VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 2019

VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 2019

VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 43 10.03.2019, 03:31

"VIM Airlines" (LLC "Havayolu" VIM-Avia "): derecelendirme, incelemeler

Wim Airlines - kimin şirketi? Bu bir Rus hava taşıyıcısı. Bölgesel ve uluslararası uçuşları ve charter uçuşlarını sağlar. Yan kuruluşu "Bashkortostan" var.

öykü

"Wim Airlines" havayolu şirketi,Ekim 2002. Baz, Rusya'nın başkenti Domodedovo havaalanında bulunuyor. Kuruluşundan bir yıl sonra şirket, yolcu ve kargo için profesyonel bir hava aracı oldu. 2004 yılından bu yana, yeni bir seviyeye ulaştı ve uçak sayısını arttırdı ve yeni rotalar üzerinde ustalaştı. Sonuç olarak kısa sürede charter hava taşımacılığında lider oldu ve holding "Russian sky" a girdi.

etkinlik

2006 yılında "Wim Avia" faaliyet alanını önemli ölçüde genişletti. Şirket BM emirlerini yerine getirmeye başladı. Stratejik önlemlerle bir yılda havayolu şirketi, yolcu sayısı bakımından lider olmuştur. Günümüzde, yetkili yönetim ve mükemmel personel çalışması sayesinde, uçuşlar yoğunluğu giderek artmaktadır.Wim Havayolları

Son bir yılda önemli ölçüde artmıştaşınan yolcu sayısı. Bu rakam zaten 2 milyonu aşıyor. Bu rakamı daha da artırmak için şirket, yeni yönergeler sunmayı ve tüm filoyu en yeni uçaklarla donatmayı planlıyor. Müşteriler için bir indirim, fayda ve çeşitli eylemler sistemi getirildi.

filo

"Wim Havayolları" şirketinde mükemmel bir filomodern gömlekler. Hava ulaşım güvenliği alanındaki en son gelişmelerin yanı sıra video ve ses donanımı ile donatılmıştır. Giderek, hava taşımacısının Rusya topraklarındaki nüfuz alanı artmaktadır. Aynı zamanda, uçuş sayısında bir artış var. 2014 yılında filoda 12 uçak vardı: sekiz "Boeing" ve dört "Airbus". Ve beş uçak daha emretti.

Şirketin temel görevi yolcuların güvenliğive uçaklarda rahat kalmaları. Bu amaçla, filo yenileri yerine eskilerin yerine yeni modern uçaklarla doldurulur. Havacılık operasyonu için kesinlikle uluslararası standartlar ve standartlar gözlemlenmektedir.Vim Havacılık

Hizmet Sınıfları

"Wim Airlines" şirketinde yolcular aşağıdaki iki seçenekten birini seçebilirler:

 1. Ekonomi sınıfı. Bu salonlarda iş kategorisinden daha az alan var. Yolcu koltukları arasındaki mesafe 79 cm'dir Uçuş sırasında sıcak ve soğuk atıştırmalıklar, çay, kahve ve meyve suları sunulmaktadır (uçuş süresi iki saatten fazla ise, ücretsizdir). Bir ücret karşılığında, alkollü içecekler, hamur işleri veya şekerlemeler sipariş edebilirsiniz.
 2. İş sınıfı Salonlar ekonomi sınıfından çok daha geniştir. . Yolcu koltuklarının arasındaki mesafe - 84 cm Uçuş sırasında sıcak ve soğuk yemekler, çay, kahve, meşrubat ve alkollü içecekler sunmaktadır.

hizmet

Şirketteki yolcuların maksimum rahatlığı için"Bir yer seçin" servisi verilir. Kalkış saatine kadar, 2 gün ile 12 saat arasında geçerlidir. Gömleklerde 1. ve 2. salonlarda standart ve arttırılmış konfor yolcu koltukları bulunur. Sandalyenin maliyeti seçeneğin rahatlığına bağlıdır - 200-1500 ruble. Yerleri daha konforlu hale getirmek için 700 ruble ödemeniz gerekiyor.wim havayolları yorumlar

Biletlerin tescili ve satın alınması için özel şartlar

Vim Airlines uçuşları için biletlerHavaalanı bilet gişelerinden satın alınır. Ama internetten alışveriş yapabilirsiniz. Hesaplama - nakit ödeme ve gayri nakdi. Kayıt için online sipariş imkanı da var. Bu, bir dizi avantaj sağlar:

 • boş alan salonlarında bağımsız seçim;
 • Bagaj yokluğunda, resepsiyonda saatlerce ayakta durmanıza gerek yoktur.

Bagajsız yolcular için ayrı kiosklar vardır.kendini kayıt için. Prosedür basittir ve önemli ölçüde zaman kazandırır. Bazı uluslararası hedefler için, bir mobil cihaz kullanarak koltuklarınızı önceden rezerve edebilirsiniz.

