Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 2019

Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 2019

Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 27 12.02.2019, 20:26

Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat

Bazıları pnömatik silah pazarındaGüçlü tüfekle sonra baktım ve kim iyileştirilmesi için büyük potansiyeli olan en ucuz seçenek arıyor. havalı tüfek MR-512 "Baykal" daha ucuz iyi silah, hiçbir şey bulunacaktır. o mali tasarruf ve iyileştirme için büyük bir potansiyele sahip bir tüfek almak için can atıyor herhangi acemi atıcı, için en iyi seçenek, kendi aralarında armorers denir nasıl ise, "Murka" - Bu değerlendirme, yüzlerce sadece sahipleri değil, aynı zamanda satıcılar tarafından belirlenir.

havalı tüfek MR-512 36

Rus zırhlıların mucizevi canavarı

Yaylı havalı tüfek IZHMP-512, 20. yüzyılın sonunda tek bir hedefe sahip olan bir Rus endişesiyle geliştirildi: düşük fiyattan dolayı daha pahalı yabancı yapımlarla rekabet edebilecek ucuz bir silahla pazara sunmak. Cihazın sadeliği ve iyileştirme imkanı sayesinde tüfek hızla fanlar ortaya çıktı. 1998'den bu yana, üretici piyasada "mirka" nın bir dizi modifikasyonunu getirmiştir. Pahalı bir kesimin tüketicilerini çekmeyi umut eden üreticiler, "magnum" sınıfının geliştirilmiş versiyonlarını sundular; Çekiciliğe ulaşmaya çalışmak, sadece güncellenen silah tasarımı ve açıklamasını değil. Ancak, birçok hava tabancası satıcısının görüşüne göre, tüketiciler dikkat çekici Rus tüfeği MP-512'nin en ucuz ve orijinal örneğini çekiyorlar.

Taktik ve teknik özellikleri hakkında

Fabrika versiyonunda bir havalı tüfekavcılık severler için MP-512 sığdırmak olası değildir. Onun taktik ve teknik özellikleri arzulanan çok şey bırakıyor. Bu hiç de şaşırtıcı değil çünkü asıl amacı spor çekimi. MP-512s ışık versiyonunda cam hamuru hızı kalibre 4.5 mm, sadece 105 m / sn, standart versiyonu - 150 m / s, ve geliştirilmiş edilen MR 512M ile - 190 m / s. Soru, taraftarlar airguns arasında bu kadar popüler olanı, ortaya çıkar.

havalı tüfek MP-512 Baykal

 1. Kolay montaj.Karmaşık bir mekanizma yoktur. Zorlamadan herhangi bir sahip, bir açıklama, silahı tamamen sökebilir ve kolayca bir araya getirebilir.
 2. Hava tüfek MP-512 ile ilgilenen birçok alıcı için ana gösterge -fiyat. MP-512, daha gelişmiş Çinli rakiplerinden daha ucuzdur, ancak diğer tüm kriterler tarafından aşıyor.
 3. İyileştirme imkanı.Üretici, yükseltmek için yüksek potansiyele sahip bir tüfek üretti.

Tasarım hakkında biraz

İşaretleri anlamak için şunu bilmelisintüfeğin tasarımı dijital parçalarına bağlıdır ve harfler gücün sorumluluğundadır. Alıcının çok sayıda değişikliği karıştırmasına izin vermeyin, aslında çok fazla değil. Üretici genellikle, tasarımda herhangi bir değişiklik yapmadan, farklı işaretlere sahip silahlar üretir. Resmi web sitesinde, buna yeni bir alıcı çekmek için "restyling" denir. Piyasada, görünüş ve açıklama bakımından farklılık gösteren 4 tip tüfek bulabilirsiniz.

 1. klasik. Cihaz ve yatak ahşaptan yapılmıştır. Klasik silah türü birçok alıcıyı kendine çekiyor. Ancak, güçlü bir geri tepme nedeniyle bir silah güçlendirildiğinde, ağacın yıkılma özelliğine sahip olduğunu bilmek önemlidir.
 2. plastik. Görünümün ideal olmaktan uzak olmasına izin verin, ancak bu tüfek her türlü yüke dayanacaktır.
 3. zarif. En pahalı modifikasyonda bir delikli ayakkabı tetiği bulunur. Ayrıca, daha uzun bir yay monte edilir.
 4. Tasarım güncellendi.Hava tüfek MR-512 36 hatırlıyorYıldız Savaşları'ndan silahlar. Fabrika seviyesinde silah geliştirme ile fütüristik tasarım, silah güçlendirildiğinde yük ile baş edemeyen plastik namlu bağlantısıyla uyuşmuyor.

