Vichy mucizesini siz de cildinizde hissedinVichy mucizesini siz de cildinizde hissedin


Vichy mucizesini siz de cildinizde hissedin 13 18.02.2019, 03:42

Vichy mucizesini siz de cildinizde hissedin

CİLDİNİZİ SAĞLIKLI GÜZELLİKLE TANIŞTIRIN !

Neden Vichy ?

Vichy, üstün teknolojiyle geliştirilmiş L’Oréal Laboratuarları ve 2500 uzman araştırmacının sağladığı güçle “sağlıklı güzellik” sunuyor. Avrupa’nın 1 numaralı dermo-kozmetik markası olan Vichy, cildi çok iyi tanıyan dermatologlar tarafından ilaç kalitesinde ve en titiz şekilde hazırlanmış ürünlerle kullanıcılarını buluşturuyor. Tüm ürünlerin etkinliğidermatolojik testlerile kanıtlandığı için Vichyyalnızca etkili değil, güvenli ve sağlıklı cilt bakımıimkânı da sunuyor. Sadece eczanelerde satılan Vichy ürünlerihipoalerjeniktirve siyah noktalara sebep olmaz.

Şimdi en çok tercih edilen Vichy ürünleri inanılmaz tanışma fiyatlarıyla!

Vichy, 18’den 50 yaşa kadar herkesin kullanabileceği farklı cilt tiplerine yönelik geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu ürünler arasında Liftactiv CxP, Aqualia Thermal ve Normaderm serileri tüketiciler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Aqualia Thermal Nemlendirici:Vichy termal suyu’nun güçlendirici, rahatlatıcı özellikleriyle 24 saat sürekli nemlendiren ve hassasiyeti%42 azaltanbir bakım sağlar.Şimdi sadece26.90 TL!

Normaderm:Sivilceler, genişlemiş gözenekler, parlama, kızarıklık problemlerine karşı nemlendirici bakım sağlar. Var olan ve tekrarlayan cilt problemlerinin görünümünü azaltmak için içeriğindeki çift etkili formülle cilde sağlıklı, canlı bir görünüm kazandırır ve cilt problemlerinin tekrarlanmasını engeller.Şimdi sadece26.90 TL!

Liftactiv CxP:Vichy, 12 yıllık uzmanlığı sonucunda kırışıklık ve sıkılık kaybına karşı yeniden yapılandırıcı bakım sağlayan yeni bir ürün geliştirdi. Peptide² ve sürekli salınım halindeki C vitamini etkisiyle hücre yenilenmesine yardımcı olur ve anında sıkılaştırıcı etki sağlar. Cilt görünümünde gözle görülür lifting etki, kırışıklıklara karşı onarıcı ve sıkılaştırıcı bakım sunar. Avrupa’da eczanelerde kırışıklıklara karşı bakımda en çok tercih edilen Liftactiv CxPşimdi sadece39.90 TL!

Vichy’den cildinizi sağlıklı güzellikle tanıştırma fırsatı!

En çok tercih edilen Vichy cilt bakım ürünlerinden oluşan Özel Tanışma Serisi şimdi denemeniz için26,90 TL’den başlayan özel tanışma fiyatlarıyla.


Vichy mucizesini siz de cildinizde hissedinVichy mucizesini siz de cildinizde hissedin

Related news

 • 23 nisan ortaokul oyunları
 • Magnolia Puding Tarifi
 • Kırmızı Mercimekli Sebze Çorbası

 • Vichy mucizesini siz de cildinizde hissedin 63

  Vichy mucizesini siz de cildinizde hissedin


  Vichy mucizesini siz de cildinizde hissedin 36

  Vichy mucizesini siz de cildinizde hissedin 78

  Vichy mucizesini siz de cildinizde hissedin 25

  Vichy mucizesini siz de cildinizde hissedin 80

  Vichy mucizesini siz de cildinizde hissedin 10

  Vichy mucizesini siz de cildinizde hissedin 86

  Vichy mucizesini siz de cildinizde hissedin 50