Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 2019

Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 2019
17.08.2019

Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 62

Tatile mi ihtiyacınız var? Batum, tatil için en iyi yer

Herkesin Türkiye, Bulgaristan,Tayland. Kriz, ülke nüfusunun cebinde ve çantasında sert darbe aldı. Zaten son tatil mevsiminde insanlar, Kırım, Gelendzhik, Soçi ve Abhazya gezileri seçeneklerine bakmaya başladı. Adjara'daki Karadeniz kıyısındaki şık tatil belgesini hatırlamak istiyorum, burası Gürcistan - Batum. Orada uzun süre dinlenme kalacak. Türkiye sınırından sadece 30 km uzaklıkta, ancak servis ve fiyatlar Türk lokantalarından çok daha yüksek. Batum'un tüm sakinlerinin, Türk tatil beldelerinin aksine, Rusça konuşmaları hoş bir şaşırtıcı.

Batumi tatil eleştirileri

Batumi Tatil Köyü

En temiz deniz, çakıl kumsalı, boyunca uzanır.10 km, Batum'un geri kalanını unutulmaz kılın. Plaj hattının arkasında, fenerler, tezgahlar, palmiye ağaçları ve bisiklet yollarıyla yürüyüş alanı organik olarak onunla harmanlanmıştır. Ve deniz üzerindeki Dönme dolap, Batum kentinin eski kısmının şık manzaralarını açıyor. Ve konaklama fiyatları sizi hoş bir şekilde şaşırtacak. Batum zenginlerini yerel lezzetle özel sektörde sergileyecek. Kiralamak isteyenlerden çok daha fazla turist olduğu için önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Bu nedenle, ikamet yeri hakkında tatil sezonunun başlangıcından önce başlamak gerekiyor.

geri kalan Batum

Tatilin ulusal mutfağı

Açık hava etkinlikleri taraftarları Batum'da çok bulacakilginç geziler. Batum ilk olarak IV. Yüzyılın tarihsel kroniklerinde belirtilmiştir. Zengin bir tarihi geçmiş bu kentin mimarisine yansımıştır. Kesinlikle en şık kafe ve restoranların bulunduğu Piazza'yı ziyaret etmenizi öneririz. Batum'da Gürcü mutfağı çeşitleniyor. Bu konuda en güllü incelemeler. En popüler yemekler yumurtalı kebap ve Ajarian khaçapuru'dur. Yerel limonata ve tarhun, çocukluğun tadını çıkarır. Onlardan sonra, yerel olarak satın alınan içeceği içmek gerçek dışı. Peynir, kinkal, kızartma, kebap denemek de önerilir. Ve başka hiçbir yerde enfes yemekleri denemeyeceksin.

Gürcistan Batum Dinlenme

Akşam eğlencesi

Akşam için promenade idealdir.Ardahan Gölü üzerindeki "şarkı söyleyen" çeşmeler ile sahil parkı. sonsuz aşkı sembolize 8 metre heykel Nino ve Alim bir arka plan üzerinde bir fotoğraf, kış akşamları dinlenme hatırlatır. Batum kalıcı kalır sonsuza dek. Kurban Said'in romanını yazdığı Nino ve Alima'ydı. Birinci Dünya Savaşı sırasında bir Müslüman genç ve bir Hıristiyan prensesin sevgisi hakkında. Heykeller sürekli hareket halindeyken yaklaşıyor, sonra birbirlerinden uzaklaşıyorlar. Akşamları periyodik olarak renklerini değiştirirler. Ayrıca teleferik de bulunmaktadır. Bir kuş bakışı görünümünden akşam batumi bir şey.

