Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı 2019

Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı 2019

Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı 79 02.02.2019, 00:31

Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı

Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı


Erkeksi Maskülen Giyim Tarzı

Sonbahar kış moda trendleri,arasında olan ve bir kaç sezondur gündemden düşmek bilmeyen‘Tomboy’bir diğer değişleerkeksi giyimmoda akımı olmaya devam ediyor. Kış modasıolan bu maskulen ve feminen giyim tarzından hoşlanıyorsanız bu yeni sezonda oldukça şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkükış trendleriiçinerkeksi giyimde oldukça fazla malzemeler mevcut. Moda akımları, trendleri ve desenlerierkeksi giyimioldukça fazla desteklediğini görmekteyiz. Durum böyle oluncaerkeksi giyimiçin gereken tüm parçaları elde etmek oldukça kolay olacak…

Erkeksi giyim tarzına uymanın en çabasız ve risksiz yolu ise, sonbahar kış sezonunun trendlerinden olantakım elbiseler!Özellikle aynı renk tonları ve desenlere sahiptakım elbiseler,maskulen bir hava yaratarak bu trendi sevenlerin öncelikli seçimleri arasında olacak. Sezon trendi takım elbiselere daha çok maskulen bir hava vermek için kravat veya papyon gibi erkeksi detaylar eklenerekmoda akımıolan bu trendi daha çok baskın bir hale getirildiğini söylemek mümkün.

Erkeksi giyim tarzında, tuxedo ve blazer ceketlerin hatırı sayılır derecede önemli bir yeri olduğunu belirtelim. Yine bu yeni sezonda kruvaze ceket ve manto çeşitleri de erkeksi giyimin eğilimlerini yansıttığını söyleyebiliriz. Özellikle dış giyim parçalarının kaban ve mantolarda kadınların silüetlerini saklayabilecek kadar salaş ve bollaşması da sezonun önemli trendleri arasında olması ile dikkat çeken parçalar! Oversized mantolar,Tomboy erkeksi giyimşıklığının parçaları arasında önemli bir yer tutuyor.

Maskulen giyim tarzını destekleyen kumaşlar ve desenler bu sezon hint parçalardan. Özellikle ekose, kareli, tüvit, pinstripes, piyedepul gibi farklı ve etnik desenlererkeksi giyimianımsatan ve bu trend eğilimi için oldukça önemli detayları sağlıyor.Erkeksi tarz‘da aksesuarların önemi ise,Tomboyşıklığına uyum gösterebilecek slipper, oxford, loafer ve mokasen gibi birçok ayakkabı modelleri ve bunların yanı sıra çantalarda ise evrak çantasını anımsatan clutch çantalarTomboyşıklığına ekstra şıklık kattığını söyleyebiliriz.

Sizin için derlediğimizsonbahar kış trendleriarasında olanTomboyyanierkeksi giyim tarzı sokak kombinlerigörsellerini derledik. Galeride inceleme fırsatı bulabileceğiniz buerkeksi giyim stillerisize ilham kaynağı olacaktır.

Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı 2019

Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı 2019

Related news

 • Merkez Haberleri: Siirtte doktora saldıran hasta yakını gözaltında
 • Trabzon hurmasından cilt maskesi ve faydaları
 • Dinlenmek için bir sauna nasıl seçilir
 • Penelope Cruz

 • Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı 99

  Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı


  Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı 49

  Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı 9

  Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı 32

  Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı 90

  Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı 100

  Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı 2

  Tomboy Erkeksi (Maskülen) Giyim Tarzı 98