Yalnızlığa hasar 2019

Yalnızlığa hasar 2019 Yalnızlığa hasar

yalnızlığa hasar

Birçoğumuz için, yaşamın ana anlamımutlu bir aile ve çocuklar, çocukların çünkü - bu bizim geleceğimiz. Ama sadece görünmezler. Mutlu evlilik - onlar için desteğidir. Etrafına bak Ama eğer sadece dezavantajlı değil çok büyük sayıda, aynı zamanda gibi ailenin yokluğunu göreceksiniz. Bu tek başına birçok nedeni vardır: Biri henüz olgunlaşmış, birisi denedi, ama o birileri işi ile meşgul olduğunu hoşlanmadığı ve ailesi için hiçbir zaman vardı ve birisi gibi istediğiniz ve, ama hiçbir şey çıkar. İkinci üzerinde tartışılacaktır.

Sözde tozluk her zaman değilaynen öyle. Son zamanlarda, yalnızlık için şımarıklık, ya da başka bir şekilde çağrıldığı gibi, bekârlık tacı, çok yaygın hale gelmiştir. Çünkü problemlerinizi sihirle çözmek çok daha kolay. Çoğu durumda, göründüğü kadar garip, en yakın arkadaşlık neden yalnızlık suçu olur. Yapabilirsin, insanın kıskançlığının sınırı yok. Ve sonuç olarak, aileler çöküşe uğrar, kırılır, ve ruhta bir özlem ve bir acı vardır.

Yalnızlığa yol açan, belirtileri -gönül yarası, yaşamda anlam kaybı, kendini beğenmişlik, sürekli depresyon ve düzensiz zeminlerde nevroz, psikoz ve kadın hastalıkları gibi hastalıkların ortaya çıkması, sihirbazlara hitap etmenin en yaygın nedeni haline gelmiştir.

Yalnızlık için bozulma türleri

İki tür hasar vardır: karmik ve ev. Yalnızlığa karmik zarar vermek en tehlikelidir, çünkü tüm ırkın yok oluşunu gerektirir. Ondan kurtulmak çok zordur, sadece profesyonel bir sihirbaz bunu yapabilir, sevgililer sadece güçsüz olurlar. Yalnızlığa verilen hanehalkı hasarı çok korkunç değil, aynı zamanda hoş olmayan sonuçlara da yol açıyor. Bu durumda lütfen tek şey, bu yüzden bu hızlı bir geri çekilme, kısa bir süre sonra ruh eşinizi kolayca bulabilirsiniz.

Sahip olduğunuz en güvenilir işaretlerden biriYalnızlığa zarar veren, gerçekliğe benzer bir durumda ortaya çıkan erotik rüyalardır. Hemen hemen tüm vakalarda alt karın bölgesinde ağrı ve ürogenital organlarda iltihaplanma vardır, ihmal edilmiş olgularda infertilite meydana gelebilir. Eğer böyle bir erotik rüya gördüyseniz, o zaman bu sizin üzerine dayatılan yıkımın açık bir göstergesidir.

rehberlik hasarı

Aşağıda verilen yol en etkili olanlardan biridir, ancak bilinmeyen bir kişi de yalnız kalabilir, çünkü onu kullanmak için tavsiye edilmez.

İğne ile uğraşmak. Her şeyden önce, bir iğne almanız gerekir, yeni ve kaplanmamış olmalıdır. O zaman yalnızlığı bozan o kişiyi hayal edin - şu sözleri okuyacağınız o iğnedir: Erken sen, (isim), evleneceksin, erkendesin, (isim), evlenmeyi umarsın, derim ki Yani, öyle olacağı anlamına geliyor! "Bu sözlerden sonra, iğnede göz kırılıyor, ama kurbanın kapısının üstünde sıkışıp kalıyor. Ayrıldığınız göz, nehre doğru koşar. Aynı zamanda kelimeleri telaffuz etmelisiniz "İğneyi henüz bu iğneye bağlamayın, yerine geri dönmeyin. Öyleyse bırak ve (isim) bir nişan yüzüğü takma. Bırak öyle olsun! " Ama hepsi bu değil. Ritüelin yerine, zarar gören kişinin fotoğrafına dönün ve "Kizlarin tüm hayatini yassi kiza, yaslanmaya kadar evde oturun" sözüyle bu fotorafi yakmaniz ve kurbanın kapinin yakindaki külü dökmeniz gerekir.

Kendinizi zararlardan nasıl korursunuz

 • Bozulmaya karşı en iyi korumanın bir çarpı olduğunu bilin;
 • Evinizde veya mezarlığından getirilen ölüleri saklayamazsınız. Onlar evinizden yakılmalılar.
 • Evdeki falcılarla ilgili hiçbir şeyi asla saklamayın: kartlar ve komplolar;
 • Sürekli olarak itiraf ve komünyona gider;
 • Hiçbir şey ruhu günlük dua olarak kaydetmez;
 • Orada Kiev'e gitmek güzel olurdu.Büyük Şehit Barbara'nın gücü ve onlara eklenecek. Ve ayrıca bütün bir yıl boyunca evlilik için hizmet siparişi vermek. 17 Aralık'ta yalnızlığa verilen zararın giderilmesi tavsiye edilir.
 • Aşırı durumlarda, bir büyücünün yardımına ihtiyacınız olacak

Ve unutmayın, eğer zaman içinde zaman ayırmazsanız,sonra karmik içine girebilir ve torunlarınız teşekkür etmeyecektir. Kimin aile küfürleriyle ilgili sürekli problemlere ihtiyacı var? Masum insanlar acı çekmemeli.

Yalnızlığa hasar 2019

Yalnızlığa hasar 2019

Related news

 • Dini sözler resimli indir
 • Long Long Island kokteyli: Amerikalı bir barmen tarafından icat edilen bir mucize
 • Şık tasarım: yatak odası için kombine duvar kağıdı
 • Kayısı Suyu Tarifi
 • Tığ Yelek Modeli Yapılışı

 • Yalnızlığa hasar

  Yalnızlığa hasar


  Yalnızlığa hasar

  Yalnızlığa hasar

  Yalnızlığa hasar

  Yalnızlığa hasar

  Yalnızlığa hasar

  Yalnızlığa hasar

  Yalnızlığa hasar

  Yalnızlığa hasar

  Yalnızlığa hasar

  Yalnızlığa hasar

  Yalnızlığa hasar

  Yalnızlığa hasar

  Yalnızlığa hasar

  Yalnızlığa hasar