Tambov konumunda sinemalar: adresler, oy verildi 86 15.02.2019, 15:08

Tambov konumunda sinemalar: adresler, oy verildi

Tambov, Rusya'nın orta kesiminde bir şehirdir.bir oblast merkezi ve ulaşım merkezidir. Tambov 1636 yılında kuruldu. Şimdi birçok manzara, ilginç yerler ve eğlenceler ile modern bir şehir. Tambov'un sinemaları geleneksel olarak, büyük alışveriş merkezlerinde inşa edilmiş, restore edilmiş (Sovyetler Birliği döneminden kalma) ve tüm odayı özgürce kiralayabileceğiniz ve arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebileceğiniz küçük odalar şeklinde modernize ayrılmıştır.

Tambov'da Kinomax ağı

"Kinomax" ağının dalları yaygınülke çapında. Tambov'un sinemaları çoğunlukla bu ağ tarafından temsil edilmektedir. Rahat rahat salonlar, geniş bir film seçkisi, ilginç mevsimlik teklifler ve indirimler. "Kinomax" da 2D ve 3D filmlerin keyfini çıkarabilir, özel bir film barı ve bir restoranı ziyaret edebilirsiniz. Burada gösterilen prömiyerlerin kalitesinin tadını çıkarabilir, sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla keyifli bir ortamda rahatlayabilirsiniz.

Tambov sınırlarındaki Sinema Salonları

Tambov Sinemaları yerel olarak popülerSakinleri, bugün olduğu gibi hala oldukça küçükler. "Kinomax" alışveriş merkezi "Suluboya" ve "Festival Parkı" yanı bünyesindeki tiyatro önceden işlevi olduğu gibi "Homeland".

Tambov şehrinde sinemaların değerlendirmesi

Düzenleme, modernite, Tambov sinemaların hizmet kalitesi ve katılım parametrelerine göre değerlendirmelerde aşağıdaki gibi derecelendirme yapılmaktadır:

 1. "Suluboya" alışveriş ve eğlence merkezinde "Kinomax".
 2. TRC "Rio" - "Sinema Yıldızı".
 3. TRC "Festival-Park" ("Kinomaks").
 4. Sokakta sinema Stepan Razin.
 5. Sinema Mir-Tambov.
 6. Zaman Kulübü.
 7. "Modern".

Sinema Rio Tambov

Şehrin tüm sinemaları arasındarestorasyon aşamasındadır ("Modern"). "Anavatan" - on yıllar boyunca kentin en iyilerinden biri olarak kabul edilen bir sinema (Tambov). Şimdi çalışmıyor ve onun yerine bir sonraki "Kinomax" kolunu inşa etmesi planlanıyor.

"Rio" alışveriş ve eğlence merkezinde "Cinema Star"

Sinema "Rio" (Tambov) "Sinema Yıldızı"Şehrin merkezi kısmında ve Tambov'un iki ana üniversitesinin birkaç binasının yanında yer aldığı gibi, gençlerle popüler bir yer. "Sinema Yıldızı" aynı zamanda ülke çapında düzinelerce şehirde (yaklaşık 25 sinema) bulunan bir sinema ağıdır.

Ses üretme sistemi "Dolby Digital"Sarraund ", dijital projektörler" Christie ", saniyede yaklaşık 50 kare kaybediyor, verimli ekranlar - tüm bunlar farklı sinema" Rio "(Tambov). Ek olarak, Dolby Atmos çok kanallı ses sistemi çalma için kullanılır. Lobide bulunur:

 • kinobar;
 • oyun alanı;
 • sinema salonu;
 • Dinlenme alanı.

Sinema Sinema Yıldızı Tambov

Film galasını göstermek için iyi tasarlanmış bir plan"Sinema Yıldızı", herhangi bir yaş kategorisindeki her ziyaretçinin ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Film çubuğundaki çocuk için komik oyuncak, patlamış mısır ve meşrubat ile özel bir set satın alabilirsiniz.

