Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 2019

Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 2019
21.07.2019

Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 55

Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma

Birçok kullanıcı, Xiaomi'den tekniklere aşinadır. Kalitesi ve küçük fiyatı ile ünlüdür. Yazıda iyi bilinen cihaz Xiaomi Redmi 4X 16Gb hakkında konuşacağız. Özellikleri aşağıda açıklanmıştır. Cihaz iki versiyonda satılmaktadır: 16 ve 32 GB. Dahili depolama biriminin kendisi haricinde hiçbir şekilde farklı değildirler.

xiaomi redmi 4x 16GB özellikler

Teknik özellikler

Akıllı telefon plastik ve metalden yapılmıştır. Android 6.0.1 üzerinde çalışıyor, MIUI kabuğu üstte yüklü. İki SIM kart ile çalışmayı destekler. İşlemci sekiz çekirdek aldı. RAM 2/3 GB'ye ulaşır. Arabirimler arasında 3,5 mm'lik bir kulaklık için bir bağlantı noktası ve bir şarj konektörü dikkat etmeniz gerekir. Kapasitif tip göster. Köşegen 5 inçtir. Çözünürlük 1 280'de 720 idi. Fotoğraf makinesinde flaş, otomatik netleme var. Çözünürlük 13 Mp + 5 Mp'dir. Bazı navigasyon sistemleri ile çalışmak mümkündür. Yaklaşım ve aydınlatma sensörleri de monte edilmiştir. Bir radyo ve bir pusula var. Pil çıkarılmaz, kapasitesi 4,100 mAh'dir. Tip - lityum-polimer. Cihaz sadece 146 g ağırlığındadır Daha fazla detay ve Xiaomi Redmi 4X 16Gb incelemeleri aşağıda açıklanmıştır.xiaomi redmi not 4x 16GB özellikler

Paket İçeriği

Telefon şarj cihazı ile birlikte satılır vebir bilgisayara bağlantı kablosu. Ek olarak, bir sim kart enjektörü var. Metalden yapılmıştır. Tabi ki, dokümantasyon ve garanti verilmektedir.xiaomi redmi 4x 16gb siyah özellikleri

dizayn

Telefon, Xiaomi Redmi hattının diğer cihazlarından pek farklı değil. Tasarımın sessiz bir notu var, çok çekici görünmüyor. Üç farklı renkte satılır: siyah, altın ve pembe.

Tasarımcılar böyle birCihazın evrensel hale getirilmesini sağlayan görünüm. Çerçeveler incedir, vücudun kontürleri vardır. Cam türü 2.5D. Durumda metal parçalar var. Böyle bir set standarttır, hiç parlak aksan yoktur.

Birçok sahip, geliştiricilerinabartılı. Herhangi bir ayırt edici özelliği olmayan ilginç bir cihaz yarattılar. Karşılaştırma olarak Meizu ve ürünlerini kullanabilirsiniz. Birbirlerine çok benziyorlar, ancak kameranın tasarımı ve ekranın altındaki tuşlar gibi bazı detaylar nedeniyle, telefonlar daha tanınabilir ve ilginç görünüyor.

Elemanların yeri

Tüm elemanlar standart olarak bulunur. Ön tarafta bir ekran var. Ayrıca bir hoparlör ve bir ön kamera vardır. Hemen hemen sensörler var, ancak gizlenmişler ve onları hemen bulmak zor.

Ekranın altında dokunmatik tuşlar var."Geri", "Ev" ve "Görev Yöneticisi" komutlarının aşağıdaki setinden sorumludur. Müşterileri memnun etmeyen arka ışık yoktur. Düğmeleri karanlıkta görmek imkansız. Daha önce, bu telefonlarda yansıtıcı boya kullanıldı, şimdi terk edildi. "Ana" tuşu altında, eksik olayların bir göstergesi vardır.

Cihazın sol tarafında özel bir yer var.tepsisi. Biri "micro" gibi bir sim kart için tasarlanmış ve ikincisi "micro" veya "nano" altında oluşturulmuştur. Sağ tarafta, ses kontrolünün sesini ve cihazın açılmasını görebilirsiniz. Bu özellikte, Xiaomi Redmi 4X 16Gb mükemmel.

