Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 2019

Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 2019
21.08.2019

Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 17

Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik

Bugünkü kahramanımız aktör VyacheslavToplar. Geniş ün o dizi uzun köy uyuyor içinde çekimden sonra aldı. " Ancak para kasasında başka filmler var. Sanatçının biyografisiyle ilgileniyor musun? Hangi şeritleri filme çektiğini bilmek ister misiniz? Kesinlikle bu konuda konuşacağız.Vyacheslav Drobinka

Kısa biyografi

Vyacheslav Drobinkov 1985'te doğdu (15 yaşında)Eylül) Sibirya'nın Uş-Kut kentinde, Irkutsk bölgesinde. Erken yaşta oyunculuğa ilgi gösterdi. Okulda, Slava daima amatör yarışmalara katıldı. Oğlan drama çemberini ve spor bölümünü ziyaret etti.

Mezun olduktan sonra Irkutsk'a gittim.yerel tiyatro okuluna girdi. G. Shaposhnikov'a giden yolda kayıtlıydı. 2006'dan 2009'a kadar Slava Drama Tiyatrosunda çalıştı. Okhlopkova. Bu kurumun sahnesinde genç aktör birçok parlak rol oynamıştır. Örneğin, "Eugene Onegin" in yapımında başarılı bir şekilde Lensky'nin imajına alıştı. "Yarın savaş oldu" oyununda Stameskina rolüyle onaylandı.

Film kariyeri

Geniş ekranlarda ilk kez ortaya çıktıVyacheslav Drobinkov? Filmin ilk çıkışı 2007'de gerçekleşti. Kahramanımızın "Dedektifler" dizisinde küçük bir rolü var. Irkutsk bölgesinin yerlisi çerçevede çalışmayı severdi.

Lirik komedi "Cool Men" (TV Shumsky'nin sevgilisi), "Nevidimki" (Gena Troitsky) dedektifi ve "Eşler" dizisi (Dima), 2019 yılında katıldığı 3 resim çıktı.

Genç aktör filmlerde rol almaya devam etti. Yarattığı görüntüler renkli ve inandırıcıydı. Ancak hepsi izleyiciler tarafından hatırlanmadı.Aktör Vyacheslav Tavşanlar

Gerçek popülerlik nedir hakkında,Drobinkov 2014'te öğrenmişti. Daha sonra "Rusya-1" kanalında gösterildi "Köy uyurken" serisi gösterildi. Onun karakteri iyi bir Kazak Stepan Grushin'dir. O bir aşk üçgenine düşecek. Stepan, Alena ile evlenecek. Fakat güzel Maryssei ile tanışma imkânı onun planlarını ihlal ediyor.

2014'ten 2016'ya kadar olan dönemde aktör, "The Bear's Grip" (Morozov Misha) Dedektifi ve "The Ghost for Two" (Sergei) adlı melodram adlı iki filmde rol aldı.

Kişisel hayat

Vyacheslav Drobinkov - görkemli, sevimli bir adambir gülümseme ve çekici bir görünüm. O, bir idolün medeni haliyle ilgilenen kadın vatanseverlerden oluşan bir orduya sahiptir. Ünlü aktörlerin kalbi özgür müydü? Bunu birlikte anlayın.

Gençliğinde Slava, çoğumuz gibi,ilk aşk oldu. İlişki kısa sürdü, ancak hayatının geri kalanında hatırlandı. Üniversitede okurken Drobinki de bir kızla bir araya geldi. Ama düğünden önce, asla gelmedi.

Halen, kahramanımız evli değil. Onun bir çocuğu yok. Bu nedenle, hayranların sevdikleri sanatçının kalbini fethetmek için her şansları var.

Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 2019

Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 2019

Related news

 • SİMLİ İPLE 3D YAPRAKLI ÖRGÜ TARİFİ
 • Çok İzlenen Videolar
 • Dekorasyonda rattan mobilya trendi
 • Bir Diş Teli Hikayesi
 • Barbie, Parmak Kız ile doğayı koruyor

 • Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 9

  Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik


  Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 13

  Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 35

  Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 84

  Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 10

  Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 16

  Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 82

  Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 90

  Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 56

  Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 11

  Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 98

  Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 12

  Vyacheslav Drobinkov (aktör): biyografi ve yaratıcı etkinlik 16