Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdırTabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır

23.05.2019

Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 77

Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır

Kediotu bitkisinden beri eskiden beri kullanılmıştır.Tıbbi ürünün kalitesi. Ot toplanması sonbaharda yapılır. Şu anda, sedatif eylemin yararlı maddelerinin maksimum miktarını içerir. Enfeksiyonları önlemek için, kedigilin kökü daha önce gastrik hastalıklarda kullanıldı. Günümüzde Valerian officinalis hipnotik etkisi olan yumuşak bir sedatif olarak kullanılmaktadır. İlaç çok popüler ve bu nedenle evde ilaç dolabında çok var. Bırakma şekli farklıdır: damlalar, tabletler, kurutulmuş ve doğranmış rizomlar.

En popüler ve popüler tipİlaç tabletlerde bir kediotu. Ürün antispazmodik, yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Ayrıca uykuya dalma sürecini kolaylaştırır. Sedasyon başlangıcı yavaş ama sabittir. Tabletlerde kediotu koroner damarların genişlemesini hızlandırır, gastrointestinal sistemin sekresyonunu geliştirir, hafif bir choleretic özelliği vardır. Uzun süreli kullanımda antihipertansif bir etki gözlenir.

Bizim zamanımızda sık sık stres varDevlet, kendi başına üstesinden gelmek her zaman mümkün değildir. Sinir bozukluklarının sonuçları çok kabul edilebilirdir. Bu nedenle kediotu, yalnızca ev tıbbı sandığında değil, aynı zamanda bir el çantası içinde, bir erkek cüzdanında da gereklidir. Özellikle de, kendinizi "güçlü" ilaçlar ile doldurmaya başlayamayacağınız için. Valerian zor durumlarda doğru seçimdir.

Her tablet bir kompleks içerirbiyolojik olarak aktif maddeler: polisakkaritler, uçucu yağlar, alkaloidler, organik asitler, reçineler, glikozitler, valepotriatlar. Vücuda girmek, bu bileşenler beyni etkiler, bundan sonra kalp atışı daha az sıklaşır, damarlar genişler.

Modern araçların imalatçıları geliştiyeni bir ürün - tabletler "Valerian P". En son şifreleme teknolojileri sayesinde, ilaç dil altına alınabilir. Tablet çözülür ve aktif maddeleri hızla vücuda girer. Böylece, terapötik etki daha erken ortaya çıkar. Terapi iki hafta içinde gerçekleştirilir.

Tabletlerde Valerian: dozaj

Tıp "Valerian" olarak atanıruykusuzluk ve sinir sisteminin artan uyarılabilirliği muzdarip insanlara yatıştırıcı. İlaç, böbrek ve hepatik kolik, histerik ve depresif durumlar, gastrointestinal sistem, migren spazmları için diğer ilaçlar ile birlikte kullanabilirsiniz. Tabletlerde kediotu günde bir ya da iki kez günde üç kez uygulanır.

Kediotu. Ilaç reçetesi kontrendikasyonları

İlk üç aylık dönemde hamile kadınlar için kediotu özü kullanılması tavsiye edilmez. Ek olarak, ilaç, bileşenlere özel hassasiyet için kontrendikedir.

Tabletlerde Valerian: ilacı almak için özel tavsiyeler

Valerian almayı kesmelisin ya daAracı, faaliyetleri sürüşle ilgili olan kişilere aşırı dikkatle ve aynı zamanda duruma hızlı bir şekilde cevap vermesi gereken işlerle son derece dikkatli bir şekilde kullanın.

Ilacın diğer ilaçlar ile etkileşimi

Tabletlerde kediotu spazmolitik, hipnotik ve yatıştırıcıların etkisini artırır.

Yan Etkiler

Kediotu özü alımında yan etkiler mümkündür:

- alerjik belirtiler,

- Depresif durum,

- uyuşukluk,

- Karmaşık iş yapabilmek için azaltılmış yetenek.

Uzun süreli kullanımda kabızlık gözlenir.

Bu ilaç zararsız olarak kabul edilir.zayıf bir ajan, ama çok yanılmasın. İlaç sadece bir doktorun tavsiyesi üzerine kullanılmalıdır. Doktor reçetelerinin doğru dozajı ve hassas performansı iyi bir tedavi sonucu verecektir.

Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdırTabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır

Related news

 • Üç aylarda nasıl beslenmeli
 • Baton Pasta
 • Platform ayakkabılar - güzellik ve dikkat
 • Limonlu Sufle Tarifi
 • Canlı TV izlemenin En Kesintisiz Yolu Canlitv.gold

 • Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 96

  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır


  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 27

  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 56

  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 42

  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 6

  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 98

  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 46

  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 43

  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 52

  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 95

  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 95

  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 60

  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 37

  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 71

  Tabletlerde Valerian, hafif eylem için popüler bir yatıştırıcıdır 20