fotograflar galeriler Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler
Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 41 01.02.2019, 09:20

"Warfyus" daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler

Ateşçinin bir çok kullanıcısı"Warfyus" daki bilinmeyen koşullardaki gizli başarılar ve bunları nasıl elde edebileceğimiz. Kullanıcılar yanlışlıkla benzer programlar aldılar, ki bunlar herhangi bir yerde belirtilmedi. Beş tane var ve bunları yalnızca bazı deli şeyler yaparak alabilirsiniz.

Gizli Başarılar Nasıl Çalışır?

Bilinmeyen tüm gizli başarılar"Warfyus" daki koşullar oyuncular tarafından rastgele bir şekilde tespit edildi. Genel listede böyle bir ödül bulunmadığında, oyunda elde ettiği oyunda geliştiricilere bir sürpriz yapıldığı anlamına gelir.

Şu an beşbenzer başarılar. Oyunun yazarları sürekli olarak yeni koşullar ekler ve ekin aniden alınması için rapor vermezler. Bu mekanik savaşlara ilgi katıyor çünkü her zaman küçük bir şaşkınlık yaşamak için küçük bir şans var.

savaşta bilinmeyen şartlarla gizli başarı

Başarı türleri

Bilinmeyen her gizli başarı"Warfyus" daki koşullar ancak rasgele elde edilebilir, ancak şimdi oyuncular her birini anlamış ve bu nedenle özel bir liste hazırlanmıştır.

Birincisine "Bir şeyler ters gitti" deniyor ve bunu elde etmek için, tüm rejimdeki herhangi bir madende kendinizi yirmi kez zayıflatmanız gerekiyor.

Bu listeden ikinci aphivka şu şekilde sabitlenmiştir:"Harika kalibre" Onun için sıradan bir bıçakla bir bilgisayara karşı oynama modunda bir düzine juggernaut'u öldürmeniz gerekiyor. Bunu yapmak inanılmaz derecede zor olacak, çünkü bu rakipler en zor olanlar arasında sayılıyor. Bunu, bir alt kategori içinde yapmak en iyisidir, zira alt vuruş, zırh tarafından kapsanmayan noktalara gelir. Bu achivku zorlaşıyor, ancak listedeki diğer üç kişiye eşit değil.

bilinmeyen koşullarla gizli başarılar

Bazı başarılar hakkında daha fazla bilgi

Warface'de bilinmeyenlerle gizli başarılarkoşullar, kullanıcının bu evrende tecrübeli bir oyuncu olduğunun bir işareti olarak kabul edilir. Örneğin, "Alınlarla çarpışma" sayacı yalnızca diğer oyuncularla dövüştüğünüzde tabancadan bir alt kategoride yüz muharip öldürerek elde edilebilir.

Dördüncü başarı şekli 10 ile gösterilmiştir, bu nedenledoğrudan ilgili olarak. Bunu elde etmek için yapay zeka ile mücadelede sıkıştırılan haritada "Shift" tuşuyla aynı mil sayısını kullanmanız gerekir.

Sonuncusu "Voyage" rozetidir. Makbuzunun karmaşıklığı için böyle yüksek bir ad verilir. Bilinmeyen koşullarla "Warfare" de gizli bir başarı elde etmek için kullanıcının aynı bölgedeki "Blow" modunda 50 maç kazanması gerekecek. PVP veya PSU - önemli değil, bilgisayara ve gerçek oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgilerFotograf resim galeriler fotograflar

Related news

 • Sakın güneşte kurutmayın
 • Dünyanın, çevre için en büyük tehlike arz eden kentleri belirlendi
 • Nedorosl: aktörler, açıklama ve açıklama

 • Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 22

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler


  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 38

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 29

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 62

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 20

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 92

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 38