Çocuk taşımacılığı

Çocukları taşırken belli kurallar vardır."Wim Avia" şirkette yüklü olan. Uçuşlar bölgesel veya uluslararası olabilir. Hava taşıyıcısı, çocuğun yaşını belirtilen belgeler üzerinde kontrol etme hakkına sahiptir. İki yaşından küçük çocuklar yalnızca bir yetişkin eşliğinde uçabilir. 2 ila 16 yıl arasında - bir yetişkin olmaksızın ve mümkün olmaksızın, ancak önceden kararlaştırılmış ve gerekli belgelerin noter onaylı olması halinde, taşıyıcının gözetiminde mümkündür. 12 yaşından küçük çocukların yanlarında refakatçi olmalarına izin verilmektedir.hava taşımacılığı havayolları

5 yaşından küçük bir çocuk ücretsiz olarak taşınmaktadır. Uluslararası taşımacılık ile - tam bir biletin maliyetinin yüzde 90 indirim ile. Bu durumda ayrı bir yer sağlanmamaktadır. Çocuk ayrı bir yere uçarsa, indirim yüzde 50 oranında yapılır. İkinci minör ve müteakip aynı miktarda fayda ile taşınır. Koltukların sağlanması ile.

2 yaşından küçük çocuklar ücretsiz olarakAyrı olarak ayrılmış alan. Aynı zamanda, yolcunun bilet fiyatına yüzde 10 eklenir. Ve müşteri biletin tam maliyetinden yarı fiyatına uçuyor. 2 ila 12 yaş arası bir çocuğu taşırken aynı maliyet muafiyeti korunur. Uçakta ayrı koltuklar verilir.

Bilet çocuğun doğum tarihini belirtir. Ellerinde bu gerçeği doğrulayan belgeler olmalı. Güzergahı değiştirirken, bilet çocuğa indirimli olarak yeniden verilir. O zaman bile, yaş zaten değişmişti.şirketi olan wim airs

Hamilelerin taşınması

Hamile kadınların şirket "Wim Avia" taşımacılığıSadece 30 haftaya kadar yapılır. Ve eğer erken doğum olasılığı yoksa. Hamile yolcunun bilgileri tıbbi kurumlarla koordine edilir. Bir bilet almadan önce, bir kadın sağlık durumu ve hamileliğin sonu hakkında bir sağlık sertifikası sunmalıdır.

Sağlık raporu daha önce verilmemiştirayrılış tarihinden bir hafta önce. Bir sağlık sertifikası uçma iznini içermelidir. Taşıyıcı şirketin yolcudan önce sorumluluk taşımaması koşuluyla, hamile kadınlar nakledilebilir. Bunun için uçuştan önce bir garanti verilir. Yolcuların check-in sırasında kontuarda doldurulur.

Hayvan ve Bagaj Taşımacılığı

Hayvanların taşınması ile önceden tartışılmaktadır.havayolu. Büyük hayvanların taşınması bagaj bölümünde gerçekleşir. Uçuş sırasında, hayvanlar ve kuşlar bir bagajdadır, boyutları ve ağırlığı bagaj ödeneğine dahildir. Uçağın kabinde rehber köpekler (kör olarak eşlik eden) ve bazı küçük evcil hayvanlar olabilir. Bagaj hakkı: Ekonomi sınıfı için - 20 kg'a kadar, iş kategorisi için - 30 kg'a kadar.hava uçuşlar

Dönüş biletleri

Dönüş biletleri yerine getirilirÖdeme şekli ne olursa olsun satın alın. Sizinle bir pasaporta sahip olmanız gerekmektedir. "Wim Airlines" şirketinin internet portalında yayınlanan bir elektronik bilet iade ettiğinizde, e-posta için bir talep gönderilir. posta. Başvuru şunları belirleyecektir:

 • tam adı;
 • Kalkış numarası ve tarihi;
 • bilet ve zırh numarası;
 • telefon.

Terminalden bir bilet için ödeme yaparken,Paranın iade edileceği cüzdan numarası. Başvuruyu aldıktan sonra, havayolu işletmecisi geri ödeme yapar ve e-posta ile onay gönderir. posta. Euroset aracılığıyla bir bilet için ödeme yaparken, yolcu alınan bilgi ile oraya gitmelidir. Ve hemen nakit alabilir. Ödeme bir banka kartından geçerse, paralar kendisine iade edilir.

Bilet verildiğinde, şirket tarife kurallarına göre servis ücretini alır. Onlarla birlikte yolcu, satın alma sırasında başlangıçta tanışır. Verilen biletler geri yüklenmez.

Charity Wim Havayolları

Şirket hakkındaki incelemeler bunu gösteriyorfarklı yönlerden hayır işleriyle uğraşır ve çok hassastır ve müşterileriyle ilgilenir. Gazilere, yetimlere ve öğrencilere yardım eder. Rusya Federasyonu'nun spor ve kültürünün finanse edilmesinde önemli miktarda katkıda bulunmaktadır. Bir sıkıntı durumunda kendilerini acil olarak gören kişilere destek sağlar.

VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 2019

VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 2019

Related news

 • Karpuz Kollu Bebek Elbisesi Yapılışı
 • Taşlı Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Google Plus verileri nasıl indirilir
 • FSB, Ukrayna güvenlik servisi adına çalışan IŞİD üyesini yakaladı
 • Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Bağış Kampanyası

 • VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 27

  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler


  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 18

  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 87

  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 98

  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 13

  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 61

  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 75

  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 57

  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 100

  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 9

  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 2

  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 30

  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 81

  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 91

  VIM Airlines (LLC Havayolu VIM-Avia ): derecelendirme, incelemeler 34