tüfek pnömatik МР-512

Tüfek Güçlendirme

Tüfek bir yay-piston olduğundanMekanizma, önce tüm bu bileşenlerin güçlendirilmesi. Tabii ki, elinizde bir güçlendirilmiş havalı tüfek MR-512 22 varsa, bu paragraf atlanmalıdır, geri kalanı için iki seçenek vardır. Veya daha güçlü bir yay (örneğin Gamo Hinter 440) takmak için, yerleştirildiği pistondaki oluğu epoksi reçine ile önceden doldurmak. Yiv, pistonun içindeki yayı kuvvetli bir şekilde tutmak için yapılır, fakat üreticinin ne düşündüğü tam olarak açık değildir, sıkıcıdır, çünkü yay pistonun herhangi bir yerine gitmez. Tabii ki, uzun kullanım nedeniyle, yay kenarları açılıp sıkışabilir, ancak silahın zamanında servis edilmesi durumunda, bu türden hiçbir şey olmayacaktır.

havalı tüfek MR-512 fiyat

Hava tüfeği MP-512 genellikle güçlendirilirgaz yayının montajı. Yüksek güçle birlikte silah, çekimin doğruluğunu büyük ölçüde etkileyen daha az getiri alır. Bu tür silahlar, en düşük optiği kullanmaktan korkmadan monte edilebilir, güçlü geri besleme işlem sırasında camın zarar göreceğinden korkmaz.

Karmaşık modernizasyon

Aslında birkaç düzineler var.tüfeğin taktik ve teknik özelliklerini geliştiren silahların modernizasyonu. Pnömatik tüfek MR-512 sadece yayı değiştirmek ve piston kanalını doldurmaktan ibaret değildir. Karmaşıklaştırma metotları fizikte ek bilgi gerektirmekte, metallerin işlenmesi ve kesilmesi ile işlenmektedir. Aşağıda olası yeniden çalışmaların bir listesini bulabilirsiniz.

 1. İstifleme mekanizmasının açısının değiştirilmesi.Pistonun sık sık kilitlenmesiyle, silindir aşınmasına neden olan silindiri çizer.
 2. Namlu ağırlığı bir çırpıda.Çekim sırasında namluyu fırlatmasına izin vermemekle beraber atışların doğruluğunu arttırır.
 3. Piston ağırlığı.Daha ağır, daha doğru atış. Bununla birlikte, böyle bir gelişme silahın gücünü biraz azaltmaktadır.
 4. Birçok "kulibin" tüfeği gövdenin kama bölümünü değiştirerek güçlendirir.

havalı tüfek MR-512 22

Mevcut "vücut kiti"

Yabancı herhangi bir pahalı silah gibiÜretim, pnömatik tüfek MR-512 11 mm genişliğinde bir kırlangıç ​​bağlantıya sahiptir. Buna göre, herhangi bir optiği silah üzerine kurabilirsiniz. Genel olarak, optik manzaralar çok popülerdir. Bir kolimatör de kurabilirsiniz. Ana şey - takviyeli bir yayı monte ederken optik görüşte cam montajları yok etmek için hızlı bir şekilde büyük bir geri tepme olduğunu unutmayın. Satın alırken, camı iki yönde verirken tutan özel kompansatörlerle donatılmış cihazlara dikkat etmeniz gerekir.

havalı tüfek IZH MR-512

Çoğu zaman, mağazalardaki satıcılar nerede olacağını belirtirkullanılan optikler ve doğru cihazı sunuyoruz. Silah sadece eğlence amaçlı kullanılacaksa, lazer görüşünü kurabilirsiniz. Onunla çekim yapmak oldukça ilginç.

bulgular

Tüfek pnömatik МР-512 en iyi olacakÇekim becerilerini kazanmak isteyen herhangi bir yeni üye için satın alın. Yaylı-pistonlu silahların düşük fiyatı (bir plastik yuvalı model başına yaklaşık 3.000 ruble arasında bir kombinasyonla bir varyant için 5.000'den fazla) tüfeği herhangi bir alıcıya erişilebilir hale getirir. Ve eğer çekim ilgisi kaybedilirse, edinimi için harcamalar nedeniyle özel bir deneyim yaşanmayacaktır. Buna ek olarak, MP-512 alıcılar arasında yüksek talep görüyor, bu yüzden diğer ellere satmak için bir sorun olmayacak.

Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 2019

Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 2019

Related news

 • Çok Şık Yazlık Kız Bebek Elbisesi Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Poğaça Dondurucuda Nasıl Saklanır
 • Rostov-on-Dondaki yüzme havuzları: açıklamalar, iletişim bilgileri ve kişiler
 • Hızlı tırnak uzatmanın yolları nelerdir
 • Bir erkeğin atkı nasıl bağlanır

 • Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 99

  Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat


  Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 77

  Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 55

  Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 49

  Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 96

  Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 18

  Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 49

  Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 22

  Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 3

  Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 14

  Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 66

  Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 86

  Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 20

  Tüfek pnömatik МР-512: anlatma, fiyat 26