Webbanker: müşteri yorumları 2019

Webbanker: müşteri yorumları 2019
18.08.2019

Webbanker: müşteri yorumları 97

Webbanker: müşteri yorumları

Akut bir para sıkıntısı ile,Bize. Örneğin, birisinin ilacı satın almak için finanse, birine hediye almaya ihtiyacı vardı. Bu gibi durumlarda, akrabaları ve arkadaşlarını doğru miktarda alamadıklarını sormaları için sık sık arayacak zaman yoktur. Para almak mikrofinans organizasyonu "Webbanker" alınabilir, hakkında çeşitli gözden geçirin.

Şirket ile tanışma

2012 yılında, kredi hizmetleri pazarı çıktımikro finans kuruluşu "Webbanker". Özel olarak oluşturulmuş bir web sitesi üzerinden çalışır. Organizasyonla ilgili tüm bilgileri, nasıl kredi alacağını sağlar. Şirket bir çevrimiçi hizmet üzerinden çalıştığından, aşağıdaki avantajları ayırt edebilirsiniz:

 • Müşteriler, istedikleri zaman ve istedikleri zaman kredi verirler ve para alırlar;
 • kullanıcılar uygulamayı göndermeden önce geri ödeme miktarını bilmek için fırsat var;
 • Bir kredinin kaydı için bir pasaport, bir nominal banka kartı, bildirimleri almak için bir telefona ihtiyacınız vardır;
 • Her kullanıcının en uygun olanını seçtiği para kazanmanın ve bir kredinin geri dönüşünün birkaç yolu vardır.

Şirket, tüm kişisel verilerinDolum uygulamaları güvenli kanallardan iletilir. Kullanıcıların üçüncü şahısların aktarılan bilgileri kişisel hileli amaçlar için kullanmayacağından emin olabilirler.

webbanker yorumları

Kredi yapmak

Ana kredi ile devam edebilirsinizMFI delil olarak mikrofinans kurumun resmi web sitesinin sayfası "Vebbankir" gözden geçirmektedir. Her şey nihai miktarın hesaplanması ile başlar. Kullanıcı, para, zaman doğru miktarda notlar şirketi "Vebbankir" tarafından alınan kredilerin sayısını gösterir. Bundan sonra, sitenin otomatik hesaplamak ve yeni ya da sadık müşterilerinin karşılığında miktarını göstermektedir.

Belirli koşullara göre bir kredi verilir:

 • izin verilen miktar 1.000 ila 15.000 ruble arasındadır;
 • dönüş süresi 5 ila 30 gün arasında ayarlanabilir;
 • Yeni müşteriler için, faiz oranı günde% 1.9'dur;
 • Normal müşterilere kredi almak daha karlı, çünkü onlar için faiz oranı günde% 1.2-1.8'dir.

webbanker müşteri referansları

Bir uygulamanın göz önünde bulundurulması

Şirket ile ilk kez görüşmek üzere iletişime geçtiğinizdeuygulama zaman gerektirir. “Webbanker” daki krediyle ilgili geri bildirimler, şirketin kararını 30 dakika içinde bildiremeyeceğini gösterir. Başvuran kişi hakkında ek bilgi almanız gerekiyorsa, başvuruyu değerlendirme süresi 5 saate yükseltilecektir (diğer koşullar normal müşteriler için geçerlidir - olumlu bir karar otomatik olarak yapılır). Gerekli bilgileri aldıktan sonra, şirket olumlu bir karar veya ret bildirecektir.

Reddetme bildirilirse, "Webbanker" bildirilmeznedenler. Çalışanlar sadece kararın çeşitli bilgi kaynakları temelinde şirket tarafından yapıldığını ve yeniden başvuru sadece 180 gün sonra değerlendirildiğini söylüyor. Ek bilgi açıklanmadı.

Kredi örneği

Borçtaki paranın sağlanmasının şartlarını anlamakve aşağıda ele aldığımız MFO "Webbanker" LLC ile ilgili geri bildirimin doğruluğundan emin olalım. Bir insan 30 gün boyunca 8.000 rubleye ihtiyaç duyar. Yeni müşteriler için, şirket, vadenin sonunda 12.560 ruble döndürdüğü takdirde, böyle bir miktar sağlar. Bu oldukça büyük bir miktardır, bu yüzden onu tasarladığınızda, borcu bir ay içinde geri ödemenin mümkün olup olmayacağını düşünmelisiniz. Geri ödeme miktarını azaltmak kredi süresini kısaltabilir. 20 günlük bir süre seçerseniz, iade edilen tutar yeni müşteriler için 11 040 rubleye eşit olacaktır.

