Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu 2019

Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu 2019

Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu 18 24.01.2019, 09:26

Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu

Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu
Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu

Tori Praver mayo ve bikini tasarımcısıbüyük başarılar elde etti.Onun çarpıcı plaj tasarımları harikalar yarattı.Her yeni koleksiyonda farklılıklar yaratarak yeniliklerin öncüsü oldu. Tori Praver 2019 yaz  mayo-bikini koleksiyonunda seksilik çizgileriyle odaklı bir koleksiyon sundu.Bayan vücudunun tazelik ve seksiliğini sahillerde sunacak öz güveni yüksek bayanlar için ideal bir mayo-bikini modelleri sundu.

Duygusallığı kaldırarak farklı tür zeka girişimleriyle bu  modelleri tasarladı.Tori Praver,yüksek bel modellerine sıklıkla yer verdiğini görmekteyiz,yüksek beli tercih etmeyecekler içinde kesikli ve çizgili modeller oluşturmuştu.Mayo ve bikini modellerinde kumaşlarda özenle seçilmişti.Kaliteli kumaşlar ile bayan vücudunun kıvrımlarını vurgulamıştı.Ayrıca kumaşlar vücudu pürüzsüz gösterecek bir yapıya sahip olması bayanların bu mayo bikinilerden zor kopacağa benziyor.Çiçek desenli ve sarı tek parçamayo ve bikinilerbayan vücutlarına uygun ve göz alıcı bir şekilde tasarlanmıştı.Mayo ve bikinilerin rengi ise hem sevimli hem de çok tatlıydı.Bu sevimli ve tatlı modeller,eğlenceli stillerle tercih edilmesi arttırılmaya çalışılmış. Tori Praver bikini-mayo modellerinin çok fazla askısız modeller ile ince tasarımlar oluşturulmaya çalışılmış.

Praver kollarına asılı büst doğrultusunda modellere kol kapakları eklemiş.Bu tasarımlarda amaç akılda kalıcılığı yakalamak veplajdarahat şık bir görünüm sağlamak .Yetenekli bir tasarımcının istediği tasarımlarına bir şeyler eklemek ve o tasarımları bambaşka hale getirmektir. Tori Praverin hazırladığı koleksiyonla,yaz için mükemmel bir mayo-bikini bulur muyum diye endişelenme düşüncesine son verdiğini söylüyoruz.Bu ürünlerden en beğendiğinizi satın alarak daha şehvetli olmanızı sağlayın.Bu modellerle kendiniz daha güvende hissederek vazgeçemeyeceksiniz. Şimdi de bu koleksiyondan örnekler görelim. Stylekadin olarak bizi takip etmeye devam edin.Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2019 İlkbahar-Yaz En İyi Ayakkabı Trendleri başlıklı makalemizde 2019 ayakkabı modelleri, 2019 ilkbahar ayakkabı ve 2019 ilkbahar yaz ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.

ÖNCEKİ KONU
SONRAKİ KONU
!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");
BENZER KONULAR
2019 ve 2019 yılının en moda renkleri arasında yeşil yer...
2019 Zara Elbise Modelleri Zara elbise modelleri her zaman trendde...
Zara, ilkbahar-yaz için üst düzey balerinlerden ilham alarak bu kapsamda...
Kot etekler çok popüler  ve önemli moda trendlerinden.Son yıllarda ise...
New York Moda Haftasında yeni koleksiyonunu ile harikalar yaratanVictoria Beckham...
Her zaman klasik bir yaklaşım içinde olmayın.
Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu 2019

Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu 2019

Related news

 • 14 Ekim 2019 Perşembe
 • Yeşil Kısa Elbiseler
 • Bebek Odası İçin Farklı Dekorasyon Önerileri
 • ABDde Cumhuriyetçi vekilleri taşıyan tren kaza yaptı

 • Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu 27

  Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu


  Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu 15

  Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu 68

  Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu 13

  Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu 85

  Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu 19

  Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu 62

  Tori Praver 2019 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu 95