Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 2019

Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 2019
20.09.2019

Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 50

Tyumen'de Karting: kulüplere genel bir bakış

Büyük şehir sakinleri en iyilere erişebilirler.eğlence. Kesinlikle evde oturmazlar, haftasonlarını TV şirketinde geçirmezler. Tyumen'de giderek artan bir popülerlik, kartlarla dolanıyor - haritalar üzerindeki bir yarış (cesetsiz arabalar). Bazıları, sürüş, risk ve gerçek aşırı aşk hayranları için 260 km / saat'e kadar hız yapabilir. Daha önce de belirtildiği gibi, Tyumen'de go-karting, favori bir eğlencedir; bu nedenle şehirde eğlenebilecek yeterli sayıda kulüp bulunmaktadır. Ancak biz tüm temsil edilen çeşitlilikten yalnızca en iyi kurumları seçmeye ve objektif gözden geçirme yapmaya çalışacağız.

"Voroninsky tepeleri"

Tyumen'de go-kartlar arıyorsanız, "Voroninskyhillocks "muhtemelen gözlerinize ilk gelmektedir. Sadece küçük bir yüksek hızlı otomobil üzerinde bölünme, aynı zamanda gerçek bir profesyonel olmak için büyük bir zaman geçirme olanağı sunan bir devlet sporu ve rekreasyon merkezi.

Voronez'de go-kart yarışı

Etkinlikler programı teorik veHerkesin kartların yapısının özellikleriyle tanışabileceği karting pratik sınıfları, yönetim incelikleri. Tek turdan sonra yeni bir arkadaşınızla uzun süre oynamaya hazır olmadığınızı fark ederseniz ve go-karting en sevdiğiniz eğlenceyse, derslerinize başlamaya başlayarak becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Dahası, ebeveynler sıklıkla çocuklarını burada onlardan gelecek sporcular yetiştirme umuduyla getirirler. Birçoğu, bunun çocukların 7 yıl boyunca kaykay etmesine izin verilen bir aile kompleksinden memnundur. Uzun virajlı parkurları ve şehrin en iyi koçlarıyla antrenman yapmayı bekliyorsunuz.

Kiralama fiyatı, 5 dakika başına 150 ruble'den başlar. Ziyaretçiler için yeterli program var, bütün bir parkur kiralamak mümkün.

Adres: Tyumen, cadde, Şubat, 9.

Canlı Sürücü

Ve Tyumen'de başka bir mükemmel go-kart var("Sunny"), yorumları herkesin mükemmel yarış pistlerini ziyaret etmeye çağırıyor. Karting merkezi 2009 yılında SEC "Solnechny" de açıldı. O zamanlar merkez sadece iki haritaya sahipti ve rota açık gökyüzü altında örgütlendiler. Kurumun popülerliği arttıkça, yönetim yarış arabalarının filosunu genişletmeye ve bir kapalı go-carting merkezi kurmaya karar verdi. Benzer bir fikir, aşırı eğlencenin ateşli hayranlarının yüreklerine de yansımıştı.

Tyumen güneşli değerlendirmeleri karting

Ziyaretçiler bugünün emrinde olduklarından memnunlar.11 yetişkin ve 6 çocuk kartının merkezi - mükemmel bir aile cazibe merkezi. Zaman tutma sistemi, kulübün kaydını belirlemek için yarışın her turunda en iyiyi belirlemenizi sağlar. Konuklar rahatça yumuşak merkez alanına yerleşebilir, atletler için neşelendirilebilir, onları büyük ekranlarda izleyebilir.

Hizmetin bedeli hakkında konuşursak, hafta içi 10 dakikalık bir yarışta 400 rubleye mal olacak, ancak haftasonunda kiralama fiyatı 10 dakika için 500 rubleye çıkıyor.

Adres: Tyumen, st. Permyakova, 50b, 4. kat.

Monte-Carlo

Bu kulüpte Tyumen'de karting gösterilecek -eğlence, herkese açık. Profesyonel bir sporcu olmanıza gerek yok, yarışa gitmek için bir eğitim kursuna katılın. 24 modern yüksek hızlı haritaya, farklı karmaşıklık düzeylerine sahip birçok rotaya, yarışlara katılma ve karting okulunda eğitim alma fırsatını sunuyoruz. Sadece yetişkinleri değil, aynı zamanda bu türden boş zamanlardan zevk alan çocukları da davet ediyoruz.

Tyumen'de Karting

Kartların maliyeti hakkında konuşursak, o zamanZiyaretçiler burada demokratik olmaktan çok daha fazlası olduğunu belirtiyorlar. Hafta içi ve hafta sonları kiralanan kişi başına 350 ruble ücrete tabidir (10-12 tur sürmek için bir fırsat verir). İsterseniz, pistin tamamını çıkarabilir ve gerçek bir yarış düzenleyebilirsiniz. Bu hizmetin bedeli saatte 7000'dir. Sadece rotayı kullanma imkanı değil, aynı zamanda 8 adet yüksek hızlı kart içerir.

Adres: Tyumen, st. Arkadaşlık, 211.

Özetlemek

Tyumen Karting hem için popüler bir eğlencelidirÇocuklar ve ebeveynleri için. Şehrin en iyi karting merkezlerini dikkatle sunduk, hizmetlerini ve fiyatlarını anlattık. Saygılarımızla, Tyumen'deki go-kart yarışını takdir edeceğinizi ve aşırı ve sarıcı bir yarışa katılacağınızı umuyoruz.

Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 2019

Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 2019

Related news

 • Doğum tarihi nasıl hesaplanır
 • Dövme - gizli büyü ile bir desen
 • Diclofenac - kullanım talimatları: merhem ve jel
 • MİSKET KÖFTELİ PATLICAN SANDALI
 • Yargıtay, tecavüze indirimsiz cezayı emsal kararla onadı: Bir kadın, istediği saatte, istediği şekilde dışarı çıkar

 • Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 52

  Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış


  Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 88

  Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 100

  Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 43

  Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 63

  Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 48

  Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 50

  Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 70

  Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 80

  Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 10

  Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 21

  Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 2

  Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 49

  Tyumende Karting: kulüplere genel bir bakış 40