Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 65 07.02.2019, 05:17

Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık

Bugün size Timur Temirov'un kim olduğunu söyleyeceğiz. Biyografisi ve yaratıcı yolun özellikleri aşağıda incelenecektir. O harika bir şarkıcı ve şarkılarının yazarıdır. 15.12.1975 tarihinde Dağıstan'da bulunan Kızıltum kentinde dünyaya geldi. Herkes, milliyet gereği Kumk olduğunu bilir. Genellikle şarkıları Rusça ve ana dilde gerçekleştirir. Timur her zaman şarkı söylemekten hoşlanıyordu ve onun için iyi geçti, ancak onun bir sanatçı olacağını düşünmedi. Ses ona doğa tarafından verilir. İlk hobileri spor idi. Şarkıcının gençliği çok zengin olduğu ortaya çıktı. Futbol oynamayı çok severdi, kaleci de oydu. Profesyonelce boks ile uğraşıyor ve hatta sporun ustası için bir aday gibi yüksek seviyelere ulaştı. Buna ek olarak, çocuklara koçluk yaptı. O, boksda iki şampiyon yetiştirmeyi başardı.

Başlangıcı

Temirlerin TemurŞarkıcının müzik eğitimi yok. Ciddi şekilde sanatın bu yönüne karışmak bir kazaydı. 2000 yılında yaklaşık olarak vardı. Kız kardeş, kendisinden en sevdiği "Dünya'nın Üstünde Cennet" şarkısını kaydetmesini istedi. Büyük açık fikirli bir adamın kompozisyonudur. Şarkıcının arkadaşları radyoda çalıştı. Atölyelerinde bu şarkıyı kaydetmek için iyi bir servet vardı. Görünüşe göre, radyo gerçekten radyo sevdim, gerçekten "vuruldu" ve havada başlatıldı. Timur Temirov, böyle bir şeyin hayal bile edilemediğini, şu anda yarışmalara çıktığını söyledi. Sesi her yerde sızmaya başladı. Olaydan sonra çeşitli etkinliklere davet edildi. Timur Temirov bunun bir hediye olduğu sonucuna varmış ve bu yönde çalışmaya devam etmesi gerekiyor. Böylece sporu bıraktı ve kendini tamamen müziğe adadı. Kısa süre içinde kahramanımızın adı, Kafkas chanson'ın tüm hayranları arasında yaygınlaştı.

oluşturma

Öğreticiler Timurunun fotoğrafıTimur, yalnızca Dağıstan'da değil, aynı zamanda sanatçı daMoskova ve diğer Rus şehirlerinde sürekli turlar. Şarkıcı şarkılarında kişisel olarak sunmakla kalmıyor aynı zamanda albümleri de kaydetmektedir. Onların toplam sayısı zaten beş seviyesine ulaştı. Şarkılarında, sözcükler alışılmadık bir biçimde, tahminen sert bir adamda tezahür edebilen, öngörülemeyen hassasiyetle birlikte görülür. Bunu dinlediğinizde, şarkılarının belirli bir cazibesiyle diğer sanatçıların şarkılarından farklı olduğunu anarsınız. Çok sayıda insan Timur Temirov'u hayranlıkla izliyorlar. En yaygın kompozisyonlar: "Yeryüzü Cenneti", "Kız", "Salam, Kafkas". Kafkas chanson'ın tüm taraftarları bu şarkıcıyı iyi bilmektedir. Şarkıları, Kırım'daki birçok restoranda duyulabilir. Çoğu parça, şarkıcı sevgi hakkında çok samimi bir şekilde söyleniyor. İstemeden dinledikten sonra anlıyorsunuz: Aktöre bu derin duygu yaklaşıyor. Spor, güç ve tehlike sayesinde şarkıcı felsefi ve bilge şiirleri yazıyor.

düetler

Emin olun ki sanatçı: Kafkas chanson, Rusya'dan farklı. Bir çeşit oryantal yönü var. Timur Temirov Arsen Kasiev, Sergei Kolisnichenko, kardeşler Shahuns, David Rostov ile işbirliği yapıyor. Bu yazarlar mükemmel bir ulus ve farklı ülkelerde yaşıyorlar. Bu nedenle Timur'dan yalnızca Dağıstan şarkılarını değil, aynı zamanda Ermenice ve Azeri'yi de duyabilirsiniz. Tur sırasında, şarkıcının sık sık, orada dağıtılan şarkıları, nerede gerçekleştiği soruluyor. Timur Temirov bu istekleri hiçbir zaman reddedip yerine getirmeye çalışmaz.

aile

Timur biyografisiOnun için ailesi çok önemlidir. Üç çocuğu var. En büyük oğlu Amir, 11 yaşında. Orta oğula Wazirkhan deniyordu. Amin'in kızı ailenin en küçük üyesidir. Karısı Aida öğretmen olarak çalışıyor. Aile müziğin gelir olduğunu bilir. Babanın insanlara olumlu duygular verdiğini ve bu konuda çok mutlu olduğunu anlıyorlar. Şimdi Timur Temirov'un kim olduğunu biliyorsun. Sanatçının fotoğrafları, hayata derinden aşık olan bir kişinin ruhunun özel parlaklığını görmek mümkün kılıyor.

Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Related news

 • Magnezyum Sitrat: tıpta uygulama
 • VAZ 2110 16 vana tevzi kayışını değiştirme. VAZ 2110: onarımlar
 • YILBAŞI İÇİN FIRINDA TAVUK TARİFİ
 • Ailece diyet yapmanın yolları
 • Filmde güçlü bir kişilik hikayesi Legend 17. Aktörler, 2013ün efsanevi resminin karakterleri

 • Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 82

  Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık


  Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 1

  Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 9

  Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 97

  Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 20

  Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 72

  Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 97

  Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 52

  Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 24

  Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 72

  Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 64

  Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 81

  Timur Temirov: Biyografi ve Yaratıcılık 72