Tefal başarıları. Kızartma tavası yüksek teknolojilerin ürünüdür 2019

Tefal başarıları. Kızartma tavası yüksek teknolojilerin ürünüdür 2019

Tefal başarıları. Kızartma tavası yüksek teknolojilerin ürünüdür 92 17.01.2019, 22:15

Tefal başarıları. Kızartma tavası yüksek teknolojilerin ürünüdür.

Fransa'da yemek yapmak yüksek sanat olarak kabul edilir. Fransız endüstriyel tasarımı büyük geleneklere sahiptir ve profesyoneller ve basit tüketiciler tarafından takdir edilmektedir. Birlikte, bu faktörler en yüksek sınıfın mutfak eşyaları ve mutfak ekipmanlarının ortaya çıkmasına neden oldu.

Tefal tava

Tefal markasıyla yapışmaz kaplamayla üretilen tava, böyle bir ürünün bir örneğidir.

Tefal markasının tarihi

Yarım asırdan fazla bir süre önce, mühendis Mark Gregoire başladıkarmaşık bir isim ve benzersiz özelliklere sahip bir polimerin kullanımı üzerinde çalışın. Politetrafloroetilen (PTFE) güçlü, kimyasal olarak inert, ısıya dayanıklı bir plastiktir. Tavaların ve ev hanımlarının yapışmaz kaplamasının ortaya çıkmasının, onu tavada yakılan ürünlerden tavadan korumak için bir yol bulmasını isteyen Gregoire'nin eşi olduğunu söylüyorlar. Teflon'un teflon kaplamalı yapışmaz kaplamanın temeli olan PTFE, Tefal tarafından üretilmeye başlandı.

Daha sonra firma daha büyük bir parçası oldumutfak aletleri üreticileri, ancak adı korunmuştur ve tava Tefal, kızartma, pişirme ve su verme ürünleri için yüksek kaliteli kapların sembolü haline gelmiştir.Tava Tefal için değerlendirme

Teflon: Madencilerden daha fazla artı var

Tefal fabrikalarında üretilmiştirTava, profesyonel mutfak uzmanları ve basit ev hanımları arasında hızla popüler oldu. Üzerine pişirin ve özellikle kullandıktan sonra temizleyin, geleneksel çelik ve dökme demir ürünlerinden daha kolay. Teflon yüzeyi, çok fazla yağ olmadan ısıl işlem yapmadan yapmanıza izin verir, bu da gıdaların besin kalitesini artırır. Bu nedenle, hemen hemen her mutfakta bir tava Tefal vardır. Bununla ilgili yorumlar neredeyse her zaman olumlu.

Bazı aşçılar için bir sorun olduörneğin krepleri çevirirken, çanak bileşenlerinin karıştırılmasıyla ahşap veya plastik bıçakların zorunlu kullanımı. Koruyucu kaplamada, bulaşık yıkarken aşındırıcı süngerlerden ve fırçalardan çelik çatal ve bıçaklardan çizikler vardı. Ancak en basit tavsiyelere uyarak teflon tava, özelliklerini kaybetmemiş ve uzun bir süre deforme olmamıştı.

Çok yüksek maruz kaldığında ortaya çıktıpolitetrafloroetilen sıcaklıkları toksik uçucu maddeler açığa çıkarabilir. Ancak bunun sadece üretim süreci için önemli olduğu ortaya çıkmıştır, çünkü bu tür sıcaklıklar yapışmaz kaplamanın uygulanması sürecinde kullanılmaktadır. Pişirirken, polimerin kimyasal bileşimi değişmez. Tefal'dan hazırlanan kaplamada hiçbir zararlı madde izi yok, tava insan vücudu için güvenli.

Yeni teknolojiler, yeni malzemeler, yeni tasarım

Laboratuvarlarda ve tasarım bürolarında devam ediyorMutfakta çalışmayı kolaylaştıracak, gıda kalitesini artıran yeni ürün örnekleri üzerinde çalışın. Hem evde hem de lokantalarda sadece gaz ve elektrik plakaları ve bunların çeşitli kombinasyonları yoktur. Islak yüzeyler ve indüksiyon tipi fırınlar geniş çapta yayılır. Farklı mutfak aletleri, özel malzemelerden tencere, kızartma tavaları, özel kanat tipleri ve özel tasarım kullanımını gerektirir. Örneğin, bir tava Tefal Talent, indüksiyon tipi ocaklar için tasarlanmıştır.

