Yönetmen Anatoly Mateshko: biyografi, en iyi filmlerYönetmen Anatoly Mateshko: biyografi, en iyi filmler


Yönetmen Anatoly Mateshko: biyografi, en iyi filmler 84 05.02.2019, 12:27

Yönetmen Anatoly Mateshko: biyografi, en iyi filmler

Anatoly Mateshko yetenekli bir insan,film yönetmeni olarak bir aktör ama beklenmedik kazandı ün olmaya devam ediyor. dizi üzerinden varlığını duyuran "Doğum Bourgeois," seks ustası başarılı TV projeleri ve filmlerin bir sürü kaldırdı. Ekrandaki ünlü şöhret hayatı hakkında bilinen, yönetmenin hangi resimleri mutlaka görmeli?

Anatoly Mateshko: yıldızın biyografisi

Aktör - küçük bir Ukrayna kasabasının yerliGostomel, Eylül 1953'te doğdu. Anatoly Mateshko, ailesinin tek oğlu değil, bir aktris olan ablası Olga'ydı. On iki yaşındayken, erkek ilk olarak Moskova'da VGIK'de çalışırken yaşadığı bir akraba ziyaret etti. Gezi, Tolya'nın kaderiydi, yaratıcı üniversitenin duvarlarında hüküm süren atmosfer tarafından bastırılmış, aktörün mesleği çocukta özgürlükle ilişkilendirilmiştir.

Anadolu matı

Okuldan ayrıldıktan sonra Anatoly Mateshko olmaya çalıştı.Kiev'deki tiyatro kurumlarından birinin öğrencisi. Bu genç erkeği başarmak için sadece ikinci girişimde mümkün oldu, o zamana kadar onun tercihinin doğruluğu konusunda şüphe etmeye başladı, ancak hala üniversitenin diplomasını aldı. Mezun olduktan sonra, acemi aktör Dovzhenko film stüdyosuna bağlıydı.

İlk başarılar

Genç bir sanatçı için ilk olabilirSmuglyanka'nın rolünü üstlendiği Bykov tarafından çekilen "Bazı Yaşlı Adamlar Savaşmaya Gidiyor" kaseti. Ancak Anatoly Mateshko vurulacak zaman bulamadı, bu yüzden Smuglyanka Podgorny oldu. Aktörün genç erkek kariyeri gelişmemişti, o da çoğunlukla ikincil rollere atandı. Çoğu zaman Anadolu'nun pozitif karakterler oynaması gerekiyordu; ideolojik savaşçıların, anavatanın kurtarıcılığının, yetenekli sporcuların imgelerini somutlaştırıyordu. Görmediği bir kötü adam rolünde, ona pişmanlık neden oldu. Mateshko'nun kendisi bir aktör olarak ana başarısı olarak, yaratıcısı Grannik olan "sıkı bir erkek hayatı" dramasına katılmayı kabul eder.

anadolu mathechko filmleri

Bir aktör olarak Anatoly anlamlıBaşarı elde edilemedi, sonra ilk yönetmenlik deneyimleri halk tarafından olumlu karşılandı. İlk kısa filmi 1983'te piyasaya sürüldü ve "Sonra Savaş Sona Erdi" olarak adlandırıldı. Arkasında, hemen hemen ikinci bir işin izlediği - "Kara Çukur", beklenmedik bir şekilde All-Union Film Festivali'nde ana ödüle layık görüldü.

Anatoly Mateshko - yönetmen, ününüSenarist Arkady Vysotsky ile tandem nedeniyle birçok açıdan. Birlikte, genç insanlar melodram "Yeşil keçi ateşi" ni yarattılar, bu sayede ustalar hakkında ilk defa konuştular. Yetişkin izleyicilere yönelik "Ha-bi-assi" nin peri masalı bir başarıya dönüştü. Bu resimlerinde çektiği Mashkov ve Korikova gibi muhteşem aktörlerin keşfinin onuruna sahip olan Mateshko.

Yıldız projeleri

Bunun sırrı yokAnatoly Mateshko serilerle ünlüydü, yarattığı filmler bu popülerliği sevmiyor. Gerçek şöhret, televizyon projesinin "Burzhuy'un Doğum Günü" nden sonra maestroya geldi. Latin Amerika dizilerinden yorulan seyirciler, her şeyi kendi başlarına gerçekleştiren bir iş adamı hikayesi, aşık oldu. Dizi çılgın dereceler kazandı, bu da yönetmenin çekilişini geri çekmesini istedi.

anatolie matteko yönetmen

Tabii ki, bu bilinen tek değilAnatoly Mateshko tarafından oluşturulan TV projesi. Ulusal sinemanın yıldızının biyografisi, bir sonraki büyük düşüncesinin, prodüktör yazar Dontsova'nın kaleminden gelen bir dizi dedektifin ekran versiyonu olduğunu doğrulamaktadır. Seri "Dasha Vasilyeva. Özel soruşturmanın sevgilisi de izleyicileri kazandı.

Yazılı yönetmen ve dedektiflerin ilgisini çektibaşka bir yazar - Tatiana Ustinova. Anatoly Mateshko, "İdeal İnsanın Efsanesi", "Boş Mekanın Geniusu", "Özel Amaçlı Kız Arkadaşı" nı halka sundu.

Kişisel hayat

İlk eşle, usta yeterince ayrıldıçabucak, Artyom'un oğlunun doğumundan kısa bir süre sonra oldu. İkinci seçili ise meslek olarak bir aktris olan Anastasia adında bir kızdı. Bu arada, karısı yönetmenin projelerinden biri olan "Bourgeois'in Doğumgünü" nde vuruldu, bu seride Oksana sekreterinin rolünü aldı. Anastasia'dan Mateshko'nun da Nikolai adında bir oğlu var.

Anadolu Matashko biyografisi

Ayrıca çocuğunu ilk evliliğinden unutarak, mümkün olduğu kadar Artem ile çok zaman geçirmeye çalışmaktadır.

Yönetmen Anatoly Mateshko: biyografi, en iyi filmlerYönetmen Anatoly Mateshko: biyografi, en iyi filmler

Related news

 • Bilicten İtiraf: Beşiktaşa Alacaktım
 • Gebelik ne kadar sürer köpekler Hamilelik köpekler için kaç ay sürüyor
 • Anadolu Sigorta göçük onarım merkezi açtı

 • Yönetmen Anatoly Mateshko: biyografi, en iyi filmler 96

  Yönetmen Anatoly Mateshko: biyografi, en iyi filmler


  Yönetmen Anatoly Mateshko: biyografi, en iyi filmler 10

  Yönetmen Anatoly Mateshko: biyografi, en iyi filmler 86

  Yönetmen Anatoly Mateshko: biyografi, en iyi filmler 52

  Yönetmen Anatoly Mateshko: biyografi, en iyi filmler 89

  Yönetmen Anatoly Mateshko: biyografi, en iyi filmler 98

  Yönetmen Anatoly Mateshko: biyografi, en iyi filmler 7