Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 88 04.02.2019, 19:45

Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça

Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça

Her bayanın sahip olduğu kurtarıcı parçaları vardır. Tek parçayı farklı aksesuarlarla kombinleyerek kullandığınızda, farklı konseptler için giyebilir ve çok şık bir görüntüye olabilirsiniz. Bu kurtarıcı parçalar bir çok markadan olabileceği gibi bu yazımda seçtiğimiz marka Valentino. Valentino hem spor şıklığı hem de abiye şıklığı zarif bir şekilde beğeninize sunabilen bir marka olduğu için, bu markadan kurtarıcı parçalarınız olması kaçınılamaz bir durum.

Her sezon değişen koleksiyonları olsa bile Valentino’nun değişmeyen ve yıllar geçse dahi eskimeyen modelleri var. Sahip olmanız gereken Valentino modelleri arasından bir derleme yapıp, 5 parçayı sizin için seçtik. Bu parçalar arasında ayakkabı, çanta, elbise ve parfüm yer alıyor.

valentino-parfum

Valentina’ Eau de Parfum

1/5 Rockstud Ankle Strap Ayakkabılar

 Valentino Ankle Strap topuklu, stiletto tarzındaki ayakkabılar kesinlikle sahip olmanız gereken parçalarda ilk sırada yer alıyor. Bu ayakkabı için yapabileceğiniz pek çok kombin var. Bu ayakkabılar ile hem spor şıklık yaratabilirsiniz hem de abiyelerinizle kullanabilirsiniz. Boyfriend kotlarla birlikte giydiğinizde günlük kullanımda çok şık görüntülere ulaşabileceğiniz bu model, düğün veya kokteyl gibi abiye şıklığı yaratmanız gereken yerlerde de en büyük kurtarıcınız olacaktır. BuValentinoayakkabılar her sezonun asla değişmez bir parçasıdır ve topuk yüksekliği seviyeleriyle de sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Kombin yapabileceğiniz bir kaç stili sizinle paylaşmak istedik;

2/5 Valentino-Valentina’ Eau de Parfum

İkinci sıramızda Valentino parfüm yer alıyor. Valentina’ Eau de Parfum kesinlikle sahip olmanız gereken parfümler arasında. Modayı yakından takip eden bayanlara özel, İtalyan moda öncüsü Valentino’nun gözde parfümünün teninizde dans ettiğini hissedeceksiniz. Ünlü markanın Roma ve İtalyan lezzetlerinden esinlenerek bu parfüm, çiçeksi ve oryantal kokuların birbiriyle bütünleştiği, hassas ve güçlü, zarif ve asi gibi zıtlıkların koku olarak vücut bulmuş hali. Bu parfümü sıktığınızda üstünüzde bir buket çiçek taşıyor gibi hissedeceksiniz.

valentino-modasi

Valentino İle Sizde Fark Yaratın

3/5 B-Rockstud Micro Çantalar

Sahip olmanız gereken parçalarımızın üçüncü sırasında Valentino’nun çanta modeli yer alıyor. B Rockstud Micro çantalar çantalar adını boyutlarından almaktadır.  Bu model özellikle günlük yaşantınız için büyük kolaylık sağlayacaktır. Çeşitli desenlerdeki bu model military stilini seviyorsanız sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır.

4/5Valentino Starstudded Sneakers

Şüphesiz ki Valentino’nun öne çıkan ve en çok tercih edilen modellerinden biri de sneaker modelleri. Bizim ise kesinlikle sahip olmanız gereken parçalar için seçtiğimiz modeli yıldız desenli olanı. Günlük kombinleriniz için rahatlıkla tercih edebileceğiniz, karışık renkleri sayesinde de bir çok renkle kullanabileceğiniz Starstudded modeli hem çok rahat hem de çok şıktır.

5/5Rockstud Rolling Medium Tote Çanta

Kesinlikle sahip olmanız gereken Valentino parçalardaki son tercihimiz Rockstud Rolling Medium Tote çanta. Günlük yaşantısında büyük çanta kullanmayı sevenler için, çok rahat kullanabilecekleri bir parça olacağına eminiz. Bu model hem kısa saplara hem de uzun sapa sahiptir. İstediğiniz boy da kullanabilir ve stilinizi bu çantayla tamamlayabilirsiniz.
Related news

 • Astım bronşiyal: tedavi, bir saldırı durumunda ilk yardım
 • PlayStation Mobileın Sonu Geliyor
 • Deniz altı yaşamı resmedin
 • Mandalina Saç Rengi 2017 Yaz Trendi
 • Dişleri beyazlatmanın 5 yolu

 • Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 93

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça


  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 23

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 81

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 2

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 20

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 23

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 43

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 47

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 72

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 49

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 90

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 45

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 18

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 93

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 91

  Valentino’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 37