Tarot tarafından kehanet: çingene hizalamaTarot tarafından kehanet: çingene hizalama


Tarot tarafından kehanet: çingene hizalama 33 15.02.2019, 10:19

Tarot tarafından kehanet: çingene hizalama

Tarot kartları tarafından kehanet oldukça popülergeleceğe bakmanın yolu. Bu türden bir öngörüye zaten aşina olanlar, muhtemelen Tarot'un çingene senaryosunu duydular. Bu çok ilginç soruların ele alınmasında yardımcı olabilecek çok eski bir kehanet yöntemidir.

tarot çingene

Ne için?

Doğru tahmin etmeyi düşünmeden önceBu şekilde, bu hizalamanın neden gerekli olduğunu anlıyoruz. Kural olarak, uygulanması sırasında belli bir süreyi hesaba katmak çok önemlidir: bir hafta, bir ay, bir yıl. Kişinin ortamında, gizli yetenekleri, yetenekleri ve ondan kader gizleyen bir ilişki gösterebilir. Kural olarak, Tarot'un çingene düzeni için, soruyu açık bir şekilde formüle etmeye gerek yoktur. İlgilenilen olayı ve gerçekleşeceği zaman hakkında düşünmek yeterlidir.

Kehanet için hazırlık

Kehanete başlamadan önce, gereklirahatlayın ve gereksiz düşüncelerinizi serbest bırakın. Yanlış bir tutum, kartların doğru olmayan cevaplar vermesine yol açabilir. Kafanda sadece bir soru olmalı ya da sizi endişelendiren bir durum olmalı. Bunu düşün, senin içinde neden olduğu duygularla dolu. Ancak bundan sonra güverteyi kaldırmak ve karıştırmaya başlamak gerekir. Tarot'taki çingene uyumu, başkaları gibi, yetkisiz kişilerin varlığı olmadan yapılmalıdır.

tarot kartları çingene

Ayrıca, bu servetin birkaç çeşidi vardır: küçük ve büyük düzenler. İkincisi daha ayrıntılı bir cevap verir, ancak tahmin etmek için daha fazla zaman gerektirir. Onları daha ayrıntılı olarak ele alalım.

Küçük hizalama: kehanet tekniği

En popüler olan bu kehanet metodudur.Çünkü daha az zaman ve kart kombinasyonları bilgisi gerektirir. Bu hizalamayı gerçekleştirmek için yeni başlayanlar bile büyük bir görev olmayacaktır. Sadece 7 kart gerektirir. Ayrıca, soru yeterince önemli ve karmaşık ise, o zaman kehanet için sadece Major Arcana'nın haritaları kullanılmalıdır. Doğru söz söylemeye küçük çingene tarot hizalamasını gerçekleştirmek için, üstten başlayarak, bir üçgen şeklinde yayılabiliyor. ilk kart - benim ben ikinci - Beni süslüyordu, üçüncü - beni korkutuyor, dördüncü - Ben neden olduğunu, beşinci - uzağa gitmeyecek bana, altıncı - Beni ne olacak ve son - ı kalacağını. Sonra, düşen kartlar çingene tarot senaryosunu ne anlama geldiğini belirlemek gerekir.

Sonuçların yorumlanması

Tabii ki, sorulan soruya bir cevap almak için, her kartın anlamını bilmeniz gerekir. Bir örnek düşünelim.

taro çingene tahmin et

İlk "yüksek benlik" anlamına gelir. Bunlar, kişiyi, problemin özünü, sorduğu, derin anlamını rahatsız eden düşüncelerdir. Bu durumda, Pentacles sayfası, bir kişinin bir şeyi değiştirme şansına sahip olduğunu gösterir. Büyük olasılıkla, bir kavşakta ve hangi yolu seçeceğini bilmiyor.

İkinci kart - "seni ne seviyor" - işaret ediyorHayatınızda olumlu duygular ve iyi şanslar getiren olaylar ve insanlar. Bu durumda, Güç kartı düştü. Bu aslında bir kişinin gizli tükenmez güce sahip olduğu anlamına gelir. Tüm rezervlerini kullanmaz ve bu nedenle kendini zor bir durumda bulur - bu da Tarot kartlarının çingene senaryosunda söylediği şeydir.