Batum'un ana içeceği Chacha'dır

Batum tatil özel sektörü

Batum'un başka bir cazibe merkezi iseChachi kulesi. Haftada bir kez çeşmeden 10-15 dakika içinde bir chacha aktığı söylenir. Bu içeceğin Adjara şehri olan Gürcistan'ın (Batumi) neredeyse ulusal bir içeceği var. Bu içkiyi kötüye kullanmazsan dinlenme daha hoş olur. Ve 2011 yılında tersine çevrilmiş bir şişe şeklinde bir adalet evi inşa ettiler. İlginç tasarım. Gürcü şarapları bilenler, Adzhar şaraphanesinde en makul fiyatlarla, en seçkin içeceklerini bulacaklardır. Ve her neyse, gerçek Gürcü şaraplarını tatmadan Batum'da ne tür bir dinlenme var? Onların zevkini sonsuza kadar hatırlayacaksın. Batumi'nin geri kalanını çeşitlendirmek için bir seçenek olarak ev yapımı şarapları deneyebilirsiniz. Özel sektör, tarifleri nesilden nesile aktarılmış olan ev şaraplarının satışı ile ilgili duyurularla doludur.

Tarihsel değerler

Güzel dağ türlerinin hayranlarının ziyaret etmeleri önerilirSarpi'den Gürcistan-Türkiye sınırına doğru olmayan Andrew adasının heykeli ve Mahuntseti'nin 20 metrelik şelalesi bulunan bir şelale. XI. Yüzyılda Queen Tamara'nın da bir kemer köprüsü vardır. Ajaria'da, Batum dinlenmesinde çeşitlilik sağlamak için ziyaret edilmesi arzu edilen yaklaşık 25 ortaçağ köprüsü var. Tarihi eserlerin yorumları her kılavuzda göz kamaştırıyor. Neyse ki neredeyse her köşkte veya mağazada satılıyor. Tarihin sevgilileri, Gürcistan'ın en eski kalelerinden birine değer verebilirler - Gonio. Bu eski binanın topraklarında Mesih'in havarilerinden biri olan Matthew'un mezarı var. Ayrıca antik kanalizasyon kanalizasyon sistemine de bakabilirsiniz.

Batum'un 9 km. Uzağında, alanı 111 hektar olan Botanik Bahçesi bulunur. Bu gezegendeki en nadir bitki ve ağaçlarla dünyanın en büyük rezervlerinden biri.

Aile tatilleri

Batum özel sektöründe dinlenme

Her gün görmek için bütün gün kısa olacakBu Eden mucizesinin bir köşesi. Ve hangi muhteşem manzaranın açıldığı gözlem platformları kaç tane! Peki sualtı parkı olmadan Batum'da ne gibi bir dinlenme? Aile eğlencesi için en popüler yerdir. Burada en üst düzeyde hizmet. Kabul ediyorsunuz, her yere hoş geldiniz, anadilinize hoş geldiniz ve sürekli gülümsüyor musunuz? Soçi'de uzun süredir böyle bir şey yoktur. Batum'da hiçbir çit ve rozet bulunmayan ortak temiz bir plaj olabilir, sonsuza kadar aşık olacaksınız. Zaman burada bitiyor.

Ancak genel olarak, tatilinizi planlayın? Batum, turistler için bir cennettir. Tatil için burası idealdir. Batum'da olduğu gibi dinlenme yerinde başka hiçbir yerde düzenleme ve soyluluk yapmazsın. Tabii ki, özel sektör seyahat için bütçesel bir seçenektir. En şımarık turistler her tat ve cüzdan için bir otel bulabilirler. Yerel lezzetle dolu elit restoranlar, oteller ve daha küçük kurumlar da vardır. Bu, gezegendeki yerlerden biridir ve tekrar tekrar dönmek istersiniz. Bir gezi için bu Gürcü tatilinin tüm önemli cazibelerini görmek imkansızdır, bu nedenle Batum şehri konukları ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 2019

Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 2019

Related news

 • Seçim problemi: L, M, X veya XL büyüklüğü
 • Galatasaray 113. kuruluş yılını kutladı: Köklerimiz Galatasaray Lisesidir, ona her zaman sahip çıkalım
 • Çocuklar oyuncaklarını kendileri yapıyor
 • Dizanteri: semptomların sebepleri ve seyri
 • Sepet Yapımı-Fon Kartonundan Siyah Beyaz Sepet Nasıl Yapılır

 • Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 95

  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer


  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 18

  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 40

  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 61

  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 32

  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 85

  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 5

  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 75

  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 89

  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 60

  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 16

  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 21

  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 11

  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 51

  Tatile mi ihtiyacınız var Batum, tatil için en iyi yer 55