Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 2019

Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 2019
17.09.2019

Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 9

Ya böbrekler soğuksa? Belirtiler ve önerilen tedavi

Böbrekleri soğutmak çok kolaydır, ancak tedaviHastalık o kadar kolay değil. Ayakların ıslatılması veya serin bir yüzeye oturması yeterlidir, çünkü hemen böbreklerinizin çatlamış olduğu ortaya çıkar. Prensip olarak semptomlar benzerdir, ancak kısmen bireysel olabilirler.

soğuk böbrek semptomları

Hastalığın ana belirtileri

Böbreklerin iltihaplanmasını ne açıkça gösterebilir? Ana kaygı belirtileri şunlar olabilir: sırtta keskin veya ağrıtan ağrı, kan basıncının ihlal edilmesi, ateş, susuzluk. Buna ek olarak, çoğunlukla sık sık veya tersine idrar yapmak için nadir bulunan bir dürtü uyardı. Kan bulaşmalarının analizinde saptanma olasılığı vardır, renk değişebilir. Soğuk bir böbrek varsa, sık idrara çıkma belirtileri en sık geceleri meydana gelir. Ayrıca, uyku sonrası, bu işaret gerekli değildir, göz kapakları ve ekstremiteler ödemli hale gelir. Cilt, kandaki toksin miktarında bir artış sonucu bir döküntü geliştirir. Tadı de değişime tabidir, ağızda hafif bir amonyak kokusu hissedilebilir. Vizyonun, ateşin kötüye gitmesi var. Bazen hastalığa kısmi bir azalma veya iştahsızlık, mide bulantısı eşlik eder. Bu nedenlerle bağlantılı olarak, ağırlık keskin bir şekilde azalabilir.

Boğaz böbrekleri soğutulmuş

Hastalığın gelişimini tetikleyebilecek ne var?

Kızının böbrek var mı? Onları soğuttu, muhtemelen bir taslak ya da nemli bir yüzeyde oturuyordu. Çoğu zaman, bu tür hipotermi, özellikle gençlerde ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sıklıkla karşılaşılan bir başka durum, ayakların sıkışmasıdır. Yağmura maruz kalmış veya aşırı derecede soğuk olabilirdi. Bu davalarda acil önlemler alınması gerekiyor mu? Önce sıcak olmalısın. Bunu yaparken, kuru sıcak çorap giyin ve bir bel bölgesinde bir yün şal ile sarın. Mümkünse, soğuk havalarda yürümeyi bırakın, hipotermiden kaçınmaya çalışın. Zayıflatılmış bağışıklık ile buzlu zeminde yalınayağı yürümemelisiniz. Her bir vaka bireyseltir ve eğer böbrekleriniz hala ağrıyorsa, semptomlar kendilerini sürekli hissettirir. Bu nedenle bir uzmanın istişaresi gereklidir. Biz unutmamak gerektiğini bu çok soğuk narin iç organlar - değil geçici bir durum, ve sonuç olarak doğru tedaviyi tanı zorunlu özellikleri gerektirir ve iltihap süreci.

böbrekleri nasıl tedavi edebilirim

Böbrekleri nasıl tedavi edebilirim? Bir uzman almayı nasıl hazırlarsınız?

 1. Başlangıçta, analizleri teslim etmek gerekiyor. Böbreklerin ultrasonuna geçilmesi önerilir. Ancak vücudun tüm çalışmalarından sonra doktor bir terapi reçete eder. Böbrekleri tedavi etmek için genellikle antibiyotik kullanmanız gerekir ve şüphesiz herhangi bir ilaç içmezsiniz.
 2. Bitkisel dekompozisyonlara (böbrek veya ürolojik koleksiyona) müdahale etmeyin. Ancak unutmayın ki tüm ilaçlar alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Bu nedenle, küçük porsiyonlarla başlayın.
 3. Sıcaklık yoksa,bacaklar veya otların suyu ile oturarak sıcak bir banyo yapmak ve daha sonra yatağa uzanmak ve sıcak çorap koymak. Isınma prosedürlerini tercihen 10-15 dakika için yapın. Yatmadan önce olumlu bir şekilde, suda küçük bir miktar hardal ilavesi ile ayak banyoları.
 4. Gecenin arka tarafında, ılık bir su şişesi koymanız tavsiye edilir.
 5. Kursun sonunda tekrar girmelisinizanalizleri teslim etmek. Sonuçta, böbrekler soğutulursa, iltihaplanma gitmese de belirtiler genellikle "gizlenir". Ve elbette bir ürolog alarak tekrarlamak zorunludur.
Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 2019

Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 2019

Related news

 • ÇEYİZLİK 2019 KALP MOTİFLİ HAVLU KENARI YAPIMI
 • Dolmalık Kabak Nasıl Kurutulur, Kabak Kurusu Nasıl Yapılır Resimli
 • Y.Sinan Tanyıldız
 • EPDKdan 3 akaryakıt şirketine 490 bin TL ceza
 • Yavuz Dizdar

 • Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 12

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi


  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 21

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 7

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 59

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 37

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 52

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 36

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 42

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 22

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 61

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 15

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 74

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 44

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 17

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 7

  Ya böbrekler soğuksa Belirtiler ve önerilen tedavi 90