Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecekYarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek


Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek 13 09.02.2019, 19:00

Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek

Evde bir fare olduğunu fark ederseniz, o zamanherhangi bir işaretten bahsedilmiyor. İlk ve tek arzu kemirgenleri evinizden uzaklaştırıp atmaktır. Eğer bir yarasa eve uçarsa, o zaman kötü düşünceler akla gelir, çünkü bu gece misafirler hoş bir şeyle ilişkilendirilmezler. Bu vesileyle ilgili işaretlerin neler olduğunu bulmayı öneriyoruz. Gelecekte hangi olaylar olacak?

Yarasa daire işaretleri içine uçtu

Büyülü korku hikayeleri

Her zaman yarasalar kız arkadaşları olarak kabul edildive cadıların yardımcıları, cadılar. Bu hayvanların kanından ve bacaklarından, büyülü iksirler demlendi, fareler cadı ritüellerine ve tüm kehanetlere katıldılar. Ve ne hoş olmayan bir ses çıkarırlar! Onların gıcırdayan korkuları ... Muhtemelen, bu yüzden yarasa daireye uçtuğunda, işaretler derhal hatırlanır. Ve genellikle korkunç bir düşünce kafamda sürünür: Bir şey nasıl olmaz? İnsanlarda bu gece misafirleriyle ilişkili birkaç işaret var. Ziyaretlerinin tesadüfi olmadığını söylüyorlar. Dairede bir yarasa varsa, işaretler kendini keder ve endişe için hazırlamanız gerektiğini söylüyor. Muhtemelen, yakın insanlardan biri ciddi olarak hastalanır. Eğer fare evinize aktıysa ve ölmüşse, o zaman bu odada ölen kişi ölecektir. Diğer kaynaklara göre, böyle bir konuk bir dizi sıkıntı ve kötü şansın başlayacağını tahmin ediyor. Fareyi dışarı çıkarmak çok önemlidir, böylece odadan dışarı çıkar. Yaralanmaya ya da bir yarasayı öldürmek için başarısızlık ve talihsizlik.

Apartman tabelada yarasa

Paraya

Bir yarasa dairenize uçtuysa,işaretler ve hoş. Örneğin, bu para ve büyük kar içindir. Ancak, farenin yaz mevsiminde ve yağmurlu havalarda uçması şartıyla zenginlik ellerinize akacak. Konukların evden uçması önemlidir. Mobilyaların arkasında bir yerlerde saklanırsa, hayvanı cezbetmek zor olacaktır. Eğer bir köşede saklanıyorsa ya da görüş alanındaysa, ona koyu bir bez atabilir ve onu yakalayabilir, özgürlüğe bırakabilirsiniz. Bir farenin yaralanması veya öldürülmesi durumunda, bu refahın elinizde olacağını hayal bile edemezsiniz ...

Düğüne

Halk arasında dedikodular var - düğüne hazırlanmak,Bir yarasa daire uçtu edin. Bu işaretler genellikle gerçek oldu. Evde fare gibi açıkça tanımlanmalıdır. o oda evlenmemiş kızlara pencereden uçtu ise - bir düğün var ve evliliği mutlu. Ama bir şartım var: o kendi misafirleri yakalamak ve salmak zorundadır. Fare kapıdan evine girdi ise - yakında bir araya veya matchmakers gönderecek.

Evdeki kötü güçler

Büyü dünyasına aşina olan yaşlı kadınlar,Bir yarasa bir adamın evine uçtuğunda, tek bir işaretin var olabileceği söylentileri var: Evin oturduğu ya da kötü ruhların yerleştiği, ya da birilerinin aileyi ve klanı bozduğu. İnsanlar yarasaların negatif enerji hissettiğini söyledi. Birinin ciddiye döndüğü yeri çeken bir mıknatıs gibi. Yarasa daireye uçtuğunda ne yapacağını düşün. İşaretler kendini huzursuz ediyor.

Yarasa yarasa vur

Mantıksal sonuçlar

Öte yandan, mantıksal olarak mantıklı olalım,bir an için işaretleri söylediklerini unutmak. Yarasalar şehirde ve kırsal kesimde sık ziyaret edenler değildir. Gece, pırıltıları yıldızlarla süslenmiş olduğu anda, bu kanatlı güzellikleri avlanmak, kendilerini yenilemek ve kanatlarını germek için uçarlar. Uçuşta, gece konuğu açık bir pencere veya geniş açık bir pencereden eve girebilir. Evet, fareler nadiren bir adamın evine uçarlar, ama hemen işaretleri hatırlamaz ve kötü düşünmezler.

Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecekYarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek

Related news

 • Parmaklarınızdaki siğilden nasıl kurtulabileceğinizin birkaç iyi yolu
 • Menengiç Kahvesi Zayıflatıyor Üstelik Kafeinsiz
 • Çok İzlenen Videolar
 • İç giyim dünyasında devrim mi var
 • Oleg Anofriev - büyük harfli bir adam ve bir müzisyen
 • Çilek Reçeli Nasıl Yapılır Kolay Çilek Reçeli Tarifi

 • Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek 39

  Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek


  Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek 36

  Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek 46

  Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek 71

  Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek 96

  Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek 87

  Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek 99

  Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek 35

  Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek 26

  Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek 11

  Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek 7

  Yarasa daireye uçtu. İşaretler geleceği öngörecek 85