World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 2019

World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 2019

World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 58 29.01.2019, 02:33

World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları

Deneyimli bir World of Warcraft oyuncusu bile olamazBu geniş evrenin tüm yönlerini bilmek. Nesnelerin, canavarların, görevlerin ve yerlerin bolluğu arasında büyük parlayan kıymıkların nerede düştüğünü unutmayın. Bu projenin eski sakinleri klasik içerikli günlerde özel üsler yaptılar. Yıllar içinde bilgi ile dolduruyorlar ve halihazırda dijital bir formatta büyümüşler, ama yine de her detayı bulmak imkansız.

Online oyunun tanımı

Oyun endüstrisi World of Warcraft pazarında zatenOn beş yıl en popüler oyun olarak kabul edilir. Her gün insanlar boş zamanlarını burada geçirirler, görevleri yerine getirirler, büyük bir parıltı parçası da dahil olmak üzere öğeleri ararlar, en iyi kıyafetleri avlarlar ve kendi aralarında savaşırlar.

büyük parlayan kıymık

Azeroth dünyası, birkaç bitişik tarafından desteklendi.evrenler. Bu sayı Draenor, Outland, Doğranmış Adalar içerir. Şimdi, yerler etrafında uçmak için, bütün günü harcamanız gerekiyor, her bir görevin tamamlanması için bir yıl sürecek ve başarılar elde etmek çok daha fazla zaman gerektiriyor. Toplam çevrimiçi sunucular yaklaşık on beş milyonu buluyor ve "Legion" eklentisinin piyasaya sürülmesiyle birlikte hızla büyümeye başladı. Bu koşullar WOW’dan yararlandı. Büyük bir parıltılı parça, oyuncunun ihtiyacı olan şeylerin miktarının yetersiz bir parçasıdır, ancak bu genellikle yeterli değildir.

Şeylerin anlamı

Harika bir parıltı parçası, mavi bir kaynaktır.Oyunda kalite. "Demircilik", "mühendislik", "simya" ve diğerleri mesleklerinde öğeler oluşturmak için kullanılır. Kaydırmaların, beşinci seviye ve altındaki ekipmanların ve ekipmanların üzerinde büyü yapmak için işçiliği yaparken bir şey gereklidir.

Büyük parlayan kıymık

Kullandığınız en değerli öğekaynak, yüce sihirbazın kemeri denir. Reçete göre yapılır ve mor bir kaliteye sahiptir. 45. seviyenin altında olmayan bir zırh giyen karakterler için geçerlidir. Küçük miktarlarda, genellikle çizim başına iki veya dört parça büyük bir parıltı parçası kullanılır. Özel bir mesleğe püskürtüldüğünde, birkaç küçük parıltılı parça çıkarılır. Bu amaçla çoğunlukla oyuncular değerli bir kaynak için avlanırlar.

Ekstraksiyon yöntemleri

Tüm oyuncular nasıl alınacağını bilmiyorBüyük parlayan kıymık. Nerede olursa olsun, genel sohbet istemeyecektir, çünkü oyuncular sadece kendi çıkarları için gizli yerleri kullanırlar ve yalnızca lonca içinde konuşurlar.vay muhteşem bir kıymıkMalzemeyi çıkarmanın iki yolu vardır ve bunlar gereklidirbelirli maliyetler veya zaman. Birincisi bir oyun müzayedesinde satın almak. Deneyimli kullanıcılar genellikle 20 parçalık parçalar halinde fragmanları açığa çıkarır, ancak fiyat genellikle kaliteyi aşar. Mesleğini "büyüleme" ye dökmek için kullanıldığını düşünürsek, o zaman çok fazla altın kaybı olur. Bununla birlikte, bazen kabul edilebilir bir miktar bulabilir veya satıcıyla görüşebilirsiniz.

İkinci yol kraft öğelerdir.püskürtüldüğünde damlar. Bunu, Kara Dağ'ın derinliklerinde yapmak daha iyidir. Orada, patronlardan ve elit canavarlardan, Aldatma Alanı, Scarlet Cris, Zeal Kılıç ve diğerleri gibi şeyler düşüyor. Püskürtüldüğünde büyük bir parça elde etme şansı% 100'dür. Örneğe yapılan birkaç gezi, gelecek amaçlar için yeterli miktarda kaynak getirecektir.

World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 2019

World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 2019

Related news

 • Pastane Usulü Tuzlu Kurabiye Tarifi
 • Haluj Böreği (Yağ Haluju)
 • Kolay Puf Böreği Videosu
 • Merkez Haberleri: Yalovada devremülk mağdurlarından suç duyurusu
 • Arjantinli tenisçi Juan Martin del Potro: biyografi, spor kariyeri ve kişisel hayat

 • World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 23

  World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları


  World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 99

  World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 49

  World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 72

  World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 90

  World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 50

  World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 26

  World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 29

  World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 52

  World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 80

  World of Warcraft oyununda harika bir köpük kırısı: madencilik yolları 65