fotograflar galeriler Venüsün Kolye - hoş olmayan bir dekorasyon
Venüsün Kolye - hoş olmayan bir dekorasyon 26 19.01.2019, 19:35

Venüs'ün Kolye - hoş olmayan bir "dekorasyon"

Güzel sondaj ismine rağmen,"Venüsün Kolyesi", çok sık rastlanan bir hastalığın belirtisidir - sifiliz, en sık cinsel yolla bulaşır. Derideki tüm tezahürlerine sifiliz denir. Bir kişi sifiliz yoluyla enfekte olabilir, üstte ciltle kaplanmaz. Hastalığın seyri çok uzundur. İnkübasyonu (yaklaşık 1 ay), birincil (yaklaşık 6 ay), ikincil (15 yıla kadar) ve üçüncül dönemleri birbirinden ayırır. Bu hastalıkta iç organlar, eklemler, kemikler ve sinir sistemi etkilenir.

Venüs'ün kolyesi sayısızBoyun ve frengili lökoderma olan omuzlarda bulunan depigmente noktalar. Bu frengi ikincil döneminin bir işaretidir. Venüs kolye ilerlemiş hastalıkta enfeksiyondan sonra 6-7 ay sonra görülür. Hastalık vücudun (ağız, üreme organları) 'de enfeksiyon alanında meydana gelen 1 işareti - It "çıbanı" önce gelmelidir. Çıbanı - Yoğun ağrısız ülser çıktıktan sonra başka uzak 3-6 hafta içinde geçer. Bu aşamada zamanında tedavi yürütmek Değilse, hastalık hızla ilerler ve birkaç ay sonra belli noktalar olacaktır. Venüs kolye tarafı ve boynun arkasında lokalize olur. Bu cilt koyulaşması ile çevrilidir çapı yaklaşık 1 cm çok parlak dairesel noktalar, aşağıdakilerden oluşan döküntü şekline sahiptir. Bu gizli döküntü kadar çok insan bunu fark yoktur, zarar vermez.

Hastalığın birincil döneminden farklı olarakBelli ilaçlar penisilin ile tedavi edilebilir frengi, Venüs Kolye (ikinci dönem) ay boyunca uyuşturucu penitsillinsoderzhaschih enjekte ettiği daha güçlü tedaviler, gereğini ortaya çıkarmıştır ortaya çıktı. Sadece hastanın tam kür ve uzun vadeli tıbbi gözetim kasadan bir kişi ayrılması ihtimali sonra. onun hastalık sırasında frengi olan bir hasta seks yaptık ve varsa tüm ortakları, uygun tedavi yapılmalıdır.

Birçok hastalık var, belirtileriBoyunda kırmızı lekeler var. Bazı hastalıklarda ve çevresel şartlarda vücudun doğal veya fonksiyonel bir reaksiyonu olabilirler. Lekeler birkaç gün sürmeyecek gibi görünüyorsa, kaşıntı ve pul, hemen bir alerji uzmanı ve dermatoloğa başvurmalısınız. Bu noktalar enfeksiyon hastalıkları, alerji, hepatit, dairesel eritem, deri döküntüsü, menenjit, sistemik lupus eritematoz, atopik dermatit, seboreik dermatit, ve diğerleri görünebilir.

Tanı koymak için gerekli olmayabilirsadece bir sınav, aynı zamanda bir dizi analiz. Çoğu zaman, deri döküntüleri sadece altta yatan hastalığın tedavisi sonrasında ortaya çıkar. Bilinmeyen doğadaki kırmızı lekelerin kendi kendine tedavisi etkili değildir ve son derece tehlikelidir, çünkü görünümlerinin ana nedeni tedavi edilmeden devam edebilir ve daha da ilerleyebilir.

Çoğu zaman, boyunda kırmızı lekeler görülür.alkollü içeceklerin tüketimi. Bu durumda, terapistin konsültasyonu da gereklidir, çünkü böyle bir semptom, karaciğer problemlerini ve metabolik sistemdeki bozuklukları gösterebilir.

İhlalin bir başka tatsız tezahürüİnsan vücudunun doğru çalışması boyundaki pigment lekeleridir. endokrin bezleri (gonadlar, böbrek üstü bezleri) bozukluklar, boyun, yüz (sıtma gibi, tüberküloz) farklı uzun kronik enfeksiyonlar ile safra yolları ve karaciğer toksisitesi hastalıkları, eller melanin aşırı miktarda (koyu pigment) birikimi olduğunda. kinin, amidopirina, gümüş nitrat, sülfanilamid preparatları: Bu noktalar, ihlal vitamini denge ve metabolizması, hipofiz tümörü, Basedow hastalığı ve bazı ilaçların, aynı zamanda, uzun süre yenmesi görünür. Her durumda, boynunda yaşlılık lekelerinin görünümünü ortaya çıkış nedenini belirlemek ve gerekli tedaviyi önerebilecek bir doktora, görmelisiniz. deri, doğrudan güneş ışığı altında daha kısa kalış koyu lekelerin görünüme sahip herkes için tek bir başvuru.

Venüsün Kolye - hoş olmayan bir dekorasyonFotograf galeriler

Related news

 • Altın fiyatları günü düşüşle kapattı Gram altın, çeyrek altın fiyatları - 5 Eylül
 • Kedilerin Kalbi Kırılır Mı
 • 2019 Pelerin Ceket Modası ve Modelleri
 • ÜÇGEN ÖRÜLEN FISTIKLI GELİN ŞALI TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

 • Venüsün Kolye - hoş olmayan bir dekorasyon 52

  Venüsün Kolye - hoş olmayan bir dekorasyon


  Venüsün Kolye - hoş olmayan bir dekorasyon 94

  Venüsün Kolye - hoş olmayan bir dekorasyon 58

  Venüsün Kolye - hoş olmayan bir dekorasyon 19

  Venüsün Kolye - hoş olmayan bir dekorasyon 2

  Venüsün Kolye - hoş olmayan bir dekorasyon 59

  Venüsün Kolye - hoş olmayan bir dekorasyon 6