Üçüncü kart negatif gösteriyorkoşullar ve insanlar. Yedi Değnek, dedikodu, entrika ve mücadele anlamına gelir. Harita, başkalarının hatasıyla başınıza çıkabilecekleri konusunda uyarıyor.

bir çingene aşkı tarot

"Bana yön veren" sorusuna yanıt vermeksizin için bir ders olması gereken olayları gösterir. Davranışlarını yeniden gözden geçirmek ve değiştirmek için bu karta özellikle dikkat etmek gerekir. Bu durumda, Kupaların Dörtü bir fazlalık anlamına gelir. Her şeyde bir önlemin gerekli olduğunu söyler. Örneğin, soru bir aşk ilişkisi ile ilgiliyse, bu kart ortağa aşırı baskı konusunda uyarıda bulunabilir.

Beşinci kart kaçınılmaz olayları sembolize eder. Onları bilseniz bile, onları değiştiremezsiniz. Tersine bir pozisyonda, Kılıç Asanı bir çatışma durumu, saldırganlık, öngörülemeyen masraflar anlamına gelir.

Altıncı ve yedinci yaklaşan etkinlikleri gösterkonuyla ilgili. Durumun sonucunu sembolize ediyorlar. Bu senaryoda, Dokuz Kupası ve Kupaların Sayfaları iyi haberleri, beklenmedik keyifli toplantıları simgelemektedir. Şüphesiz, sorulan kişi, önceki kartların kendisine söylediği hatalarını düzeltirse, en iyi şekilde çözülecektir.

Büyük hizalama

Daha ayrıntılı bir cevap almak içinbu şekilde tahmin edilmesi tavsiye edilir. Tarot'ta, çingene hizalaması (büyük), Senior ve Junior Arcana'nın yardımıyla gerçekleştirilir. Bölünmeleri gerekiyor. Eski Arcana herkes tarafından kullanılıyor, ancak ikincisinden, keyfi olarak 20 parça seçmek gerekiyor. Ardından, güvertenin iyi karıştırılması, ona bir soru sorması ve altı kazık içine koyması gerekiyor. Her birinde, aynı sayıda kart yediye eşit olacaktır. Şimdi ilk yığının bir satırda (üstte), bir sonraki altta - ve böylece altı yığının tümü genişletilmelidir. Sonuç, altı satırdan oluşan ve her birinde 7 kart bulunan bir dikdörtgendir. Ardından, alınan kartların değerini belirlemeniz gerekir.

tarot çingene kehanet

Falın yorumlanması. Çingene hizalama (büyük)

Tabii ki, tüm 42 kartların değerini belirlemek içinilk başta çok karmaşık. Ancak, aslında her şey çok daha basit. Her şeyden önce, ilk dizinin geçmişi, ikincisini, üçüncüsünü, geleceği, dördüncüsünü, kaçınılmaz olayları, beşinci olanı, kaçınılacak olanı ve altıncı olanı anladığını hatırlamanız gerekir. Buna ek olarak, bu senaryoda, Eski Arcana'ya dikkat etmek ve her bir dizinin yorumunu tam olarak onlardan başlamaya başlamak her şeyden önce gereklidir.

Başka bir yorumlama yolu var. Bir kişinin soracağı alanla ilgilidir. Örneğin, soru bir finansal planla ilgili ise, öncelikle Denarii'nin (Pentakli) takımına dikkat etmeniz gerekir. Bu kartların değerine dayanır ve diğerlerini de yorumlamaya devam etmelisiniz. İlişkide ve aşk küresinde Kupa takımını anlamak yardımcı olacaktır. Her şeyden önce, onlara ve Kıdemli Arcana ile olan kombinasyonlarına dikkat ederler ve sadece diğerlerini yorumlamaya başlarlar.

