Vyacheslav Voinarovsky: hayat ve işVyacheslav Voinarovsky: hayat ve iş


Vyacheslav Voinarovsky: hayat ve iş 94 19.02.2019, 14:42

Vyacheslav Voinarovsky: hayat ve iş

Vyacheslav Voinarovsky - Rus opera şarkıcısı,büyük bir yetenek, "Curved Mirror" ın popüler bir mizahçısı, tiyatronun aktörü, doğal ironi ve doğal alçakgönüllülüğe sahip sahne ve sinema, üçüncü kuşaktan ailesi geçmişi ilginç ama üzücü bir sanatçı.

Ailenin geçmişinden biraz

Baba hattı üzerindeki dedesi Kilchevsky YuriNikolayevich, seyirci soluk soluğuyla dinlenen ünlü bir operet sanatçısıydı. 1938'de cezaevine kondu ve iki yıl sonra Stalin hakkında bir fıkra anlatmak üzere vuruldu. Peder Igor Yuryevich de hayatını müzikle birleştirdi ve Khabarovsk tiyatrosunda görev yaptı. Vyacheslav'ın annesi Nina Simonova köydeydi, dekulakisedmiş, aç, sekiz çocuğun hayatta kalmış biri. Khabarovsk'a taşındıktan sonra, geleceğin eşi Igor Voinarovsky'nin vesayeti altında işe alımın yapıldığı Müzikal Komedi Tiyatrosu'na gitti.

Vyacheslav Vojarovsky

Vyacheslav'ın memleketi Habarovsk'tır. Gelecekteki sanatçı 8 Şubat 1948'de göründü. Çocukken, o yaramaz, itaatsiz bir çocuktu. Bu çocuksu kalite okul faaliyetlerine yansımıştır: Annem sık sık oğlunun derslerine katılmak ve onun yanında masasıyla oturmak zorundaydı. O, çocuğun orta dereceli bir eğitim almasını sağladığı için onun sayesinde geçti. Akşam yemeğinde Vyacheslav öğrendi, çünkü öğleden sonra kendisi ve ebeveynleri tiyatronun korosunda çaldılar. Hayatı operettayla birleştirmek için, gelecekteki sanatçı "Büyük Caruso" filmini izledikten sonra karar aldı. Lanz'ın kayıtlarını aldı, dinledi ve şarkı söyledi, şarkıcının ardından tekrarladı. İlk olarak, 15 yaşındaki genç sahne çalışanları tiyatrosuna yerleşti ve daha sonra koroda şarkı söylemeye başladı.

Vyacheslav Voinarovsky: biyografi (kısaca)

Okuldan sonra Vyacheslav GITIS'a öğretmene girdi.Dore Borisovna Belyavskaya, onlarca insanın sanatçısını yetiştirdi. Vyacheslav da 1999'da bu unvanı alacak. Mezun olduktan sonra, 12 takım yetenekli bir mezunu çalışmalarına derhal davet etti. Ve Saratov'u seçti: arkadaşları orada yeni tiyatro topluluğuna katılmak için gitti.

Vyacheslav Vojterovsky biyografisi

Başkentin müzikal tiyatrosundaStanislavski Vyacheslav Voinarovsky, 1972'de tamamen kaza geçirdi. Boşluğu öğrenmek, seçmelere gitti, kabul edildi ve yerli hale gelen duvarlarda 40 yılı aşkın süredir hizmet ediyor. Buna paralel olarak, Bolşoy Tiyatrosu'nda sözleşme üzerine şarkı söyledi ve ünlü yırtıcıcanın daveti üzerine ilk kez "İyi söz ve kedi güzel" programına giren Yevgeny Petrosyan'ın "Eğimli aynası" nda yaklaşık 10 yıl kaldırıldı. Vyacheslav bir opera sanatçısı olduğu için şanslıydı - harika bir atmosfere ve muhteşem bir ekibe sahip bir mizahi programda kendini fark etmeyi başardı.

Vyacheslav'ın yaratıcılığıNeden espri? Özellikle böyle bir türün sanatçısı için. Çünkü Voinarovsky'nin "Çarpık Ayna" çerçevesinde, istediği her şeyi söylemesine izin verilir. Vyacheslav, kendini ifade etmek için çok büyük bir alan almış, tüm kahramanlarını söyledi. Sanatçının ecstasy ile oynadığı çizgi romanlar, tenorun renkli görünümü ve parlak vokalleri ile muazzam bir etki yarattı.

Deneyim filme

Vyacheslav'ın davetkar, canlı görünümü sayesindeVoynarovsky, filmlerde epizodik rollerde çok rol oynar. Omuzlarının ardında otuz uzun metrajlı filmler yer alıyor. Bunların arasında, Rus sinematografisi Altın Fonuna çeşitli bantlar bulunuyordu. Bunlar şunlardır: Leonid Gaidai ve Mark Zakharov, "Garaj" Eldar Ryazanov, "31 Haziran" Leonid Kvinikhidze tarafından "12 sandalye" Mark Zakharov "Ejderha öldür".

İşleri yüksek olan Vyacheslav VoinarovskyYerli izleyici tarafından takdir edilmektedir, yurtdışında çok popülerdir, her tiyatro sahnede görmekten mutluluk duymaktadır. Bununla birlikte, bazen aşırı kilo ve onunla ilişkili fiziksel rahatsızlıklardan dolayı cazip teklifler vermeniz gerekir. Ekstra kilogram - tüm opera tenorlarına saldırır. Vyacheslav her zaman şakalaştığını söyler ve platformda sıradışı bir fizik, aktörün büyük bir şevkle katıldığı herhangi bir mizahi egzersizin konusudur.

Vyacheslav Voinarovsky: kişisel yaşam

Vyacheslav Igorevich Voinarovsky yıllardırmutlu evli Eşi Olga Bale Okulu'nda bale öğretir. Onun çocukları var: Igor'un oğlu ve kızı Anastasia. Igor ayrıca babasının ayak izlerini takip etti ve en iyi Moskova tiyatrolarından birinde çalışıyordu - Pyotr Fomenko Atölyesi. Şık bir sese sahip olmak, şarkı söylemek istemiyor. Ama yanlışlıkla işlediği Dandies'te rol aldı. Nastya'nın kızı, kendisinin ekonomik yönünü seçti.

Vyacheslav Voinarovsky: hayat ve işVyacheslav Voinarovsky: hayat ve iş

Related news

 • İplik Oyası Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Birlik yasası ve karşıtların mücadelesi, herhangi bir diyalektik sürecin özüdür
 • Sakhalin-1. Sakhalin Adasındaki petrol ve doğalgaz projesi
 • FOX8

 • Vyacheslav Voinarovsky: hayat ve iş 82

  Vyacheslav Voinarovsky: hayat ve iş


  Vyacheslav Voinarovsky: hayat ve iş 40

  Vyacheslav Voinarovsky: hayat ve iş 89

  Vyacheslav Voinarovsky: hayat ve iş 16

  Vyacheslav Voinarovsky: hayat ve iş 31

  Vyacheslav Voinarovsky: hayat ve iş 44

  Vyacheslav Voinarovsky: hayat ve iş 49