Üst kısımda bir kızılötesi bağlantı noktası, bir mikrofon ve bir kulaklık jakı olan bir delik bulunur. Alt yüz bir hoparlör ızgarasına ve bir mikrofona sahiptir. Aralarında USB bağlantı noktasını görebilirsiniz.

Cihazın arkası metalden yapılmıştır. Altta ve üstünde plastik ekler var. Sol köşede bir kamera ve bir flaş var. Parmak izi tarayıcıdan biraz daha ileride, siyah arka plana tamamen bağlanan bir üretici logosu vardır.

Telefonun keskin kenarları olmaması nedeniyle,Elinizde tutmak kolaydır. Bu sayede yan kenarlardaki ve parmak izi tarayıcısındaki tüm düğmeler tam olarak parmakların altında. Mükemmel kalitede montaj: gıcırtı yok, geri tepme yok. Tuşlar sıkı, tarayıcı hızlı çalışıyor, hata görülmedi.

akıllı telefon xiaomi redmi 4x 16GB özellikler

ekran

Cihaz 5 inç ekran ile çalışır. Bu özellik Xiaomi Redmi 4X 16Gb'yi çok seviyor. Çözünürlük 720 pikselde 1 280 idi. OGS teknolojisi kullanılarak oluşturuldu. Diğer bir deyişle, hava boşluğu yoktur. Eğer bu modelin bütçe olduğunu dikkate alırsanız, o zaman beyaz gölgede arka ışık, koyu siyah renk ve safsızlıkların yokluğu sadece bir lükstür. Görüş açıları güzeldir. Ancak, ekranın güçlü bir sapması ile, hafif bozulmalar hala fark edilir. FullHD izni mevcut değildir, ancak maliyet bunun bir dezavantaja sahip olmasına izin vermemektedir.

Güneş ışığı parlaklık seviyesine ulaştığındaAncak, yeterli olacaktır. Minimum gösterge cihazı karanlıkta başarılı bir şekilde kullanmanıza izin verecektir. Xiaomi Redmi 4X 2 16Gb'nin bu özellikleri lütfen müşterileri.

Ekranın sıcaklığını değiştirmeye izin verilir. Telefon ayarlarında yapılır. Ancak, birçok kişi bunun gereksiz olduğuna dikkat çekiyor. Standart seçenek neredeyse herkese uygundur.

Cihaz aynı anda 10 dokunuş kadar tanır. Oleofobik bir kaplama var.

kamera

Cihaz sahiplerini 13 megapiksel kamera ile memnun ediyor. PDAF modu desteklenmektedir.

Özellikle matrisin kalitesi parlamaz.ucuz bir cihaz için - her şey yolunda. Zor durumlarda, cihaz yüksek kaliteli ve iyi bir görüntü oluşturamaz. Ayrıca bazen sistem gürültü bastırma ile baş etmez ya da çok fazla yapar. Bu gibi özellikler hakkında Xiaomi Redmi 4X 16Gb incelemelerde bulunur. Sahipler, kamerayı bir bütün olarak ele alırsak, kritik eksikliklerin olmadığını söylüyorlar. Otomatik odak hızlı, doğrudur. Beyaz bir denge var. Doğru çalışıyor. Fotoğrafların netliği ve kontrastı mükemmel.

Video 1,080'e kadar çözünürlükle kaydedilir. Hız saniyede 30 karedir. Arayüz, mümkün olduğunca basit ve kullanışlı. Gereksiz elemanlar yoktur, tüm fonksiyonlar el altındadır. Sahipler manuel modun çalışmasını eleştirirler. Sadece iki tane değiştirilebilir fonksiyona sahiptir: beyaz dengesi ve ISO.akıllı telefon xiaomi redmi 4x 16gb siyah özellikleri

ses

Ses iyidir, oynatma temizdir. Xiaomi Redmi Note 4X 16Gb / 3Gb'deki bu özellikler normaldir, ancak herhangi bir özelliği yoktur. Bazı sahipleri müzikte bazen yeterince düşük frekans olmadığını not ederler. Bununla birlikte, eğer genel özellikleri göz önünde bulundurursak, seçilen müzik türlerinden bağımsız olarak çoğaltma tatmin edici olacaktır.

