Yandex para nasıl nakit olarak alınırYandex para nasıl nakit olarak alınır
Yandex para nasıl nakit olarak alınır

Yandex para nasıl nakit olarak alınır?

İnternet üzerinden para kazanmaya başlayan freelancer, hemen bir problemle karşı karşıya: Yandex paranın nasıl dağıtılacağını? Bu, ilk bakışta, oldukça karmaşık bir soru birçok yönden çözülebilir.

Sistem tarafından önerilen en modern sistemsadece diğer gün - PoW'un özel bir kartını almak ve elektronik paranıza kolayca transfer etmek. MasterCard'a çok benzer, fakat aynı zamanda Poison'dan bir logosu var. Kartın kendisi ücretsiz olarak verilir, ancak posta için 99 ruble (bu Rusya'da) veya 199 ruble (yurt dışında yaşayanlar için) alır. Kart üç yıl ücretsizdir, ancak servis ayda 30 rubleye mal olacaktır. Bu kart sitede sipariş edilir. Doğru, onu almak için tanımlanmalıdır. Bu seçenek kullanıcının beğenisine değilse, para çekme için birkaç seçenek daha sunabilirsiniz.

İlk ipucu, Yandex parasının nasıl nakit çekileceğidir.

Elektronik dönüştürmenin en kolay yoluCebinizde rahatça çalınan nakitteki nakit paranın, Alfa-Bank, RosEvroBank veya "Otkrytie" bankasının kartlarına havale edilmesi çok kolay ve hızlıdır. Yandex paranın çekilmesi bir gün içinde gerçekleşir, ancak bazen transfer birkaç dakika içinde yapılır ve kayıp, çekilme miktarının sadece% 3'udur.

Bu seçenekteki büyük artı, gerçektir.Sadece kartınızı değil, bir arkadaşınızın haritasını veya akrabalarınızdan birisini de finanse edebilirsiniz. Bu nedenle, bu amaç için kendinize bir harita elde etmek için bile gerekli değildir, eğer serbest çalışanın güveninden hoşlanan başka bir kişi varsa, örneğin, maaşın kendisine aktarıldığı kişi zaten var.

Tüm bu prosedür evde, bilgisayarda gerçekleştirilir. "Yandex.Money" sitesinde, kart numarasının uygun olduğu önerilen formu doldurmanız yeterlidir - işte bu, bitti!

Her ne kadar böyle bir kart bir tam garanti etmezÜzerinde depolanan miktarların güvenliği. Kötü niyetli nafaka sahipleri, banka borçlular ve mahkemenin ödemeyi emrettiği diğer kişiler, doğrudan karttan gelen paranın borçların geri ödenmesi için fona gidecekleri bir sorunla karşı karşıya kalabilirler.

İkinci ipucu, Yandex parasının nasıl nakit çekileceğidir.

Bu şekilde serbest çalışankanını Migom veya CONTACT sistemlerinde alır. Aynı zamanda Yandex.Money, komisyonların% 3'ünü ve bu sistemleri çekiyor - Rusya için% 1.5 veya diğer ülkelerin sakinleri için% 2, ancak 60 rubleden daha az değil.

Kendi ellerine geçebilmek içinBelli bir tutar, sitede de formu doldurmanız gerekmektedir. Kişisel verilerinizi, nakit alacağınız noktayı ve elbette miktarı belirtmelidir. Paranızı aldığınızda bir pasaporta sahip olmanız ve başvuruda belirtilen miktarı hatırlamanız gerekmektedir.

Bu yöntemin dezavantajları sadeceGiden gönderim için yüksek bir kayıp yüzdesi ve bu işlemin süresinin kart üzerindeki çıkıştan daha uzun sürmesi - iki güne kadar. Ayrıca, Migom sistemi sadece tanımlanmış kullanıcılara hizmet vermektedir.

Muskovitler de hizmetlerini kullanabilirRNCO "RIB" nin nakit ofisleri. Doğru, beklenti daha uzun olacak, nakit üç iş günü beklemek zorunda kalacak ve komisyon% 3 ve 15 ruble miktarına eşit olacaktır.

Üçüncü ipucu, Yandex parasının nasıl nakit çekileceğidir.

Elektroniklerinizi kolayca ve kolayca çevirebilirsiniz.Kendisine, hatta tanıdıklarına rağmen, Rusya'nın tasarruf bankasındaki herhangi bir hesaba para yatırın. Doğru, tasarruf bankası ek olarak transfer miktarından faizini çekecek ve Yandex.Money, önceki sürümde olduğu gibi - yukarıdan% 3 artı 15 ruble. Evet ve üç günden haftaya kadar beklemek zorunda.

Başka bir aksama var: Bazen bir banka başvurunuzu herhangi bir nedenle engelleyebilir. Ve eğer mülkünüz para cezasına çarptırılırsa, örneğin, kredi borçları söz konusuysa, transfer edilen paranın alınmayacağı da olabilir - bunlar borçlusu olan banka hesabına aktarılacaktır.

Yandex parasına yardımcı olacak dördüncü ipucu

Bu durumda elektronik sermayenin türetilmesibiline telefonla yapılır. Yani, öncelikle hesabınızı elektronik para ile doldurmanız gerekir. Bu arada, bunun bir komisyon olmadan tamamen yapıldığı, Yandex.Money'yi Web Mani'den ayıran güzel bir şey.

Daha sonra nakit Unistream'de elde edilebilir,Beeline.Money (para siparişleri) sitesinde form doldurma. Doldururken, kullanıcının kişisel verileri ve kendi kanını almayı planladığı Unistream ofisi sayısı istenecektir. Daha sonra SMS, transfer numarası ile telefona gelecek ve daha sonra adınızı vermeniz, pasaportunuzu sunmanız ve uygulamada hangi miktarın belirtildiğini hatırlayacaktır.

Yandex para nasıl nakit olarak alınırYandex para nasıl nakit olarak alınır

Related news

 • Mir hostel, Alushta: Değerlendirme, özel turist bilgi ve değerlendirmeleri
 • Sakallı Poğaça
 • Dekorasyona Özgün Dokunuşlar Katan Banyo Aksesuarları
 • Onbaşı Ceza İşkence Müzesi Tarih Müzesi: gerçek vampirlerin efsanelerinden daha korkutucu
 • Gipsokartona kendi elleriyle figürlü tavan nasıl yapılır

 • Yandex para nasıl nakit olarak alınır

  Yandex para nasıl nakit olarak alınır


  Yandex para nasıl nakit olarak alınır

  Yandex para nasıl nakit olarak alınır

  Yandex para nasıl nakit olarak alınır

  Yandex para nasıl nakit olarak alınır

  Yandex para nasıl nakit olarak alınır

  Yandex para nasıl nakit olarak alınır

  Yandex para nasıl nakit olarak alınır

  Yandex para nasıl nakit olarak alınır

  Yandex para nasıl nakit olarak alınır

  Yandex para nasıl nakit olarak alınır

  Yandex para nasıl nakit olarak alınır