Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adresVan Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres

24.05.2019

Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 64

"Van Gogh" (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres

Samara merkezinde, metro istasyonunun yakınında"Rus", kapılarını modern bir eğlence kurumu olan Hollandalı sanatçı-post-empresyonistin adını taşıyan kulüp-bar "Van Gogh" a açtı. Bu bar, iyi müzik, lezzetli yemekler ve ünlü ressamın parlak sanat eserlerine değer veren genç izleyicilerin temsilcileri için tasarlanmıştır.

bar van gogh samara menüsü

Iç mimari

"Van Gogh" - çok süslü bir bar (Samara),Parlak. Bu kurumun ana özelliği. Tecrübeli ve yetenekli iç mimarlar en iyisini denediler ve herşeyi kurumun salonlarında çok rahat olacak şekilde tasarladılar. Her yer rahat uyuyor ve personel dostça bir atmosfer yaratıyor.

Barın duvarlarında devasa görüntüler görebiliyorsunuz.Vincent Van Gogh'un ünlü eserleri varyasyonları. Onlarla birlikte, zamanımızın Samara post-empresyonistleri tarafından yazılan, eğer istenirse satın alınabilecek resimler de var.

İç mekanda bütün gölgelere bakınsadece mümkün, ancak aynı zamanda, detaylar mükemmel bir şekilde eşleştirilmiştir: renkli masalar, desenleri olan yastıklarla süslenmiş parlak kanepelerle çok uyumludur.

samara van gogh çubuğu

"Van Gogh" - bir bar (Samara), içindebüyük boy bar sayacı. Üstünde futbol maçları ve müzik kanallarını sıkça yayınlayan birkaç büyük plazma TV var.

Ayrı bir yaz bahçesi vardır.restoran adı "Dacha" veya "Oksijen bölgesi". Terastaki ziyaretçiler lezzetli bir içeceğin yanı sıra lezzetli bir nargile içebilir. Ayrı bir dans pisti de vardır.

mutfak

Kurum misafirlerine yemekleri sunabilirRus, Avrupa ve Japon mutfağı. Profesyonel şefler, her gün "Van Gogh" (bar, Samara) 'yı ziyaret eden mutfak yetenekleri ile herkesi şaşırtıyorlar. Menüde hem bütçe hem de enfes pahalı yemekler bulunur. Menzilde mevcut olanların arasında, muhteşem Dorado balığı, sebzeli tavuk rulo, yumurtalı erişte suyu ve elma ile ördek göğsü var. Kurum, her ziyaretçiyi mükemmel bir şekilde pişirilmiş makarna ile şaşırtabilir ve kurutucu, Japon mutfağının sayfalarında sunulan çeşitli rulolar hazırlar.

"Van Gogh" - bir bar (Samara), fiyatları kesinlikle en kalın çantaya sahip olmayan konukları memnun edecektir. Kurum ödeme için hem nakit hem de banka kartlarını kabul eder.

Salıdan cumaya, Samara sakinleri lezzetli bir iş yemeği için Van Gogh'a bakabilir (12: 00-18: 00 arası)

Bar

Barın arkasında en hayırseverve işleriyle ilgili çok şey bilen saygılı barmenler. Görünüşe göre, bu konuda, "Van Gogh" bar (Samara) bir sarsılmaz kural tarafından yönlendirilir: iyi bir barmen bir psikologdan daha ucuzdur.

Çubuk haritası büyük bir çeşitlilik ile temsil edilirBirçok telif hakkı bulunan kokteyller. Hazırlanan her kokteyl çok parlak ve orijinal olarak dekore edilmiştir. Yazarın içeceklerine ek olarak, konuklar "Kanlı Mary", "Elma ile Kakule", "Senorita", "Margarita", "Beyaz Rus" gibi isimleri yaygın olarak bilinenleri de seçebilirler. Katil çekimlerin büyük bir listesi var - meyve suyu ve diğer alkolsüz içecekler ile seyreltilmemiş saf alkolden oluşan küçük kokteyller. Bunlar arasında: "Rus-Japon Savaşı", "Kısa Balayı". Herhangi bir konuk barmenden yeni ve orijinal bir şey bulmasını isteyebilir.

Kokteyllere ek olarak, bar çeşitli seçenekler sunabilir.güçlü içecekler: rom, viski, konyak, votka, tekila, pelin, yanı sıra kendi hazırlık ve zencefilli gazoz çeşitli tentürleri. Ayrı bir şarap listesi var.

van gogh bar samara fiyatları

Eğlence programı

Her gün, "Van Gogh" geçişindeki gecelerdeSamara gençliğinin kalabalıkları toplayan kışkırtıcı partiler. Düzenli olarak kulüp, yeni hitleriyle seyirciyi eğlendiren ünlü DJ'lere geliyor. Ayrıca, profesyonel liderlerin katılımı ile sürekli temalı partiler düzenlenmektedir, ziyaretçiler yarışmalara katılır. İstenirse, herhangi bir misafir favori hitlerini karaoke içinde yapabilir.

Ek Bilgi

"Van Gogh" - tutabilecek bir bar (Samara)herhangi bir olay, parlak ve büyüleyici bir kutlama düzenlemek için yardımcı olur. Gerekirse, kişisel hizmet için bir ziyafet için kurulması için bir fırsat var.

Her misafirin arabasını bırakabileceği ücretsiz bir güvenlikli otopark da bulunmaktadır.

Kulübün girişinde yüz kontrolü var ve belli bir kıyafet kodu da var.

van gogh bar samara adresi

Koordinatlar ve çalışma şekli "Van Gogh" (bar, Samara)

Adres: Samara şehir, Novo-Sadovaya Caddesi, 106 G (dönüm noktası - KRC "Zvezda", 3. kat).

Kulüp barı pazartesi hariç tüm gün açıktır: salıdan perşembeye ve pazar günleri akşam 6'dan akşam 2'ye, cuma ve cumartesi günleri ise akşam 8'den akşam 6'ya kadar.

Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adresVan Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres

Related news

 • Gençleştirme teknolojisi - mezonit. Etkinlik hakkında geri bildirim
 • Bamya Kaç Dakikada Pişer
 • Çay sodası ile düz ve parıltılı saçlara sahip olun
 • Karaca Fine Pearl Serisi ile İnci Şıklığı Sofralarda
 • Arabaşı Çorbası Ve Hamuru Yapımı Videosu

 • Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 76

  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres


  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 33

  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 4

  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 1

  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 96

  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 81

  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 58

  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 1

  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 93

  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 37

  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 60

  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 49

  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 84

  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 31

  Van Gogh (bar, Samara): menü, fiyatlar, adres 34