Sabit kullanıcılarda toplam toplamlar daha azdır. Örneğin, müşteri "Webbanker" 8 veya daha fazla kez kredi verdi. 30 gün boyunca 8 000 ruble kaydında, 10 880 ruble ve 20 gün kayıt sırasında 9 920 ruble geri dönmek için gereklidir.

webbanker borçluların incelemesi

Onaylanmış nakit alma

Şirket çeşitli ihraç yöntemleri sunuyor"Webbanker" üzerinden müşteri geri bildirimi tarafından onaylanan onaylanmış miktarlar. Yani, banka kartına para gönderilebilir. Bu çok uygun bir yol. Paranın alınmasından sonra müşteri, bir kart kullanarak satın alımlar için ödeme yapabilir, herhangi bir ATM'den gerekli miktarı geri çekebilir ve kendi ihtiyaçları için harcayabilir. Bununla birlikte, banka kartının her zaman anında alınmadığını belirtmek gerekir. Bazen gecikmeler vardır. Mikrofinans organizasyonu Webbanker ile hiçbir ilgisi yok. Gecikmeler bankaların çalışma koşullarından kaynaklanmaktadır.

Çevrimiçi alışveriş yapan veİnternette çeşitli hizmetler için ödeme yapmak, bir kredi almak için uygun bir yol "Yandex.Money" elektronik cüzdanına para transfer etmektir. Çanta tanımlanmalı. Aksi halde transfer başarılı olmaz. Banka kartı veya elektronik cüzdanı olmayan müşteriler için, para transfer sisteminin İLETİŞİMİNİ destekleyen herhangi bir bankada nakit para almanın başka bir yolu vardır. Seninle bir pasaporta sahip olmalısın.

mfo webbanker yorumlar

Kredi uzatma

Çok sık müşteriler finansal varöngörülemeyen zorluklar. Şirket, "Webbanker" da suçluluğun ortaya çıkmasını engellemeyi önermektedir. İncelemelerde, uzatma servislerinin kullanılabilirliği hakkında yazınız. İnternet kaynağının tüm kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Hizmet için birkaç koşul tanımlanmıştır:

 • aktif kredinin 4. gününden uzatma mümkündür;
 • İhraç edilen parayı kullanma süresi azami 30 güne kadar artırılabilir;
 • Yenileme her gün için 50 ruble ve tahakkuk eden faiz ödemek zorundadır;
 • Kredi süresiz uzatılabilir.

Müşterilerin olumlu görüşleri

Mikrofinans örgütü kalıcı"Webbanker" hakkında olumlu geribildirim alan müşteriler. Onlarda, kullanıcılar hizmetlerin etkin bir şekilde kitle faydaları nedeniyle kullanıldığını not ederler:

 • kredi kaydının sadeliği (borca ​​para çekmek, mevcut bankalardan daha az resmi);
 • uygulamada doldurma hızı ve değerlendirilmesi;
 • Erişilebilirlik (hizmetler her yerde kullanılabilir - iş başında, evde, tatilde).

Müşterilerin dezavantajları arasında yüksek bir yüzdesi vardırbahis. Bazı kişiler bankayla iletişime geçmenizi tavsiye ediyor. "Webbanker" in yorumları, şirkete başvurduğunuzda, fazla ödeme yapmanız gerektiğini belirtir. Ancak, bazı bankalar kullanıcıları reddeder ve sadece "Webbanker" onaylar. Bu nedenle, müşteriler onlara zor bir anda yardım ettikleri, herhangi bir bilgi ve kefil vermeden para verdikleri için hizmete minnettardırlar.

kredi web bankası yorumlar

"Webbanker" hakkında olumlu geribildirim, ortak programın kullanılabilirliği konusunda hala ifade edilmektedir. Oluşturuldu:

 • web yöneticileri için;
 • ortak ve reklam ağlarının sahipleri;
 • çevrimiçi mağazalar;
 • ücretli servisler.

