Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 2019

Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 2019
23.08.2019

Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 3

Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat

Unilin Döşeme - Bilinen bir Belçikalı şirketEşsiz kalitede ürünler, 1960 yılında kuruldu. Rus pazarında geniş bir yelpazede zemin kaplamaları, özellikle laminattır. En dikkat çekici ürünü Hızlı Adım kaplamasıdır. Üretimde, şirket sadece doğal malzemeler kullanır. Bu, sadece çevre dostu bir ürün oluşturmanıza değil, aynı zamanda tasarım açısından da orijinal oluşturmanıza izin verir.

Hızlı adım arte laminatŞirket kendi başına birkaç koleksiyon yayınladıAna marka Hızlı Adım - Villa, Eligna, Klasik ve diğerleri. Hepsi eşsiz kalite ve oldukça uygun fiyat ile ayırt edilir. En ilginçlerinden biri, Laminatlı Hızlı Adım Arte. Harici olarak, bu kaplama yer karolarını simüle eder. Bu orijinal koleksiyonun zemini için çok farklı renkler var.

Sadece iyi laminat Hızlı Adım görünArte "Versailles". Fayanslar klasik parke zeminini simüle eder. Bu bitiş, en iyi göründüğü geniş odalarda kullanılır. Bu versiyon genellikle ofislerde, yöneticilerin ofislerinde kullanılır. Arte Versailles'ın karanlık, hafif bir versiyonu olarak mevcut.

Hızlı Adım Arte laminat da çokOrijinal karo, cildi taklit eder. Böyle bir fatura çok nadir bir çözümdür ve diğer firmaların koleksiyonlarında benzer bir şey bulmak oldukça sorunludur. Versailles versiyonu gibi, cildin altındaki karolar hem karanlık hem de aydınlık olabilir. Herhangi bir evde benzersiz bir soğukluk ve sıcaklık atmosferi yaratabildiği için en iyi yaşam alanlarını bitirmek için kullanılır. Bir süre önce, Unilin Döşeme, döşeme altındaki karoların tasarımını değiştirdi, görünüşünü önemli ölçüde geliştirdi.

laminat Hızlı Adım Arte VersaillesMutfak ve koridor için laminatCarrara mermeri altında yürütülen Hızlı Adım Arte. Bu güzel varyant, odada parlayan bir alan gibi olağan dışı bir etki yaratır. Mermer yanı sıra, "taş" yönü de standart olmayan ve özgün bir çözüm olarak da adlandırılabilir beton için bir laminat ile temsil edilir.

Arte koleksiyonunun tüm karoları için uygunBüyük bir boyuta istifleme - 62,4х62,4 cm Ayrıca, her biri Arte Quick Step'in orijinal özelliği olan sığ, zar zor V şekilli bir tuvale sahiptir. Bu sıradışı koleksiyona ait olan Laminat, Unilin Döşeme'nin tüm ürünleri gibi, mekanik strese, mukavemet ve iddiasızlığa karşı artan direnç ile karakterizedir.

Hızlı adım laminat Serilmiş kaplama içinbitmiş bakış, Unilin Döşeme bir sürü farklı aksesuar ve eklemeler geliştirdi. Fayanslarla birlikte bir şekillendirme aleti, alt tabaka, baza, bağlantı profilleri vb. Satın alabilirsiniz.

Son işlem için Hızlı Adım Arte laminat seçimistandart olmayan, yüksek kaliteli ve dayanıklı bir kaplama olsun. Dairenizin iç kısmına yüksek maliyet gölgesi verecek ve ev konforu atmosferi yaratacaktır. Lüks ve saygın bir şekilde, bu dekorasyon da herhangi bir ofise bakacak. Kurulum ve kullanımda basitlik - bu karoyu almak için bir tane daha mükemmel fırsat. Unilin Flooring şirketi, Rus tüketicisiyle çok popüler olan ürünlerinin kalitesini ve güvenilirliğini garanti etmektedir.

Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 2019

Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 2019

Related news

 • Kesme Şeker Örneğinde Renkli Kurdele İle Süslenmiş Yelek Nasıl Yapılır 4 . 5 yaş
 • Trump: Kudüs kararımla ilgili çok sayıda telefon geldi, hiçbirini açmadım
 • Tuğla çit direklerinin işlevi nedir
 • Termal motorlar. Termal motor çeşitleri
 • Şimdi Giysilerde Ekonomi Zamanı: Terziliğe ve Kıyafet Yenilemeye Dair Herkesin Bilmesi Gerekenler

 • Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 93

  Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat


  Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 31

  Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 92

  Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 97

  Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 22

  Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 18

  Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 58

  Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 89

  Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 19

  Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 100

  Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 20

  Unilin Döşeme koleksiyonları. Hızlı Adım Arte Laminat 28