Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk)Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk)

27.05.2019

Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk) 17

Ukrayna'da dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk)

Dnepropetrovsk bölgesinde, şehrin yakınındaDneprodzerzhinsk, Elizovetovka köyü yer almaktadır. Burada, köye çok yakın ve güzel bir adı Mavi olan muhteşem bir göl var. Yaşlandıkça, yetmiş yıl önce oluşan oldukça genç. Başlangıçta, şehirdeki o sırada gerçekleştirilmekte olan inşaat işleri için Dneprodzerzhinsk sol bankası boyunca mikrodistrisleri geliştirdiler.

Sonunda, kazılan çukurlarda yenmeye başladıanahtarları, yavaş yavaş onları doldurun. Böylece en saf suyla oldukça geniş bir çukur oluşturdu. Konik tabanı ile derinliği 20 metreye ulaşır. Toplam alan yaklaşık 200 bin metrekaredir. m. Dinyeperden gelen kumsal drenajın mükemmel drenajı, Mavi Göl (Dneprodzerzhinsk) gibi bir havuzda su yaratır, şaşırtıcı derecede temiz, temizdir. Nesnenin muazzam değeri, taze olması ve içme için kullanılmasıdır ki bu önemlidir.mavi göller dneprodziersk

Kısaca göl hakkında

Mavi Göl hakkında birçok efsane var.bu yüzden eşsizdir. İyileştirici özellikleri, kil, saf tatlı su ile tedavi edici, tatilde olan, sarhoş edici havayı ve sarhoş suları soluyan insanların uzun süre etkilendikleri çok lezzetlidir.

Blue Lakes (Dniprodzerzhinsk) içindeçok ilginç bir tabana sahip olmak. Bileşiminde küratif olan kil ile suya hoş bir renk verilir. Çevre boyunca, gölet, bir yandan yüzyıllar boyunca, tarif edilemeyecek kadar güzel, çam ormanı, diğer tarafta - yaprak döken ile çevrilidir. Bankaların üzerinde sazlar yetişir, çünkü her yerde suya yakın olmayan yoğun çalılar vardır.

rekreasyon

Şifalı su, sarhoş çam havaYılın herhangi bir zamanında turist çekmek. Tüm yerleşimlerin sakinleri için en gözde yerlerinden biri, Dnepropetrovsk'tan bile geliyor. Mavi Göllere (Dneprodzerzhinsk) bir toprak yol boyunca araba ile ulaşıyorlar. Göllerin etrafındaki geniş bir alan kiralandı. Gerisi rahat, rahat, ama ödenmiş oldu. Araba ile giriş 120 ruble veya 30 Grivnası. İsterseniz, barbekü ile bir masa sipariş edebilirsiniz, bu hizmet 50 Grivnası (200 ruble) mal olacak. Katamaran binme maliyeti en az 160 ruble. saatte (40 UAH). Kıyıda, lezzetli yemeklerin olduğu bir kafe inşa edilir, ancak tatil köylerinde olduğu gibi her şey çok pahalıdır. Su kaydıraklı bir plaj var, kavurucu güneşten şemsiyeler kiralıyor, konforlu yataklar var.

Mavi Göl gibi bir gölün topraklarında(burada soylu), çok temiz, bakımlı. Tatilciler hizmetlerine güzel taban, bu "Zaimka" ve villa "Anakara" dir. Odalar rahat, temiz ve konforludur. Yaşam maliyeti, günde 600 ila 800 ruble arasında değişir veya (150-200 UAH).

Herhangi bir uygarlık olmadan sahilin bir kısmı çadırlarda dinlenme severler, vahşiler tarafından hakimdir. En derin suda yüzmek, sarhoşluk yapmak, çamur havasıyla yüzmek, daha iyi ne olabilir?Dniprodzerzhyn mavi göl plajları

Hayvan dünyası

İnsanlarda gölün "ölü" olduğuna dair bir görüş var.Hiçbir canlı bir şey yoktur. Bu öyle değil. hayat havuzda yoktur. Çevresel koşullar Mavi Göl zorlu, ancak çok sayıda, çeşitli hayvan nüfusu etkilemez. baz Sinek, kurt çeşitli kategorilerde besleyen bir bataklık vardır. Lvink parlak renk, hoverflies, Ilnitsa ile uçar. Tabii ki, yaşamak ve solucanlar.

Sebze dünyası

Açık bankalar yoğun bitki örtüsü ile kaplıdır. En şaşırtıcı bitki kamış, tahıl ailesini temsil eder. Bu çalılıkların ekolojik dengeyi düzenleyen başlıca rolü. Reed, sıcak yerlerde büyüyor, sonunda onları kurur. Genç ihale sürgünleri yenilebilir. Onlar kuşkonmaz tadı var.
Kıyıya yakın, gölün yüzeyinde, su mercimeği yetişir. Mavi Göl (Dneprodzerzhinsk) gibi bir su kütlesi, geri kalanını herkesi şaşırtacak, sadece bu tür bitki örtüsünden faydalanıyor. Onun sayesinde daha zarif görünüyor. Ayrıca burada bir su çamı (küçük üç loblu) denilen güzel bir bitkiyle tanışabilirsiniz. Bununla birlikte, ana fitozlar gölün tüm kıyı şeridindeki yosunlardır.mavi göller dneprodzerzhyns tatil

Oraya nasıl gidilir

Mavi Göl'e gitmek oldukça basittir: Dneprodzerzhinsk gelen araba, bitmemiş binadan sola dönün. Dnepropetrovsk'tan gidersen, sağa dönmelisin. Sonraki - harita üzerinde. Blue Lakes (Dneprodzerzhinsk) "Google" ı bilir, böylece onunla bir yol bulabilirsiniz.

Buna seyahat etmekten vazgeçmealanı. Burada dinlenmek çok zevk getirecek. Ve en önemlisi, rahatlama ve ayrılma en iyi arkadaşlar olacak. Ve herhangi bir turist Dniprodzerzhinsk'in sularıyla ünlü olduğunu söyleyecektir. Plajları temiz ve donanımlı olan mavi göl, her insana hitap edecek.

Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk)Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk)

Related news

 • Smoothies nedir Blenderdan gelen sağlık
 • Apocalypse filminin oyuncuları ve resmin kısa bir komplosu. En belirsiz olan Hollywood tarihi bandının yaratılış tarihi
 • Bayan Kaşkol Şapka Modelleri
 • Pes Doğrusu Tebeşirden Oyun Hamuruna, Altından Horoz İbiğine Yenilmez Bildiğimiz 12 Gıda
 • Kadınlar Çiçekse Neden Çiçek Alıyoruz

 • Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk) 2

  Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk)


  Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk) 10

  Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk) 46

  Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk) 22

  Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk) 1

  Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk) 11

  Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk) 2

  Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk) 67

  Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk) 67

  Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk) 9

  Ukraynada dinlenme: Mavi Göller (Dneprodzerzhinsk) 54