Virüs temas halinde: ne yapmalı 2019

Virüs temas halinde: ne yapmalı 2019 Virüs temas halinde: ne yapmalı

Virüs temas halinde: ne yapmalı?

Her geçen gün daha fazla kullanıcı temas halinde olan bir virüse sahip olduklarından şikayet ediyor. Nereden geldi ve onu nasıl sürecek?

Bir kez hesabınızda sosyal ağınıza giriş yaptıktan sonra,Tanıdık arayüzü engelleyen parlak renkli bir pencere bulursunuz. Bu tür pencereler hem tasarım hem de metinsel bilgiler açısından farklılık gösterebilir, ama özü birdir - spam için suçlamaya çalışıyorsunuz. Profili açmak için böyle bir adrese gönderilirsiniz (bu bağlamda, yukarıdaki linke gitmeniz şiddetle tavsiye edilir). Aslında bu, temas halinde olan bir virüsden başka bir şey değildir. Gönderdiğiniz yere gittiğinizde, cep telefonunuzdan sms göndermeye davet ettiğiniz başka bir pencere görürsünüz ve ücretsiz olarak tamamlarsınız. Herhangi bir yere herhangi bir mesaj göndermeyin, aksi takdirde telefonunuzdaki bakiyenizin iyi bir kısmını kaybedersiniz ve ruble (200 ila 600-800 ruble miktarındaki uygulamada) dolandırıcının sanal cebine güvenli bir şekilde yerleşecektir.

Ama katlanmış silahlarla oturmak buna değmez, çünkü bir zamanlarSayfanızda böyle bir pencere var, bu yüzden büyük olasılıkla, belirli bir virüse sahip oldunuz, büyük olasılıkla, bugün sadece size erişimi engelleyen "Trojan", ve yarın da bilgisayarın tüm operasyonunu felç ediyor.

Temas halinde bir virüsünüz varsa, bilgisayar cihazınızı teşhis ve tedavi için servise götürün.

Kendiniz için de deneyebilirsinizSosyal ağda hesabınıza bakmak için sabırsızlanıyorsanız, sorunla başa çıkmak için. Bu yüzden, eğer virüs, kişideki profili engellemişse, "hosts" adlı dosyaya dikkat etmelisiniz. Tipik olarak, bir temastaki bir virüs içeriğini değiştirir. Aramak kolay bulmak. C sürücüsüne gidiyoruz, "WINDOWS" adlı bir klasörü arayın, "system32" klasörünü, ardından "drivers" klasörünü içerir. Son klasörde "etc" adını arayın. İstenen "ana bilgisayarlar" ın bulunduğu yer, uzatma olmayan bir dosyadır. Dosyanın gizlenmiş olabileceğini unutmayın, ardından kaşifte görüntülenmeyecektir. Bu durumda, bu gizli dosyaları sistem ayarlarında görüntüleme işlevini etkinleştirmeniz gerekir.

Şimdi ana dosyalarının niteliklerini tıklayarak üzerine tıklayarak"Özellikler". Dosyanın salt okunur olduğunu söylüyorsa, bu özellik kaldırılmalıdır. Şimdi "ana bilgisayar" ı bir metin editörünün yardımıyla açın ve engelsiz elinizi başlatın, "127.0.0.1 localhost" girişi hariç, ona gelen her şeyi silin.

Ancak, içinde bir virüsün bulunduğu bir durum olabilir.Bu dosyaya erişim blokları erişim. Sonra yukarıdakilerin tümünü yapmak, ancak Live-CD'den önyükleme yapmak mantıklı. "Hosts" dosyasını düzenlemek yerine, onu silebilirsiniz.

Sisteme yaptığınız değişiklikler bilgisayarın yeniden başlatılmadan yürürlüğe girmesi gerekir, bu yüzden hemen sosyal ağa gitmek için tekrar deneyin.

Virüs farklı davranabilir. "Hosts" boşsa, proxy kayıtlı değilse tarayıcı ayarlarını kontrol edin. Explorer'ı açtıktan sonra, "Araçlar" menüsünü açın, sonra "İnternet Seçenekleri", sonra "Bağlantılar" ve son olarak "Ağ Kurulumu". "Adres" denilen alanda bir şey yazılı-acımasızca silinir.

Yukarıdakilerin hiçbiri yardımcı olmazsa,Yani, sanal yolunuzda, daha nadir ve daha "düşünceli" bir virüsle karşılaştık. Bu durumda, bir iletişimde virüsün nasıl kaldırılacağı sorusu, uzmanlar cevabı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Eğer hepiniz dışarı çıktıysanız size mümkün olduprofilinize ulaşın, sevinmek için acele etmeyin. Virüs hala bilgisayar sisteminizde canlı ve iyi olabilir. Kalıcı olarak ve geri alınamaz bir şekilde kaldırmak için Kaspersky Temizleme Aracı veya CureIT gibi, yalnızca resmi sitelerden, Kaspersky Lab'dan ve dolayısıyla Doktor Web'den indirilmesi gereken bu tür tedavi araçlarını kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Her zaman bir problemi önlediğini hatırlayınÇözümden daha kolay bir süreç. Eğer arkadaşlar ve yabancılarla göndermek bilinmeyen linklere asmayın, bilgisayarınızda iyi bir antivirüs yüklemek sopayla Otomatik Çalıştır özelliğini devre dışı bırakmak ve her durumda, kendi veri sen çok üzerinde olsa bile, üçüncü taraf kaynaklarda girmeyin - Virüs önleme farkında olun -çok sor.

Virüs temas halinde: ne yapmalı 2019

Virüs temas halinde: ne yapmalı 2019

Related news

 • İslamda kutsal savaş
 • CHEESECAKE TATLISI Tarifi
 • 2019 Kısa Gelinlik Modelleri
 • Votkalı Makarna Tarifi – Yemek Tarifleri
 • En moda kıyafetler 2019

 • Virüs temas halinde: ne yapmalı

  Virüs temas halinde: ne yapmalı


  Virüs temas halinde: ne yapmalı

  Virüs temas halinde: ne yapmalı

  Virüs temas halinde: ne yapmalı

  Virüs temas halinde: ne yapmalı

  Virüs temas halinde: ne yapmalı

  Virüs temas halinde: ne yapmalı

  Virüs temas halinde: ne yapmalı

  Virüs temas halinde: ne yapmalı

  Virüs temas halinde: ne yapmalı

  Virüs temas halinde: ne yapmalı

  Virüs temas halinde: ne yapmalı