Yerleşik bir ekolayzer ve ses optimizasyon modu var. İkincisi, belirli kulaklık modellerine ayarlanabilir. Kulaklıklı mikrofon seti birlikte gelmiyor, bu yüzden ayrı olarak satın almanız gerekecek.

Kablosuz arayüzler

Telefonun kablosuz teknoloji modülleri var. Bu bluetooth, Wi-Fi ile ilgili. NFC yok, ancak kızılötesi bağlantı noktası var. 3G, 4G ve diğer iletişim standartları desteklenmektedir. Kaliteleri inanılmaz, çarpıklıklar ve hatalar yok.

Telefon üç navigasyon sistemi ile çalışır. GPS ile ilgili, GLONASS. Ayrıca Çin sistemi BeiDou tarafından desteklenmektedir. Uydularla iletişim hızla kurulur, sinyal kaybolmaz.

verimlilik

Cihaz Xiaomi Redmi 4X 16Gb Altınperformans özellikleri herhangi bir özel-özel almamıştı. Daha önceki Redmi 4 modifikasyonlarına benziyorlar. En fazla görüntülenen grafiklerle ağır oyunları oynamak zor olacak, ancak normal fonksiyonların performansı için işlemcinin gücü yeterli olacak.

Cihazın çekirdeği 8 çekirdekli çalışan yonga seti idi. Her birinin frekansı 1.4 GHz'dir. RAM 2/3 GB aldı. Değişikliğe bağlı.xiaomi redmi not 4x 16GB 3GB özellikler

Özerk çalışma

Pil ömrü güçlü olarak kabul edilirbu cihazın göstergesi. Tabii ki, bu bazı kayıtlar değil, ama göstergeler iyi. Pil gücü - 4 bin mAh. Çalışma ortamı optimize edilmiş ve ekran çözünürlüğü az tüketiyor.

Üretici cihazın yeteneğine sahip olduğunu beyan ediyor36 saat boyunca tutun. dizilerini 15 saat. klipler oynatma modunda, 13 saat., ağır yapma oyunları dördüncü nesil mobil şebeke 18 gün, 15 saat. gezinirken aktive dahil bile.

Bu konuda sahipleri ne diyor? Onlar tam parlaklıkta, birçok zevk karakteristikleri de bir akıllı telefon Xiaomi redmi 4X 16Gb Siyah kullanın. 7 saat - Yüksek kaliteli video görüntülerken (720 p) telefon "otur" bir kişi fazla 9 saat değildir ve oyun oynamak tarayıcısında 12 saat devam etti.

Cihazın kendisi hangi koşullarda ideal olarakgösterileri? Gün içinde orta modda ve akşam saatlerinde maksimum kullanırsanız, telefon tüm beklentileri aşacaktır. Telefonu her 15 dakikada bir uyandırmayın, aksi halde sonuçlar daha da kötüleşir. Bekleme modu optimize edilmiştir, bu nedenle pil şarjı daha yavaş batar.

Sahipler telefonlarını şu şekilde kullanırlar:on reviews): yaklaşık 10 dakika arama, bir saat görüntüleme siteleri ve orta parlaklıkta okuma, 1,5 saat, ekran kapalıyken 30 dakika dinleme. sosyal ağlarda, sohbetlerdeki düzenli yazışmalar ve posta görüntüleme, on fotoğraf oluşturma, 20 dk. kartların kullanımı. Aynı zamanda, posta, "Twitter" ve "Telgraf" arka planda çalışıyor. Bu modda, cihaz şebekeden ayrıldıktan sonra 15 saat sonra şarj edilmiş bataryanın kalan% 60'ını gösterir. Aynı zamanda, ekran ortalama olarak yaklaşık 4 saat kapalıdır.

Bir arzu varsa, daha fazla çizebilirsinizözellikleri. Güç tasarrufu modunu etkinleştirmeniz ve aynı zamanda arka plana karşı çalışan ve çok fazla enerji gerektiren uygulamaları algılayan ve kapatan üreticiden de faydalanmanız gerekir.