Bir bağlı kuruluşa katılmak isteyen kişileradı, soyadı, soyadı, telefon numarası ve e-posta adresi ile özel bir formun web sitesinde doldurulan programı. Elde edilen iletişim memurlarına göre "Vebbankir" potansiyel ortakları ile iletişim ve tüm konuları görüşmek. Ortaklık programı için tipik:

 1. Hızlı oluşturulan istatistikler. Ortaklık programı çerçevesinde yayınlanan reklam materyalleri İnternet kullanıcılarını çekmektedir. Birçoğu kredi vermeye karar veriyor. Uygulamalar çok hızlı olarak kabul edilir ve istatistikler otomatik olarak otomatik olarak oluşturulur.
 2. Yüksek karlılık. Şirketin web sitesine sınırsız sayıda insan getirebilirsiniz. Her yeni müşteri için ortağa bir ödül verilir.

Borçlular ve potansiyel müşterilerden "Webbanker" hakkında olumsuz geribildirim

Olumsuz yorumlar ana olarak ayrılıyorborçlular. Şirket çalışanlarının onlara nasıl davrandığını sevmiyorlar. Borçlular, gecikmenin ilk gününden itibaren aramaya başlar. Aramalar, arkadaşlara, yani, borçlular tarafından bırakılan tüm telefon numaralarına gelir. Bir müşteriyle konuşurken, çalışanlar kaba olabilir. Fonların iadesini gerektirirler.

Onaylanmamış kişilerden de referanslar varkredi. Bu tür müşteriler başvurunun uzun sürmesinden şikayet ediyorlar. Bir kişi anketteki verilerin yayılmasından memnun değildi. Mikrofinans örgütü para vermeyi reddetti, ancak aynı zamanda müşterinin irtibatlarını diğer kişilere aktardı. Ertesi gün, bir kişinin yazmadığı bir uygulamayı reddeden çeşitli mikrofinans örgütlerinden anlaşılmaz çağrı ve mesajlar almaya başladı.

ooo mfo webbanker yorumlar

Kullanıcılar için ipuçları

Mikrofinans şirketinde bir kredi verdiyseniz,ama bir sebepten dolayı tayin edilen zamanda iade edemezsiniz, şirketin çalışanları ile temasa geçip rapor edebilirsiniz. Müşteriler genellikle onlarla buluşmaya giderler, ödeme yapmak için birkaç gün sağlarlar, bu sayede ilgi çekmezler.

Gecikme varsa, dikkat edinYasanın ihlali olsun, şirket çalışanları size nasıl davranır. Borçlu ile etkileşim, çalışma günlerinde 8 saatten 22 saate kadar gerçekleşmelidir. Hafta sonları ve tatil günlerinde, şirket ayrıca arama hakkına sahiptir. İzin verilen süre 9 saat ila 20 saat arasındadır. Geri alma hakkının kötüye kullanılmasının, borçlunun kasıtlı olarak zarar görmesinin kabul edilemez olduğunu unutmayın. Şikayette şirket veya savcılığa başvurabilirsiniz.

banka web bankası yorumlar

Genel olarak online servis çok uygun"Webbanker" ile ilgili geri bildirime şahitlik etmek. Burada sadece başvuru formları değil. Site, kredileri almak ve iade etmek için gerekli tüm bilgileri içermektedir. Herhangi bir sorunuz varsa, destek ekibiyle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarla sohbet resmi web sitesinde mevcuttur.

Webbanker: müşteri yorumları 2019

Webbanker: müşteri yorumları 2019

Related news

 • Tiroid rahatsızlığı gebeliğe engel olabilir
 • Rusya’nın en güzel turistik bölgeleri
 • 2019 duvar-tablosu-modelleri
 • Bazlamadan Pratik Pizza
 • Milli İHAlar Afrinde ilk kez kullanılıyor

 • Webbanker: müşteri yorumları 53

  Webbanker: müşteri yorumları


  Webbanker: müşteri yorumları 75

  Webbanker: müşteri yorumları 74

  Webbanker: müşteri yorumları 15

  Webbanker: müşteri yorumları 83

  Webbanker: müşteri yorumları 26

  Webbanker: müşteri yorumları 65

  Webbanker: müşteri yorumları 26

  Webbanker: müşteri yorumları 85

  Webbanker: müşteri yorumları 59

  Webbanker: müşteri yorumları 41

  Webbanker: müşteri yorumları 49

  Webbanker: müşteri yorumları 52

  Webbanker: müşteri yorumları 37