Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 2019

Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 2019
21.09.2019

Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 42

Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi

Victor Obinna, 25 Mart 1987'de Nijerya'da dünyaya geldi.yıl. O futbol oyuncusu, orta saha oyuncusu pozisyonunu alıyor. Victor, bugüne kadar ulusal Nijeryalı takımının şerefini ve "Duisburg" kulübünün renklerini savunuyor.

viktor ain

Erken meslek

Victor Obinna kariyeri "Chievo" adlı kulüpte başladı. Bu ekiple 2005 yılında 5 yıl sözleşme imzaladı. İlk sezonunda oyuncu 26 maçta 6 gol attı. İlk gol, bu arada ilk maçta gol attı. Skorun 1: 0 olması ilginçtir. Aslında, yeni gelen kulübün Parma'yı yenmesine yardımcı oldu.

Ve bir sonraki yılın ilk aylarında, 2006 yılı değilSahada görülen. Victor Obinna adlı oyuncuya ne oldu? Neden oynamıyorsun? Bu sorular başta birçok kişiyi mahvetti. Ancak olaydan çok geçmeden diskalifiye edildi. Ve hepsi de Internacional ve Chievo ile iki sözleşmesi vardı. Sezonun sonunda Veronese kulübü Serie A'dan ayrıldı ancak Premier Lig'e geri dönmeyi planladığı için Victor'u evde bırakmaya karar verdi.

Ancak 4 Ekim'de Obinna korkunç bir kaza geçirdi;eğitimden eve gitti. Dönüşte başka bir otomobilten daha fazla atmaya çalıştı ve Victor çarpışmadan kaçmaya çalıştı. Sonuç olarak, oyuncunun arabası birkaç kez döndü. Oyuncu bilinci kaybetti, ancak arabadan kurtarıldı ve hastaneye koştu. İyi bir şey, daha korkunç bir morluk ve zımbalar hiçbir şey futbolcu almadı.

viktor obnna futbolcu

Spor kariyerinin daha da geliştirilmesi

2008'de Victor Obinna "Inter" oyuncusu oldu. Anında Everton'la ilgilendi, ancak İngilizlerin leasing reddedildi. Sadece oyuncunun çalışma iznini alamadılar. FC Roma'ya karşı oynadığı maçta tasarladığı Milan takımı için ilk gol. futbolcu, "İnter" en yetenekli ve gelecek vaat eden biri - Bir Jose Mourinho'nun ardından koçluk, "İnter", Victor Obinna söyledi.

Fakat 2009'da, oyuncu FC "Malaga" yı kiraladımevsim. 2019 yılında West Ham'e taşındı. Ayrıca kredi. Kulüp, Şampiyonlar Ligi yarı finaline girmesinden dolayı oldu - ilk kez 20 yıl içinde! Ve 30 Kasım'da Manchester United aleyhindeki maçta 4 asist yayınladığı için teşekkürler. Böylece skor 4: 0 oldu. Ancak ilk yarı finalde sahadan atıldı.

30 Ocak Victor, "Nottingham Ormanı" kulübüne karşı oynanan bir oyunda bir hile yaptı. 3 gün sonra, başka bir oyunda, Blackpool'a karşı 2 gol attı.

Son yıllar

2011 yılında Victor Obinna 4 için bir sözleşme imzaladıMoskova "Lokomotif" ile yıl. Daha sonra serbest bir ajan statüsündeydi. Aynı sene 25 Ağustos'ta başkent için ilk hedefini tasarladı. Bu Avrupa Ligi playofflarında düzenlenen maçtaydı. Büyükşehir takımı için toplamda 45 oyun oynadı ve 3 gol attı. Aynı zamanda bir kez FC "Chievo" (2014 yılında) kiraladı.

Son takım "Duisburg" idi. Victor, 9 Eylül 2015'te taşındı. Alman ekibi ile sezon için bir yıl daha uzatmak için bir sözleşme imzaladı. O anda orada oynuyor.

 viktor neden olmasın

Milli takımda oynamak

Son olarak, kariyer hakkında söz etmeye değer birkaç kelimemilli takımında ünlü futbolcu. Victor, genç Nijeryalı milli takımın (yirmi yaşına kadar) bir üyesiydi ve onunla birlikte Benin'de düzenlenen Afrika'daki Gençler Şampiyonasında Şampiyon unvanını kazandı. Bu 2005'teydi.

Biraz sonra oyuncu ilk takımına çağırıldı2006 yılında düzenlenen Afrika Uluslar Kupası'nda takımın oynamasına yardım etti. Bu arada, Nijerya milli takımı yarı finale ulaştı. Obinna bile 1 gol attı.

2008 yılında, o nereye gitti, o Pekin'e gittiOlimpiyat Oyunları. Japonya'ya karşı milli takımları için oyunu kazanan oyunda açan Victor'du. Aynı zamanda ABD'ye karşı maçta da gol attı. Bu arada, gol galip geldi. Skor, Victor rakip takımın kalesine topu gönderemedi ve 2: 1'e yükseldiği ana kadar 1: 1 oldu.

Genel olarak, bu oyuncu gerçekler kariyeri açısından çok zengin ve zengin. Ve potansiyelini tam olarak ortaya çıkaracağından ve önemli başarılar elde edeceğinden emin olabilirsiniz.

Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 2019

Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 2019

Related news

 • Çapkın Erkeği Tanımanın Yolları
 • İmar barışında hesaplama sistemi değişti: İş dünyasına kolaylık sağlandı
 • Ton Balıklı Salata (diyet) Tarifi
 • Marmara Forum’da Bugs Bunny ve Arkadaşlarıyla Eğlence Devam Ediyor
 • Yeşil Domates Nasıl Kızarır

 • Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 86

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi


  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 21

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 80

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 33

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 55

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 71

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 14

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 12

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 73

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 20

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 45

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcunun eğlencesi 53