Terry Campanula - bir çeşit zil 2019

Terry Campanula - bir çeşit zil 2019

Terry Campanula - bir çeşit zil 63 11.02.2019, 15:06

Terry Campanula - bir çeşit zil

Terry Campanula - her saniyenin hayaliamatör çiçekçi. Bununla, geçmek ve kayıtsız kalmak gerçekten zor. Bu bitkinin kıvırcık çalısı, oyulmuş olduğu gibi, çiçeklerle büyülüyor. Terry Campanula - bu bir çeşit çan. Alba - beyaz çiçekleri ile çeşitli ve Mayıs - mavi ile. Kampanya mini (terry) popüler adı "sevgilisi" vardır. Muhtemelen, parlak güzelliğinden dolayı. Ayrıca, beyaz çiçekleri ile kopyaları "gelin" denir ve mavi çiçeklerle - "damat". Bazı bölgelerde bu bitki "düşen yıldızlar" olarak adlandırıldı.

terry bandana

Campaigna Terry'nin Özellikleri

Bitki, yarım yıldan fazla çiçek açar. Ama bir dinlenme halindeyken bile çok güzel - yuvarlak dantel yapraklar, tam anlamıyla ince esnek gövdelerin etrafına sarılır. Terry Kampanyası hiç çiçek açmıyor. İç mekan bitkilerinin birçok acemi sevgilisi bunun yüzünden çok fazla hayal kırıklığı yaşıyor. Campanula - huzursuz agrotechnics ile bir çiçek. Kolu dışarı çıkarın ve hiç bir şey yapmayın.

campaigner mini terry

Kampanya çift terry karışımı. bakım

Hangi zorlukların yolunda durduğunu görelimparlak çan sevenler. Sonuçta, bu bitkilerin özel ihtiyaçları var. Onları dikkate alırsanız, büyümek zor olmayacaktır. İlk olarak, terry campanula bir ampel bitkisidir. Bu, sürgünlerinin serbestçe asılması gerektiği anlamına gelir. Birçok deneyimsiz metres, onları kategorik olarak yapılamayacak bir asma şeklinde düzeltmeye çalışır. "Düşen yıldızlar" kampanulu, bu etki için tam olarak lakaplandı: Büyük parlak çiçekler, sarkan sürgünler üzerine rastgele dağıtıldı. Bitkinin iyi aydınlatılmış bir köşe alması gerekiyor, ama doğrudan kavurucu ışınlardan kağıt veya gazlı bezle sırlanmak. Güneşin çiçeklenme için bir kampanyaya ihtiyacı vardır, fakat aynı zamanda yaprakların solmasına ve sararmasına neden olur ve aşırı ısınma nedeniyle zayıf tomurcuklar açılmaz. Bu bitkinin bakımı için havanın günlük olarak nemlendirilmesi gerekmektedir. Ayrıca, yaprakları temiz ve önemli bir bezle silmeniz gerekir. Bu kumaşın agresif sentetik tozlarla önceden yıkanmadığından emin olun - yumuşak araçlar tercih etmelidir. Aksi halde kimyasal reaktifler, Campanula'nın hassas yapraklarının tahriş olmasına neden olabilir. Su, yağmur suyu ile ılımlı bir şekilde ısıtılmalı ve küçük kısımlara eklenmelidir.

Soldurma tomurcukları ve sarı yapraklar temiz olmalıkaldırmak için. Kampanyayı beslemek için belirsiz tepki verir. Bir yandan ona ihtiyacı var. Ancak dozajın doğru hesaplanması çok zordur. Az miktarda seyreltilmiş mineral gübreyle başlamalısınız. Ve daha sonra bitkinin durumunu dikkatlice izleyin. İyileşirse, dozu biraz artırabilirsiniz.

 kampanyalanmış havlu karışımı bakımı

Campanula'nın Yayılması

Kışın, genç sürgünler gövdenin etrafında görünür. Bu durumda, kök eskiyse, ölmeye başlayabilir. Yeni bitkileri korumak önemlidir, ancak onları solma kısmından dikkatlice ayırın. Taze sürgünler ayrı bir kaba konulmalı, bunun için özel bir astar - altı kısım çim, üç yaprak yapraklı humus ve bir turba ve kum. Drenaj için, kırılmış kömürü kabın içine koyun.

Terry Campanula - bir çeşit zil 2019

Terry Campanula - bir çeşit zil 2019

Related news

 • Tel Şehriyeli Bulgur Pilavı Tarifi – Pilav Tarifleri
 • Hava Sıcaklığı Azalıyor, Kuvvetli Yağışlara Dikkat
 • Mantarlı Poğaça Tarifi
 • İftar Menüsü 2013 (8.Gün)
 • Rusyada hangi tavşan cinsleri yetiştirilmektedir
 • Arabalı Bebek Patiği Modelleri

 • Terry Campanula - bir çeşit zil 83

  Terry Campanula - bir çeşit zil


  Terry Campanula - bir çeşit zil 17

  Terry Campanula - bir çeşit zil 41

  Terry Campanula - bir çeşit zil 52

  Terry Campanula - bir çeşit zil 53

  Terry Campanula - bir çeşit zil 74

  Terry Campanula - bir çeşit zil 54

  Terry Campanula - bir çeşit zil 27

  Terry Campanula - bir çeşit zil 25

  Terry Campanula - bir çeşit zil 34

  Terry Campanula - bir çeşit zil 9

  Terry Campanula - bir çeşit zil 72