01.04.2019

Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname 99

Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname

2002 dünya için bir dönüm noktasıydıbilinen otomobil markası "Volkswagen". O sırada "Tuareg" adlı şirketin yeni jeepi montaj hattından çıktı. SUV dünyasında gerçek bir atılımdı. Bileşenler ve çapraz menü öğeleri o zamandaki standartlara göre daha üstün idi. Tek bir anahtarsız erişim sistemi var! Dişli kutusu ve akslar arası diferansiyel kilidi dağıtmak, hem yolda hem de yolda güven duymak için mükemmel bir fırsat sunar.

Volkswagen Tuareg Teknik Özellikleri

Katı bir görünüm, şık iç kaplama vemodern seçenekler - hepsi bu araba ile ilgili. Bugüne kadar, teknik özellikleri en üst düzeyde olan Volkswagen Tuareg, temsili sınıfın ilk SUV'u olarak kabul edilmektedir. O, tüm arazi aracının en iyi özelliklerini, sedanın rahatlığını ve spor otomobilin dinamizmini birleştiren yeni "Volkswagen" kavramını somutlaştırıyor.

"Volkswagen Tuareg": teknik özellikler

Bu güvenli ve güvenilir bir arabadır. Volkswagen Touareg hakkında konuşuyorsak, teknik şartname pratik kullanışlılığının teorik bir teyidi olacaktır.

Yüksek kros off-road aracı sağlartüm tekerlekten çekiş sistemi güncellendi. Otomobilin bir tekerleği kaymaya başlarsa, mekanizma onu askıya alır ve motorun gücünü kalan tekerleklere aktarır. Ek olarak, engelleme aksı diferansiyel ve düşürülmüş şanzıman aralığı sadece yüksek yol dışı kabiliyetini vurgulamaktadır.Motorlar Volkswagen Tuareg

"Volkswagen Touareg" motorları sunuldubenzin (hacim 3.2 litre) ve dizel (5 litre). Bu seriyi genişletmek için, 2,5 litre hacimli bir beş silindirli motor eklenecek. Bu motorla, altı ileri manuel veya otomatik şanzıman iyi çalışabilir.

Modern bir güvenlik sistemi, aracın sahibi yaklaştığında veya çıkardığında ve bir düğme dokunuşuyla etkinleştirilebildiği zaman aracı korumadan kaldırır ve kaldırır.

Volkswagen Tuareg parçaları

Işık ekipmanı tamamen 5 ile donatılmıştırkoltuk sayısı. Ayrıca, kabin içindeki her santimetreyi, motor bölmesinin ve gövdenin bazı kısımlarını tam anlamıyla yaktı. Kapılar, akustik cam ve sac parçalar için üçlü conta sistemi mükemmel ses yalıtımı sağlar.

Mükemmel salon hakkında başka ne söylenecek? Zarif tasarım, fonksiyonel, pahalı malzemelerle dekore edilmiştir. Salon bir mikroiklim sistemi ile donatılmıştır ve konfigürasyonu alıcı seçiminde gerçekleştirilebilir.

Yedek parçaları farklı koşullarda ideal bir hareket için tasarlanan "Volkswagen Touareg", geniş bir ufuklar açar.

Lastik basıncı dengeleme ve izleme sistemleri, bağımsız süspansiyon ve dört tekerden çekiş sistemi en üst düzeyde güvenlik sağlar.

Ve hoş bir ikramiye kurulması olabilirkonforlu park yeri. Ultrasonik sensörlü bu cihaz, öndeki 120 cm'ye kadar ve arabanın arkasında 150 cm'ye kadar mesafelerde parazit tespit ediyor.

Teknik özellikleri tamamen ülkemizin yollarına denk gelen "Volkswagen Tuareg", kesinlikle gerçek bir sürücünün seçimi olarak adlandırılabilir.Related news

 • English Home Koltuk Takımları 2019
 • Çelik Kapı Nasıl Temizlenir
 • Yangın
 • Evde tuzlanmış salatalık tarifi
 • Yumurtalıklarda antral follikülleri. Ne oldu, onlar neyden sorumlu Norm ve sapmalar

 • Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname 85

  Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname


  Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname 85

  Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname 2

  Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname 2

  Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname 41

  Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname 49

  Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname 83

  Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname 43

  Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname 57

  Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname 4

  Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname 52