Alışveriş ve eğlence merkezinde sinema "Suluboya"

Modern tasarım dekorasyonu, rahat salon,hoş bir atmosfer - tüm bu sinema "Suluboya" dir. Tambov'un sürekli gelişen bir bölgesel merkez olduğu düşünülüyor, bu nedenle yeni sinema "Kinomax" in yapımı sırasında biletlerin kuyruğu yapıldı. Alışveriş merkezinin üçüncü katında bir sinema var. Çalışma saatleri: günlük 10 ile öğlen 12 arası. Burada görünüş ve büyüklükte farklı beş salon var. Her birinin bantları 3D formatında (RealID) çalmak için özel ekipmanı vardır.

Sinema Suluboya Tambov

"Suluboya" in "Kinomax" in bina için tasarlanmıştırbüyük konferanslar ve seminerler düzenler. Tambov'daki sinema salonlarının geniş ağı sosyal ağlarda çeşitli gruplara sahiptir. Salonların yakınında, ünlü DJ'lere sahip gürültülü partilerin düzenli olarak düzenlendiği, rahat bir kafe "Moloko" bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Film çubuğunda patlamış mısır, meşrubat, atıştırmalık, tatlı ve çok daha fazlasını satın alabilirsiniz. Ziyaretçiler, sinemaya düzenli olarak Kinomax'tan gelen birçok avantaj sağlayan özel bir bonus kartı sipariş edebilirler.

"Festival Parkında" Sinema

"Kinomaks - Festival Park" - ilk sinemaUluslararası bir ağ tarafından temsil edilen Tambov. Bu nedenle, şimdiye kadar, yerliler özellikle bu yer ile ilgilidir. "Festival Park" olarak adlandırılan büyük bir alışveriş ve eğlence merkezinde bir sinema var. Seanstan önce veya sonra harika zaman geçirmeniz gereken her şey var:

 • tematik kafe "Dea Film";
 • bowling;
 • kinobar;
 • bilardo;
 • çocuklar için oyun alanı.

FilmMax Festivali

Yapının bir tanesi dört sinemadan oluşuyorVIP statüsüne sahip olan Burada seyirciler sadece filmden değil, aynı zamanda şampanya ve yumuşak sandalyeler ile inanılmaz rahat bir atmosferin keyfini çıkarmaya geliyorlar. Bu harika bir ekran ve ses kalitesi. VIP salonuna bilet siparişleri, kendinize maksimum keyif vermek anlamına gelir. Bilet fiyatı standart maliyeti yaklaşık 2-3 kat aşıyor.

Salonlar modern teknoloji ile donatılmıştırekipman, projektör teknolojisi, 3D filmlerin mümkün olduğunca gerçekçi hale gelmesi sayesinde. Film izlerken dönüş kalitesi 3D gözlük gerekli değildir. Küçük izleyiciler için grup indirimleri ve olumlu teklifler vardır. Sinemanın fuayesinde, ünlü filmlerin adlarıyla inanılmaz derecede lezzetli tematik kokteyller alabileceğiniz bir bar var. Ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Stepan Razin sokakta sinema

Stepan Razin caddesindeki sinemada yapabilirsinizyerli ve dünya üretiminin en iyi filmlerinin tadını çıkarın. Burada, nazik personel her ziyaretçinin konforuna dikkat edecektir. Sinema, küresel boyutlarda veya ultramodern tasarımda farklılık göstermez, ancak salonda rahat koltuklar, mükemmel bir ses ve geniş bir ekran vardır. Bu sinema, romantik bir buluşma, aile ile rahatlama ve eski arkadaşlarla tanışmak için harika bir yerdir. Olumlu olan şey kurumun saat başı çalıştığıdır.

Tambov sinemasının doğum yeri

Sinema "Zaman Kulübü"

Tambov'un sinemaları genişlikte farklıdır,dış tasarım, modern teknolojiye sahip ekipmanlar. En rahat yerlerden biri, dünyanın farklı ülkelerinden en son sinema filmlerini görebileceğiniz "Time Club" sineması. Gerçek zevki hissedin ve rahat koltuklar, surround ses ve geniş geniş ekrana yardımcı olacak şekilde rahatlayın. Kuruluşun içi iyi düşünülmüş ve yeni, kibar, sempatik personel her zaman her sorunun çözümünde yardımcı olacaktır ve modern ekipman kullanımı sayesinde sadece olumlu duyguları görmeye devam edecektir.

