Toraks İksiri: Kullanım Talimatları 2019

Toraks İksiri: Kullanım Talimatları 2019

Toraks İksiri: Kullanım Talimatları 92 27.01.2019, 06:57

Toraks İksiri: Kullanım Talimatları

Soğuk mevsimde soğuk algınlığıMevsim dışı zaman, köreltmenin geçeceği kışın yerini alırken, yalnızca yetişkinleri değil, aynı zamanda çocuklar da acı çekiyor. Özellikle bağışıklığı zayıflayan bebekleri ilgilendiriyor. Sağlıklarıyla ilgilenen ebeveynler, soğuk algınlığı belirtilerini hafifletmek için en etkili ilaçları arıyorlar. Öksürük bunlardan biridir ve bazen onunla savaşmak zordur. Özel bir güven, bitki bazında hazırlanan hazırlıklar tarafından sevindirilir. Bu aynı zamanda göğüs iksiri, talimat da makalede tartışılıyor.

Toraks ilacı: farmakolojik özellikler

Torasik eliksir, bir balgam söktürücüdür.meyan kökü, anason yağı, etil alkol, amonyak çözeltisi, damıtılmış su içeren bileşimidir. Yirmi beş mililitrenin şişelerinde üretilir. İlaç, öksürmeyi kolaylaştıran, balgam balgamını iyileştiren ve zarflama etkisi yaratan anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir. Torakal iksir, balgam ayrılmasının zor olduğu solunum yolu enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır. Aşağıdaki hastalıklarda endikedir:

- bronşiyal astım;

- bronşit;

- pnömoni;

- trakeobronşit;

kistik fibroz.

Allerjik reaksiyonlar, göğüs iksirine neden olabilecek yan etkilerle kendini gösterir.

İlacı nasıl alabilirim, talimatları açıklar: üç kez - günde dört kez, yetişkinler her biri yirmi kırk damla düşer. Oniki yaşına kadar olan çocuklara, yaşadıkları yıla göre tıp verilir. Yemeklerden yarım saat önce iksir iç. Tedavi süresi doktor tarafından belirlenir. Torasik iksir bileşenlerine karşı aşırı duyarlılığı olan insanlarda kontrendikedir.

Ebeveynlerin yorumları

Çocuk doktorları sıklıkla çocuklara toraks ilacını reçete eder. Tıbba talimat öksürük giderilmesi için bir çare olduğunu bildirdi. Islak öksürük kuru olduğundan çok daha iyidir, çünkü viskoz mukus bir salgı olduğu için bronşlar temizlenir. Hastalığın sürüklenmemesi ve komplikasyonları tehdit etmemesi için mümkün olduğunca çabuk bir etki elde etmek çok önemlidir. Bu nedenle, ARVI'li çocuklar ve güçlü bir kuru öksürük, mukus oluşumunu teşvik eden mukolitik ilaçlar ve vücudun geri çekilmesine yardımcı olan balgam söktürücü ilaçlar için reçete edilir.

Bilinen tıbbi expektoranlar arasında torasik iksir vardır. talimatİlaç kullanımıyla ilgili olarak, anabileşimindeki madde meyan kökü kökü, aksi takdirde meyan köküdür. Yeraltı filizleri ve yabani otların kökleri - meyan çıplak - tıbbi uygulamada balgam söktürücü ve anti-inflamatuvar eylem hazırlıkları oluşturmak için kullanılır. Bitki flavonoidler, glisirizik asit ve diğer aktif maddeler içerir.

Bebeklerin ebeveynleriDoktorlar, çocukları soğuk algınlığına başladıklarında. Bazı annelerin korkusu var: Bir çocuğa alkol bazlı ilaç vermek faydalı mı? Bu bebeğin refahını nasıl etkiler? İlacın yan etkileri görülebilir mi? Deneyimli pediatristler, bir yıllık yaşamın ardından torasik iksir vermek çocukların daha iyi olduğunu belirtiyorlar. Bir yıl altındaki bebekler başka ilaçları almalıdır. Akut solunum yolu viral enfeksiyonlarını tedavi etmek için torasik iksir diğer ilaçlarla birlikte alınmalıdır.

Hamile kadınlar genellikle ilgilenir: Bu ilacı soğuk algınlığı sırasında alabilir mi? Sadece kendi sağlıkları ile değil, aynı zamanda bebeğin sağlığı üzerindeki olası etkileri ile de ilgilidirler. Yapısında bitkisel bileşenlere sahip olan torakal iksir, gebelik üzerindeki etkisi konusunda sessiz olan ve laktemi sırasında alım için bir kesişme içermeyen talimat, güvenli bir çare. Ayrıca öksürüğü etkili bir şekilde kolaylaştırır.

Toraks İksiri: Kullanım Talimatları 2019

Toraks İksiri: Kullanım Talimatları 2019

Related news

 • Saç Kurutma Makinesiyle Dalgalı Saç Yapımı
 • Çok İzlenen Videolar
 • Kurumsal Motivasyon Yönetimi Danışmanlığı
 • Papatyalı Örgü Terlik Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Toraks İksiri: Kullanım Talimatları 93

  Toraks İksiri: Kullanım Talimatları


  Toraks İksiri: Kullanım Talimatları 81

  Toraks İksiri: Kullanım Talimatları 74

  Toraks İksiri: Kullanım Talimatları 61

  Toraks İksiri: Kullanım Talimatları 45

  Toraks İksiri: Kullanım Talimatları 95

  Toraks İksiri: Kullanım Talimatları 33

  Toraks İksiri: Kullanım Talimatları 78