Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgilerWarfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler

24.05.2019

Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 80

"Warfyus" daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler

Ateşçinin bir çok kullanıcısı"Warfyus" daki bilinmeyen koşullardaki gizli başarılar ve bunları nasıl elde edebileceğimiz. Kullanıcılar yanlışlıkla benzer programlar aldılar, ki bunlar herhangi bir yerde belirtilmedi. Beş tane var ve bunları yalnızca bazı deli şeyler yaparak alabilirsiniz.

Gizli Başarılar Nasıl Çalışır?

Bilinmeyen tüm gizli başarılar"Warfyus" daki koşullar oyuncular tarafından rastgele bir şekilde tespit edildi. Genel listede böyle bir ödül bulunmadığında, oyunda elde ettiği oyunda geliştiricilere bir sürpriz yapıldığı anlamına gelir.

Şu an beşbenzer başarılar. Oyunun yazarları sürekli olarak yeni koşullar ekler ve ekin aniden alınması için rapor vermezler. Bu mekanik savaşlara ilgi katıyor çünkü her zaman küçük bir şaşkınlık yaşamak için küçük bir şans var.

savaşta bilinmeyen şartlarla gizli başarı

Başarı türleri

Bilinmeyen her gizli başarı"Warfyus" daki koşullar ancak rasgele elde edilebilir, ancak şimdi oyuncular her birini anlamış ve bu nedenle özel bir liste hazırlanmıştır.

Birincisine "Bir şeyler ters gitti" deniyor ve bunu elde etmek için, tüm rejimdeki herhangi bir madende kendinizi yirmi kez zayıflatmanız gerekiyor.

Bu listeden ikinci aphivka şu şekilde sabitlenmiştir:"Harika kalibre" Onun için sıradan bir bıçakla bir bilgisayara karşı oynama modunda bir düzine juggernaut'u öldürmeniz gerekiyor. Bunu yapmak inanılmaz derecede zor olacak, çünkü bu rakipler en zor olanlar arasında sayılıyor. Bunu, bir alt kategori içinde yapmak en iyisidir, zira alt vuruş, zırh tarafından kapsanmayan noktalara gelir. Bu achivku zorlaşıyor, ancak listedeki diğer üç kişiye eşit değil.

bilinmeyen koşullarla gizli başarılar

Bazı başarılar hakkında daha fazla bilgi

Warface'de bilinmeyenlerle gizli başarılarkoşullar, kullanıcının bu evrende tecrübeli bir oyuncu olduğunun bir işareti olarak kabul edilir. Örneğin, "Alınlarla çarpışma" sayacı yalnızca diğer oyuncularla dövüştüğünüzde tabancadan bir alt kategoride yüz muharip öldürerek elde edilebilir.

Dördüncü başarı şekli 10 ile gösterilmiştir, bu nedenledoğrudan ilgili olarak. Bunu elde etmek için yapay zeka ile mücadelede sıkıştırılan haritada "Shift" tuşuyla aynı mil sayısını kullanmanız gerekir.

Sonuncusu "Voyage" rozetidir. Makbuzunun karmaşıklığı için böyle yüksek bir ad verilir. Bilinmeyen koşullarla "Warfare" de gizli bir başarı elde etmek için kullanıcının aynı bölgedeki "Blow" modunda 50 maç kazanması gerekecek. PVP veya PSU - önemli değil, bilgisayara ve gerçek oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgilerWarfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler

Related news

 • Adres doldurma ve AliExpress üzerine sipariş verme
 • Marco Bisa
 • Börülce Buzlukta Nasıl Saklanır
 • Muffin Kalıplarında Çıtır Poğaçalar
 • Fatih Terimden istifa açıklaması

 • Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 67

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler


  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 30

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 94

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 53

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 5

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 12

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 74

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 31

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 14

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 41

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 35

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 54

  Warfyus daki bilinmeyen koşullarla gizli başarı: tüm bilgiler 63