Akıllı telefonun Xiaomi Redmi 4X 16Gb özelliklerinin tek dezavantajı - hızlı şarj seçeneğinin olmaması.

yazılım

Telefon MIUI kabuğunda çalışır. Bu, Redmi hattının tüm cihazlarının ayırt edici bir özelliğidir. Ancak, yeni başlayanlar için bu firmware güçlü ve bazen çok hoş sürprizler olabilir. Deneyimli kullanıcılar yapamayacakları işi anlamıyorlar - bu, Xiaomi Redmi Note 4X 16Gb'nin resmi özelliklerinde belirtiliyor.

Bu yüklü kabuk aslında nedeniylebirçok "Android" tanıdık gelen farklıdır. İşletim sisteminin en iyi özelliklerini Apple ve "robot" un kendisi ile birleştiriyor. Üretici, kabuğunu "Google" olarak ayarlamak için acele etmiyor. Bu nedenle, yeni kullanıcılar arayüzü biraz sıradışı ve hatta iğrenç görünebilir.

Ancak, "Google Play" in geleneksel hizmetleri fabrikada yüklenir. Ancak Ruslaştırma sorunları var, tüm bunlar kritik değil. Ancak sahipleri doğrudan Çin'den telefon almayı önermiyorlar.xiaomi redmi 4x 16GB özellikleri ve değerlendirmeleri

sonuçlar

Telefon pazarında zaten bütçe segmentinde uzun bir süre içinXiaomi özel bir yer aldı. Şirket ucuz ama yüksek kaliteli cihazlar sunuyor. Onlar çok işlevli ve hayal kırıklığına uğratmazlar. Xiaomi Redmi 4X 16Gb Black'in tüm özellikleri mükemmel.

PCT cihazları hakkında konuşup karşılaştırırsakaçıklanan model, Redmi 4X ortalama olarak kabul edilir. Fiyat ve kalite kombinasyonu idealdir. Alıcılar tasarımın biraz sıkıcı olduğunu söylüyorlar, ancak iş hakkında hiçbir şikayette bulunmuyorlar.

Bu modeldeki rakipler oldukça fazla. Hangisini tercih edeceğiniz herkes içindir. Meizu M3s Mini - bilmeniz gereken ilk model. Piyasaya sürülmesi sırasında fiyat kategorisinde en iyi ve dengeli olarak kabul edildi. Ancak, şu anda eskimiş kabul edilir. Bu, en azından beşinci sürümün "Android" işletim sisteminde çalıştığı için fark edilebilir. Eğer bu sizi tam olarak iten şey ise, Meizu M5'e dikkat etmelisiniz. Biraz iyileştirilmiş özelliklere ve daha fazla ekran diyagonaline sahiptir. Redmi 4X'ten daha fazla ideoloji farklıdır. Meizu cihazları biraz farklı bir kabuğa sahiptir ve tüm cihazların ortak bir özelliği vardır: dokunmatik bir tuş bloğu yerine çok işlevli bir tuş.

Bir kişi zaten ucuz kullanmaktan yorulmuşsaÇinli modeller, Amerikan "Asus" dan Zenfone 3 Max'e dikkat etmelisiniz. Maliyet biraz daha büyüktür, ancak demir daha güçlüdür ve ekran daha iyidir. Tasarım da çok daha sağlam görünüyor, tek başına çalışma mükemmel, işletim sistemi sürümü birçok yeni gelenleri memnun edecektir. Kabuk olsa ve sağlam, ama pratik olarak saf "Android" e benzer. Ek olarak, çok fazla maliyet için, sadece iyi bir cihaz değil, aynı zamanda ünlü bir marka da alabilirsiniz. Diğer yönlerden, Xiaomi Redmi Note 4X 16Gb'nin özellikleri daha iyi.

Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 2019

Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 2019

Related news

 • TRT Çocuk Videoları Sayfa 2
 • Yosun Maskesi İle Cildinizi Gençleştirin
 • Keçeden Dekoratif Şeker Yapımı
 • RESİMLİ AÇIKLAMALI KAĞIT TÜPLERDEN BONCUKLU SEPET ÖRME
 • Çok Şık Bir Oje Modeli Nasıl Yapılır

 • Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 39

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma


  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 26

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 80

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 94

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 56

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 49

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 42

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 32

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 26

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 77

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 10

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 53

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 68

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 21

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 34

  Xiaomi Redmi 4X 16GB: özellikler, analoglar ve incelemeler ile karşılaştırma 21