"Time Club" - rahatlayabileceğiniz bir yersevdi, yakın arkadaş. Ek bir servis olarak ziyaretçilere geniş bir yelpazede eğlence sunulmaktadır. Bu hem yetişkinler hem de çocuklar için bir oyun alanı, bir karaoke odası, soğuk içecekler ile bir bar.

Film biletleri ve Tambov'daki masrafları

Tambov sinemalarına bilet satın alınabilirTelefonda gişede, internet üzerinde veya kitap koltuklarında şahsen. Bilet fiyatı herkes için oldukça kabul edilebilir. Tatilde "Kinomax" ağı, özel promosyonlara katılma, indirimler sunma ve her ziyaretçiye hoş küçük şeyler verme fırsatı sunar. 2D formatında film bileti fiyatı:

 • sabahları: 120 ila 150 ruble (haftanın gününe bağlı olarak);
 • gündüz: 150 ila 200 ruble arasında;
 • akşam saat altıdan gece geç saatlere kadar: 200 ila 220 ruble.

3D film için bir biletin maliyeti:

 • sabah: yaklaşık 160 ruble;
 • öğleden sonra: 200 ila 250 ruble arasında;
 • Akşam: 300 ila 350 ruble arasında;
 • 23:00 ile 1 gece arası - 250-300 ruble.

Sinema Mir Tambov

Sinema yenilikleri meraklısı ziyaretçiler içinve sık sık "Kinomax" ağının sinemalarını ziyaret edersek, ilgili sinemalardan herhangi birinin gişesinde kurulan bireysel bir karta transfer edilen bir bonus sistemi vardır. Büyük gruplardaki oturumlara katılmak özellikle avantajlıdır.

Tambov'daki sinemaların adresleri

Tambov şehrinin tüm sinemalarıTzna'nın sol yakasında, şehrin sadece küçük bir kısmı zıt taraftadır. Bunların hepsi şehrin etrafında eşit olmayan bir şekilde dağılmış, Google Haritalar hızlı aramada yardımcı olabilir. Sinema "Aquarelle-Tambov", Studenetskaya Naberezhnaya, 20A adresinde yer almaktadır. Bir film galasının tadını çıkarmak için, sürücülere otozemleme fırsatı verilir, projenin organizatörlerinden oturumlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Birçok alışveriş merkezinde, 5D formatında kısa filmlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Sinema Sinema Yıldızı - Tambov, Sovetskaya Caddesi, 99A.

Time Club adresi: Rusya, Tambov, Sovetskaya Caddesi, 101 (Leninsky bölgesi).

Sinema "Modern", Sovetskaya Caddesi 81'de yer almaktadır.

"Kinomaks-Festival" - Entuziastov Bulvarı, 1A (Oktyabrsky bölgesi).

Stepan Razin'deki sinema, kentin kuzey kesiminde, aynı adı taşıyan evin 5 numaralı caddesinde yer almaktadır.Related news

 • Fırında Etli Kağıt Kebabı Videosu
 • Ağzınızın Suyu Akacak Yaptığı Turtalarla Herkesi Kendine Hayran Bırakan Lezzet Ustası
 • İşletmelerde muhasebe: envanter

 • Tambov konumunda sinemalar: adresler, oy verildi 91

  Tambov konumunda sinemalar: adresler, oy verildi


  Tambov konumunda sinemalar: adresler, oy verildi 88

  Tambov konumunda sinemalar: adresler, oy verildi 84

  Tambov konumunda sinemalar: adresler, oy verildi 26

  Tambov konumunda sinemalar: adresler, oy verildi 94

  Tambov konumunda sinemalar: adresler, oy verildi 48

  Tambov konumunda sinemalar: adresler, oy verildi 35

  Tambov konumunda sinemalar: adresler, oy verildi 74