Suni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajlarıSuni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajları


Suni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajları 51 19.01.2019, 13:34

Suni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajları

Bir pencereyi süslerken en başarılı çözümsuni taştan yapılmış bir pencere eşiği. Ucuzdur ve teknik özelliklerde doğal malzemeden pratik olarak farklılık taşımaz ve bazen estetik niteliklerinden daha fazla olsa bile, doğada bulunmayan çeşitli çizimler oluşturmak için boyaları kullanmaya olanak tanır.

Yapay bir taş nedir

Mineral dolgu maddesi ve polimer reçineleriböyle bir taşın ana bileşenleri. Bağlanarak, çok dayanıklı ve ısıya dayanıklı bir malzeme oluştururlar. Yapay bir taş, doğal bir taştan pek ayırt edilemez.Suni taştan pencere kenarı

Yapay taştan yapılmış bir eşik avantajları

Dikişsiz ve gözeneksiz bir yapı anasuni taş özelliği. Bu, çeşitli bakterilerin ve mantarların çoğalmasını önleyen pencere üzerindeki mikro çatlaklar, gözenekler ve derzlerin görünümünü dışlar.

Bileşenleri oluşturan bileşenlerYapay taş, çok dayanıklı ve dayanıklı hale getirir. Yapay taştan yapılmış bir pencere pervazı uzun yıllar sürecek, çünkü yüksek sıcaklıklar, kimyasal ve renklendirici maddeler için son derece dayanıklıdır.

Pencere eşiğinin tamamen pürüzsüz yüzeyinde bakımı kolaylaştırır ve temizlik sağlar. Nemden korkmaz, yıkanması kolaydır, leke ve leke bırakmaz.

Geniş renk yelpazesiİç mekanda uyumlu bir şekilde yapay taştan yapılmış eşyalar kullanan herhangi bir tasarım fikri. Çeşitli inşaat firmalarının kataloglarında sunulan fotoğraflar, plana uygun seçeneği seçmek için yardımcı olacaktır.

Yapay taş zararlı maddeler yaymaz. Soğuk doğal analoğunun aksine, daire içindeki sıcaklığın korunmasına katkıda bulunan yüksek bir ısı direncine sahiptir.

Daha uygun fiyatlı ve maliyeti bu gibi pencereler - suni taş fiyatı doğal muadillerine göre çok daha düşüktür.

Taş Çeşitleri

Yapımda kullanılan akrilik taşsıklıkla. Ek dolgularla birlikte akrilik reçineye dayanıyor. Böyle bir taşın kullanılmasıyla yapılmış pencere eşiğinin kendine özgü özelliği, eşsiz bir tasarıma sahip olmasıdır.suni taştan eşyalar

Ucuz polyester taş daha az uygundurişleme, bu yüzden pencere eşikleri sadece dikdörtgen şeklinde üretilmeye uygundur. Kompozisyonunun bir parçası olan polyester reçine, bir süre için hala kurulumdan sonra hala devam eden hoş olmayan bir kokuyla karakterize edilir.

Kuvars aglomera esas olarak oluşurdoğal dolgu maddeleri. Doğal kuvars ve dekoratif katkı maddeleri içerir. Bu nedenle, bu pencere pervazının performansı çok daha yüksektir. Kuvars her türlü fiziksel ve kimyasal hasara karşı oldukça dirençlidir.

Döküm mermeri tezgahların üretimi için daha uygundur. Bu özellikle güçlü ve dayanıklı bir özellik olan bir tür sıvı taştır.

Seçim için ipuçları

Yapay taştan yapılmış bir eşik olmayabilirSadece iç kısmı, aynı zamanda odanın özel dekoratif dekorasyonu. Mobilya ve pencere çerçeveleriyle uyumlu bir kombinasyonu için, renk ve dokuyu ve ayrıca fiziksel özellikleri göz önünde bulundurmak gerekir. Örneğin, hafif plastik pencereler ile, büyük bir taş pencere eşiği tamamen yerinde olmayacaktır. Taştaki damar sayısına dikkat etmek gerekir - daha azı, daha güçlüdür. Malzemenin seçimi en iyi şekilde üreticiye yapılır. Bu, yapay taştan yapılmış eşikleri kurmak gerektiğinde olası tutarsızlıkları önleyecektir. İnternette yayınlanan fotoğraflar bazen malzemelerin rengini ve dokusunu bozar.

işlevselliği

Malzemenin geniş renk seçimi ve şekli nedeniyleModern tasarımcılar, dairenin özgünlüğünü vurgulayan eşsiz bir iç mekan oluşturma fırsatına sahipler. Yapay taştan yapılmış bir pencere pervazı, ek bir raf olarak kullanılabilir. Geniş alan, eğer istenirse, iç mekan çiçeklerinin bir serası yaratmak için izin verir. Kamusal alanlarda, pencere eşikleri genellikle koltuk olarak kullanılır, bu nedenle kolayca yıkanabilecek daha dayanıklı bir malzemeye ihtiyaç duyarlar. Ama nereye kurulursa kurulsun, her yer çok lüks ve prestijli görünüyor.pencere eşikleri fiyat

Tüketici ve yapay bedelitaş. Mekanik gerilimlere karşı mukavemet ve dayanıklılığın özellikle önemli olduğu daha pahalı malzeme türleri, örneğin kuvars taşı kullanılır. Ondan, ana, masaüstleri yapılır.suni taştan tezgahSuni taştan yapılmış pencere eşikleriDaha az maliyet, yine de tüm operasyonel gereklilikleri tamamen yerine getirir. Uygun kurulum ile, uzun yıllar sürebilir ve gelecekte restorasyon için kolayca yapılabilir.

Bu tür pencerelerin düşük fiyatı, onları herhangi bir tüketici için oldukça uygun hale getirir. Malzemenin türüne ve şekline bağlı olarak, metre başına 300 ila 700 dolar arasında değişir.

Suni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajlarıSuni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajları

Related news

 • Sıçrama yılında düğün
 • İğne Oyası Sepette Çiçek Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
 • ÜÇGEN MOTİFLİ YUVARLAK KESE LİF YAPIMI

 • Suni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajları 81

  Suni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajları


  Suni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajları 86

  Suni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajları 53

  Suni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajları 40

  Suni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajları 78

  Suni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajları 11

  Suni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajları 8

  Suni taştan yapılmış pencere kenarı. Yapay taşın avantajları 7