Kızartma tavası Tefal Yetenek

Şimdi satışta ürün bulmak mümkünçeşitli kaplama türleri: Prometal Pro, Titanyum, Uzman Pro, Intensiyum, vb. Bileşim ve uygulama yöntemlerinden farklı olarak, güvenli ve dayanıklıdırlar. Bütün bunlar, fizikçiler, kimyacılar ve Tefal teknoloji uzmanları tarafından uzun yıllara dayanan araştırmaların sonucudur. Kızartma tavası dökme demir, çelik, alüminyum, seramikten yapılabilir. Çift katmanlı bir tabana, düz veya oluklu bir yüzeye, çıkarılabilir ergonomik bir tutağa vb. Sahip olabilir. Farklı pişirme türleri ve hazır yemek türü için kızartma tavuğunuzu bulabilirsiniz. Gözleme - yuvarlak, düşük kenarlı ve dikdörtgen boyuna çıkıntılarla dikdörtgen - ızgara için (yağsız pişirme). Her ürün, görünüşte en basit olanı bile, kullanım ve bakım için bir açıklama ve talimat ile birlikte gelir.

Kırmızı daire

Tefal uzmanlarının getirdiği yeniliklerden biri de Thermo-Spot ısıtma göstergesidir.

Kızartma tavası Tefal

Yüzeye monte edilmiş bir desene sahip bir diskKızartma tavası, optimum sıcaklığa ısıtıldığında görünümü değiştirir. Genellikle yaklaşık 180 derece - çok çeşitli yemekler pişirmek için ideal koşullar. Et, balık, sebze hazır maddelere ulaşır ve fazla ısınmaz, yararlı maddeler korunur. En uygun sıcaklık modu Tefal kızartma tavası ile gösterilir. Özellikle genç ev hanımları için böyle kullanışlı bir fonksiyonun yorumları her zaman iyidir.

Mutfakta konfor için yüksek teknoloji

Perestroika zamanlarında, büyük olduğundayerli üreticilerin olmuştur popüler bu ifadeyi çoğunlukla askeri hükümet sözleşmeleri, kayıp ve ürünlerin diğer türleri düşünmek zorunda: "Bizse şimdi, helikopter yapmak için kullanılan - tava üretmek için?" Elbette, benzetme yanlıştır, ama bir şey söylüyor. Ülkemizde uzun süredir gündelik malların kalitesinin göz ardı edilmesi uygulanmaktadır. Örnek Tefal hatta en sıradan nesnelerin üretiminde en gelişmiş fikir ve malzemeleri kullanmak istediğiniz söylüyor. Sadece bu şekilde yüksek bir itibar kazanabilir ve başarılı olabilirsiniz.

Tefal başarıları. Kızartma tavası yüksek teknolojilerin ürünüdür 2019

Tefal başarıları. Kızartma tavası yüksek teknolojilerin ürünüdür 2019

Related news

 • Park-safari (Shkotovo, Primorsky Krai): ziyaretçilerin tepkileri
 • Kabak Tatlısı Tarifi
 • Sol göz kaşıntılıysa, kader önemli mi

 • Tefal başarıları. Kızartma tavası yüksek teknolojilerin ürünüdür 29

  Tefal başarıları. Kızartma tavası yüksek teknolojilerin ürünüdür


  Tefal başarıları. Kızartma tavası yüksek teknolojilerin ürünüdür 24

  Tefal başarıları. Kızartma tavası yüksek teknolojilerin ürünüdür 97

  Tefal başarıları. Kızartma tavası yüksek teknolojilerin ürünüdür 1

  Tefal başarıları. Kızartma tavası yüksek teknolojilerin ürünüdür 93

  Tefal başarıları. Kızartma tavası yüksek teknolojilerin ürünüdür 51

  Tefal başarıları. Kızartma tavası yüksek teknolojilerin ürünüdür 7