bir lezyonunu provoke edebilir.

Hala mavi iyot gibi bir şey var. Bu bakteri, mantar öldürücü, aktivite gelmintotsidnaya ve rejeneratif özellikleri ile karakterize edilen bir biyolojik olarak aktif katkı maddesi vardır. iyot yüksek polimerlerin dahil edilmesi ile elde edilen bu bileşik. Üstelik, tahriş edici özellikleri ve toksisite yok, bu sadece dıştan değil aynı zamanda içten kullanılabilir.

Mavi iyot hakkında iyi olan nedir? Bu bileşiğin kullanımı, kan basıncının normalleşmesine katkıda bulunan kan damarlarının elastikiyetini geliştirmeyi mümkün kılar. Ayrıca, bu iyot, baş ağrısı, termal ve kimyasal yanıkların yanı sıra iyot eksikliğinin önlenmesi için bir yatıştırıcı olarak kullanılır.

Yardımcı ilaç olarak iyot örgüYardımcı ilaç olarak iyot örgü

Related news

 • Parlak Ranunculus. Dikim ve bakım
 • Çörek Otlu Kurabiye Videosu
 • Gebelikte sırt ağrısını hafifletme nedenleri ve yöntemleri
 • Muzipo Kids Yaz Okulu 2015
 • Dökülen Saçlara Doğal Maskeler

 • Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 17

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü


  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 49

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 86

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 3

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 95

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 35

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 93

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 79

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 59

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 7

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 24

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 1

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 53

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 37

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 45

  Yardımcı ilaç olarak iyot örgü 44