TV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aileTV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aile


TV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aile 27 09.02.2019, 00:59

TV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aile

Elena Spiridonova - önde gelen haberler ve ekonomik programlar. Biyografi ve kişisel hayatının ayrıntılarını bilmek ister misiniz? Merakınızı tatmin etmeye hazırız. Size hoş okumayı diliyoruz!Elena Spiridonova

Biyografi: çocukluk ve gençlik

Elena Spiridonova, 22 Şubat 1978'deMoskova. Kahramanımızın babası ve annesi televizyonla alâkalı değildir. Ebeveynler, kızlarına mutlu bir çocukluk geçirmek için yetiştirmeye ve iyi bir eğitime layık görülecek her şeyi yaptılar.

Babası ve annesi oğullarını 23 Şubat'a kadar beklediler. Ve bir kız daha vardı ve bir gün önce. Yakında bebek kavga karakterini gösterdi. Onun sahip olduğu şeyi elde etmesine yardım eden kişi buydu.

Lena, okulda "dörtlü" ve "beş" e okudu. En sevdiği konular edebiyat, çizim ve coğrafya idi. Haftada birkaç kez kız çok yönlü gelişimi ile bunu sağlamak, çeşitli kulüpleri katıldı.

öğrencilerin

Erken yaşlardan itibaren, Elena Spiridonova çalışma hayalindetelevizyonda. Bununla birlikte, anne-babalar onu bir hukuk fakültesine girmeye ikna etmeyi başardı. Kız, orta öğretim sertifikası aldıktan sonra Moskova Hukuk Akademisine belgeler sundu. Akıllı ve kendine güvenen bir kız için giriş sınavlarında sorun çıkmadı.

Mesleki Aktiviteler

2002'de yakıtta Lena bir iş bulmuştu.Aerofuels International şirketi. Hukuk danışmanlığı görevini almıştır. 2006'da kız kendi isteğiyle oradan uzaklaştı. Sadece faaliyet alanını değiştirmek istiyor.

2005-2006 döneminde, Kahramanımız, TV ve radyo sunucularının Gelişmiş Eğitim Devlet Enstitüsünde eğitildi.

Elena Spiridonova ilk kezçerçeveye? 2006'da oldu. Esintilere "Capital Plus" kanalında haftalık final programlarını yürütmesi teklif edildi. Kabul etti. Bu kanaldaki çalışma, gelecekteki kariyeri TV'de geliştirilmesi için bir sıçrama tahtası haline geldi.Elena Spiridonova lider

2008'de Lena işleri değiştirdi. Kız "Uzman-TV" kanalına taşındı. Onun işi analitik programlar oluşturmak ve yürütmek oldu. Bugün, Spiridonova'nın kalıcı iş yeri RBC kanalıdır.

Kişisel hayat

Birçok taraftar eğer bilmek istergüzel bir TV sunucusunun kalbi. Onları üzmek zorundayız. Sonuçta, 15 yıldan uzun bir süredir Elena Spiridonova meşru bir evliliktir. Maalesef eşinin adı ve mesleği açıklanmadı. Çiftin iki çocuğa sahip olduğu bilinmektedir.

TV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aileTV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aile

Related news

 • 2019 – 2019 Sonbahar Modası 8 Kısa Topuklu Ayakkabı Modeli
 • Ara kanama neden olur
 • Kartal Belediyesi Yelken Yaz Okulu’na Çocuklardan Yoğun İlgi
 • Rus kadınları

 • TV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aile 43

  TV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aile


  TV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aile 45

  TV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aile 97

  TV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aile 36

  TV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aile 84

  TV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aile 5

  TV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aile 28

  TV sunucusu Elena Spiridonova: biyografi, kariyer ve aile 13