Vilprafen ilacı. Yorumlar. Açıklama. tanıklık 96 07.02.2019, 06:32

"Vilprafen" ilacı. Yorumlar. Açıklama. tanıklık

"Vilprafen" ilacı makrolid grubunun bir antibiyotiktir. Aktif madde josamisindir. İlaç askıya alınmış ve tablet şeklinde salınır.

Yüksek konsantrasyonda ilaç "Vilprafen"bakterisidal bir etkiye sahiptir. İlaç, hücre içi mikroorganizmalara karşı, Gram pozitif bakteriler ve Gram negatif bazı anaerobik bakterilere karşı aktiftir. "Vilprafen" çare (uzmanların yorumları ve yorumları bunu onaylıyor) enterobakter üzerindeki önemsiz etkiden ötürü pratik olarak sindirim sisteminin mikroflorasını değiştirmiyor.

İlaç direnç açısından etkinlik sergiler.mikroorganizmaları eritromisine dönüştürür. "Vilprafen" ilacının aktif maddesine karşı direnç (doktorların incelemeleri bunu gösteriyor) diğer makrolid antibiyotiklerinden daha yavaş bakteri geliştirir.

İlaç enfeksiyonlar için reçete edilir (karışık,mycoplasmal, chlamydial dahil) solunum yollarında ve KBB organlarında. hekimler ilaç "Vilprafen" yanıtının kullanım endikasyonları ile paratonzillit ve boğaz ağrısı, sinüzit, larenjit, otitis media, tonsillit ve farenjit sayılabilir. İlaç pnömoni (atipik form dahil), akut bronşit için reçete edilir. "Vilprafen" tıbbı (birçok uzmanın gözden geçirmesi ve yorumları bunu belirtiyor) cilt enfeksiyonları ve yumuşak doku lezyonları için etkili. Özellikle ifadesine, By, şarbon, lenfadenit, fronkülozun piyodermilerin, Lenfogranüloma, akne ve lenfanjit (penisilin hoşgörüsüzlük durumunda) erizipel sayılabilir. Hazırlık idrar hastalıkları ve enfeksiyonlar, cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar (piyelonefrit, frengi, bel soğukluğu, ureaplasmosis, mycoplasmosis, Chlamydia) için reçete edilir. Endikasyonlara diş lezyonları (periodontal patoloji, diş eti iltihabı) dahildir. İlaç oftalmik hastalıklar (blefarit, dakriyosistit) için önerilir. Tıp psittakoz, boğmaca, kızıl (penisilin intoleransı) kullanılan "Vilprafen", (birlikte bir difteri toksoid ile) difteri.

Kontrendikasyonlu ilaç prematüre bebekler, aşırı hassasiyete sahip kişiler, ciddi karaciğer aktivitesi bozuklukları.

Gebelik sırasında "Vilprafen" ilacı (incelemeleruzmanlar ve hastalar böyle bir sonuca izin veriyorlar) çok etkili ve güvenlidir. Dahası, doğum öncesi dönemde, ilaç klamidya enfeksiyonu için ilk tercihtir. Bu hastalığın tedavisinin aynı anda her iki cinsel ortağa da uygulanması gerektiğini belirtmek gerekir. Klamidya enfeksiyonu sıklıkla tabletler "Vilprafen solutab" ile reçete edildiğinde. Birçok uzmanın görüşleri, diğer ilaçlarla kombinasyon halinde gebelik döneminde ilaç reçete etmeleri önerilir, oybirliği ile kabul edilir.

Tabletler bütünlüğünü bozmadan içeriye girerler (yumuşamıyor ve çiğneme değil). Süspansiyon "Wilprafen" yemekler arasında içilmesi önerilir. Kullanmadan önce flakon çalkalanır.

Günde önerilen doz iki veya üç dozda bir veya iki gramdır.

Streptokok enfeksiyonları için tedavi en az on gün geçirir.

Ne zaman akne (ortak veya globose) reçete edilirGünde iki defa yarım gram. Terapötik kurs iki ila dört hafta sürer, daha sonra önerilen bakım dozu günde sekiz gramdır.

İlaç "Vilprafen" yenidoğanlar günde otuz-elli miligram kilogram başına reçete edilir. Doz üç uygulamaya bölünmelidir.

"Vilprafen" ilacı kışkırtılabiliristenmeyen sonuçlar. Özellikle, yan etkiler kusma, mide ekşimesi, iştah bozukluğu, bulantı, ishali içerir. Bazı durumlarda bir alerji vardır. "Vilprafen" ilacı kandidiyaza (çok nadiren) neden olabilir.

Ilaç kullanmadan önce talimatları okuyun.Related news

 • Kadınlar için en iyi tost: bir liste, metin ve yorumlar. Bir kadının doğum günü için güzel tostlar
 • Muhtarlardan Leman dergisine suç duyurusu
 • Çürük diş kalp enfeksiyonuna neden oluyor

 • Vilprafen ilacı. Yorumlar. Açıklama. tanıklık 59

  Vilprafen ilacı. Yorumlar. Açıklama. tanıklık


  Vilprafen ilacı. Yorumlar. Açıklama. tanıklık 5

  Vilprafen ilacı. Yorumlar. Açıklama. tanıklık 41

  Vilprafen ilacı. Yorumlar. Açıklama. tanıklık 78

  Vilprafen ilacı. Yorumlar. Açıklama. tanıklık 47

  Vilprafen ilacı. Yorumlar. Açıklama. tanıklık 94

  Vilprafen ilacı. Yorumlar. Açıklama. tanıklık 83

  Vilprafen ilacı. Yorumlar. Açıklama. tanıklık 39