tarot kartları üzerinde fal

Yaşlı Arkana'nın Anlamı

Her senaryoda çok önemli ve anlamlıbunlar kartlar. İkinci sıradaki büyük bir çingene senaryosunda Tarot kartları tarafından kehanet yapılırken, istenen soruna karşılık gelen Kıdemli Arcane'i seçmek gerekir. Bu karttan, diğer haritalar göz önünde bulundurularak yorumlamaya devam etmeniz gerekir. Örneğin, Kule tüm umutların ve planların çöküşünü, Fortune Çarkı - kaderini, etkilenemeyen olayları ifade eder. Rahip, İmparatoriçe, İmparator, Rahip - Çingene senaryosundaki harita verileri çevredeki insanları sembolize ediyor. Jester ve Hanged - düşmanlar ve ihtişamlı tanıdıklar, Ay, Güneş ve Yıldız, sorgunun yaşamındaki önemli olaylardır.

Minor Arcana'nın Anlamı

Tabii ki, Gençlerin rolünü küçümseyemezTarot kartları üzerinde falcılıkta Arcanes. Çingene hizalama bir istisna değildir. Her şeyden önce, hepsinin dört takım olarak ayrıldığını bilmelisiniz: Denarii, Kupalar, Kılıçlar ve Wandlar. Her biri belirli bir yaşam alanını sembolize ediyor.

Böylece, Denarii Dünya'nın unsurlarını kişileştirir ve bu nedenle,para ile bağlantılıdır. Bu haritaların yerleşimdeki hakimiyeti veya eksikliği, iyi bir işaret değildir. İlk durumda, bu hayattaki bir kişinin aşırı aktivite gösterdiğini ve ikincisinde - aksine, onun pasif olduğunu gösterir.

küçük bir çingene tarot

Kılıçlar - dövüş ve yüzleşme kıyafeti. Bu takımın çok fazla kartı, kişinin zor durumda olduğunu gösteriyor. Çingene Tarot'taki bir adamın sevgisine bakarsanız, bu durumda Kılıçlar dikkatiniz için savaşmanız gerektiğini söyler. Muhtemelen bir rakibin olacak.

Kupa takımının elemanı su, yanihem iyi hem de kötü olan duyguları ve güçlü duyguları sembolize eder. Bunlar, bir kişinin kendi problemi ile ilgili yaşayacağı deneyimlerdir. Bu özel takımın yorumlanması çok zordur çünkü kural olarak, Kupa kartlarının yakındakilere bağlı olarak yorumlanması gerekir.

Çingene senaryosunda Tarot'da tahmin ederkenDüşüş ve Wands gibi bir takım elbise. Çalışmaları, görevleri, iş anlaşmaları, planları sembolize ediyorlar. Eğer sorgulayıcı bu alan hakkındaki soruyu sorsaydı, o zaman Divandaki Asalara özel bir dikkat gösterilmelidir. Risk alması gerekip gerekmeyeceğini, kişinin çalışmasının nasıl ilerleyeceğini size anlatırlar.

Tarot tarafından kehanet: çingene hizalamaTarot tarafından kehanet: çingene hizalama

Related news

 • Çalışan Anneler İçin Önemli Kararlar Alındı
 • İstanbulda 1500 adrese operasyon
 • PURETE THERMALE 3 IN 1
 • Yudum’la Hafif Ramazan Sofraları
 • LİMONLU MUHALLEBİ TARİFİ
 • Rüyada Saç Dökülmesi Azalması Kelleşmek Ne Anlama Gelir İslami

 • Tarot tarafından kehanet: çingene hizalama 4

  Tarot tarafından kehanet: çingene hizalama


  Tarot tarafından kehanet: çingene hizalama 66

  Tarot tarafından kehanet: çingene hizalama 96

  Tarot tarafından kehanet: çingene hizalama 36

  Tarot tarafından kehanet: çingene hizalama 52

  Tarot tarafından kehanet: çingene hizalama 92

  Tarot tarafından kehanet: çingene hizalama 49

  Tarot tarafından kehanet: çingene hizalama 53

  Tarot tarafından kehanet: çingene hizalama 99

  Tarot tarafından kehanet: çingene hizalama 27

  Tarot tarafından kehanet: çingene hizalama 1